Promovat
Spatiu comercial de vanzare pentru birouri, PIATA VICTORIEI 335 mp
2
1

DE VANZARE-Spatiu pentru birouri 335 mp BOMA, ANUL CONSTRUCTIEI 2009 Bucuresti, Piata Victoriei Se poate si inchiria! Pret inchiriere: 4,999EUR/luna + TVA Cheltuieli mentenanta: 2.8 EUR/m2 + TVA Spatiu de birouri – inchiriere/vanzare – in cladire de birouri, clasa Superioara, in zona Piata Victoriei, ...

2537 EUR/m2 | 335 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT PENTHOUSE TITAN CU INTIMITATEA SI CONFORTUL UNEI CASE!
19

Compania imobiliara Apulum94 va propune spre vanzare un pethouse in zona Titan- Baba Novac, in apropiere de Parcul Ior. Proprietatea se afla la ultimul etaj- etajul 11 si este o oaza de liniste in mijlocul orasului, ce te deconecteaza de la zgomotul orasului. Apartamentul dispune de lift ce urca direct ...

3481 EUR/m2 | 181 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
76

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spe vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu , an de constructie 1985 , situate la etajul 4 10 cu o suprafata de 60 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1333 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
10

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Va propunem spre vanzare o garsoniera mobilată și utilată, situată pe Calea 13 Septembrie. Garsoniera se află într-un bloc mixt construit în anul 1995.Suprafață: 30mp.Etaj: 2 10.Ideală pentru persoanele care doresc un apartament confortabil, într-o zonă centrală și bine conectată la transportul publ ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi
8
31

Apartament 3 camere de vanzare in zona Timpuri noi

De vânzare apartament spațios cu 3 camere, situat în zona Timpuri Noi, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone ale Capitalei. Locuința are o suprafață generoasă de 98 mp, fiind ideală pentru o familie sau pentru cei care își doresc confort și spațiu bine compartimentat. Apartamentul dispune ...

1173 EUR/m2 | 98 m2

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare  2627 mp teren+ depozit
5

Vanzare 2627 mp teren+ depozit

B-North Real Estate vă propune spre Vanzare , Spatiu Industrial , depozit., cu teren intravilan situat in VOLUNTARI B-ul PIPERA , județul Ilfov. Potrivit pentru activitati de productie , depozitare, logistica sau alte multiple posibilitati de dezvoltare. Proprietatea beneficiaza de acces facil pentru ...

2028 EUR/m2 | 986 m2

pipera, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera Theodor Pallady
5
6

Garsoniera Theodor Pallady

Oportunitate excelenta! Vand garsoniera situata in zona Theodor Pallady, la etajul 2 al unui bloc curat si ingrijit. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii: Etaj 2, bloc linistit Suprafata 28 mp, compartimentare functionala Bucatarie ...

1893 EUR/m2 | 28 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere| Complet Mobilat și Utilat | Zonă Ultracentrală
18

Apartament spațios de 4 camere, situat într-una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucureștiului – zona Strada Grigore Cobălcescu, ideal pentru locuire confortabilă sau investiție. Proprietatea se predă complet mobilată și utilată, exact ca în fotografii, fiind pregătită pentru mutare imediată. Locuința ...

2875 EUR/m2 | 80 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Pajura, Sector 1
6

Apartament 3 camere Pajura, Sector 1

Apartament 3 camere in zona Pajura, situat la etajul 4 in bloc P+4 , constructie 1963, cu suprafata utila de 53 m.p., semidecomandat, neamenajat, bloc reabilitat termic, liber. Repere imobiliare: Str. Pajurei, Oficiul Postal Pajura, Metrou Jiului, Bucurestii Noi, Pod Constanta.

2093 EUR/m2 | 54 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | Parcare inclusa | Zona Theodor Pallady
15

Apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 3 al unui imobil finalizat, cu acte pregătite pentru vânzare imediată. Locuința se vinde conform fotografiilor și oferă posibilitatea de amenajare și mobilare după propriul gust, fiind ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul ...

2403 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%
16

Apartament Finalizat| Gata de mutat| Comision 0%

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ansamblu Nou de Vile Duplex | Complex Privat Premium | Finisaje Premium
10

Ansamblu rezidențial nou format din 30 de vile tip duplex, situat într-un complex privat și securizat, cu acces prin poartă automată și telecomandă. Vilele au o suprafață utilă de 132,55 mp, iar curțile sunt individuale și diferă ca dimensiune. Fiecare locuință dispune de 2 locuri de parcare proprii ...

1728 EUR/m2 | 133 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vilă premium încălzire pardoseală |2 locuri parcare | Finalizata -acte gata
7

Descoperă confortul unei locuințe moderne, situată într-o zonă în continuă dezvoltare, cu acces rapid la Autostrada Soarelui (A2), la mijloace de transport STB și aproape de numeroase facilități comerciale din zona Theodor Pallady. CARACTERISTICI GENERALE Regim de înălțime: Parter + Etaj 1 + Mansardă Finalizare: ...

1909 EUR/m2 | 136 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex de vânzare -4 camere, 184 mp utili, curte proprie, 2 Parcari
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1909 EUR/m2 | 141 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea