Promovat
Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile
9

Apartament 2 camere Alexandru Obregia / Nitu Vasile

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat,situat la etajul 10. Imobilul este situat pe Bd. Alexandru Obregia, în apropiere de Nițu Vasile. Caracterisitici: -Semidecomandat -Mobilat și utilat modern -Suprafață 35 mp -dispune de balcon Preț: 68.000 Euro Pentru mai multe ...

1943 EUR/m2 | 35 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Teren 6218 mp - de vanzare in Ghencea / Strada Nandru
12
1

Teren 6218 mp - de vanzare in Ghencea / Strada Nandru

De vanzare teren patrat - 6218 mp - Ghencea, sector 5, Bucuresti Va propunem spre vanzare un teren cu o suprafata construibila de 5477 mp avand forma patrata cu deschidere pe toate cele 4 laturi si 741 mp reprezentand drumurile de servitute din jurul terenului. Aceasta impartire existenta permite ...

6,218 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
25

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
76

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou
9

propietar vând ap2 cam piața muncii 1min metrou

propietar vând ap2 cam sdec Mihai Bravu stradal 1min metrou et7 9 an1988 vedere spate spre centru (palatul parlamentului)necesită renovare (îmbunătățiri)mobilat utilat 2ap AC acte în regulă

2345 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu
6
9

2 cam Decomandat | Centrala termica proprie | Metrou Teclu

Apartamentul propus spre vanzare este cu 2 camere, decomandat cu o suprafata totala utila de 53,68 mp. Pe langa pozitia excelenta pe care o are fata de statia de metrou Nicolae Teclu locatia permite un acces rapid catre Theodor Pallady, deasemenea catre centrul Capitalei institutiile de invatament si ...

1572 EUR/m2 | 53 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera moderna mobilata si utilata la doar 13 min de metrou Aparatorii Patriei
7

Garsoniera de vanzare ndash; Strada Turnu Magurele O alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Garsoniera este situata intr-o zona cu acces facil catre mijloace de transport, magazine si puncte de interes. Detalii proprietate: ...

1774 EUR/m2 | 31 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Baba Novac,Campia Libertati,Parc IOR,Sector 3,vanzare apartament 3 camere
7
5

Vanzare apartament 3 camere confort 1,semidecomandat,vedere mixta,situat pe strada Campia Libertati in proximitatea Parcului IOR,bloc construit in anul 1968,suprafata 68 M.P.,etaj 9 9,bloc reabilitat termic,fara risc seismic,doua balcoane,geam baie,tamplarie PVC cu geam termopan,U.M., parchet lemn masiv.Apartamentul ...

1441 EUR/m2 | 68 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere | Str. Uioara nr. 13 | Berceni
20

Apartament 3 camere | Str. Uioara nr. 13 | Berceni

Ultimul etaj. Niciun vecin deasupra. Pentru unii e un detaliu. Pentru cei care au locuit altfel - e totul. Blocul e reabilitat, îngrijit, într-o zonă liniștită din Berceni. Strada nu e de tranzit. Se aude… nimic. Exact cum trebuie. Înăuntru, apartamentul e renovat și bine compartimentat - holul de ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Core Timpuri Noi | Et. 8 | Vedere panoramică | 2 camere cu terasă 7mp
20

Unele apartamente au vedere. Acesta are perspectivă. Etaj 8 din 10. De la această înălțime, Bucureștiul arată altfel- mai ordonat, mai liniștit, mai al tău. Nu e o vedere întâmplătoare. E motivul pentru care te vei trezi dimineața fără să setezi alarma. Core Timpuri Noi, Strada Foisorului 108-112 - un ...

3936 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsonieră Decebal, Theodor Sperantia 5 minute metrou Muncii,
10

Garsonieră decomandata, bloc 1989, et. 4 8, S. totala 40 mp, complet mobilata si utilata, renovata total 2019, gresie, faianta, parchet, termopan, aer conditionat, balcon inchis, usa metalica, vedere spate, liniste, bloc izolat termic, pret discutabil.

3125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 1, Bucuresti

Casă cu curte generoasă pe o stradă liniștită din Bucureștii Noi
5
5

COMISION 0! Situată pe o stradă liniștită din cartierul Bucureștii Noi, la doar câteva minute de mers pe jos de Parcul Bazilescu și de stația de metrou Parc Bazilescu, această casă solidă, construită în anii 50 tip CFR, oferă confort și funcționalitate. Locuința are o suprafață de 71,66 mp, cu living ...

5845 EUR/m2 | 58 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Colentina, Teiul Dnei, Lacul Tei, Parc, semistr, ocazie etj. 6 sdec 40mp fara risc seismic reab term
11

6 din 10, cf. 2, semidec, 40 mp, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, 2 lifturi, geam la baie, gresie, faianta, termopan, vedere mixta, balcon spatios, dispus pe dormitor, cadastru si intabulare, ideal investitie, zona buna si foarte linistita, accept credit, pret bun, negociabil. TEL. DE CONTACT ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
5
1

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, fara imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2308 EUR/m2 | 78 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
43

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea