Garsoniera de vanzare zona Lujerului
7
37

Garsoniera de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Lujerului cu o suprafata de 39mp situat la etajul 1 al unui imobil construit in Anul 1980. Complet mobilat si utilat ca in poze In apropiere regasim statia de metrou Lujerului si Piata Veteranilor.

1564 EUR/m2 | 39 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
16

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Vacaresti - Pridvorului
20

Apartament 2 camere de vanzare Vacaresti - Pridvorului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere confort 1 in Sectorul 4,Str.Pridvorului - Vacaresti. Etajul 4 din 4,bloc construit in 1987,suprafata 58mp. Contorizat individual,centrala proprie. Loc parcare ADP. Acte la zi,se accepta credit,pret 125000 euro. Pentru detalii suplimentare si vizionari ...

2155 EUR/m2 | 58 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni
18
1

Apartament 5 camere Armenesc - Corbeni

Apartament spațios cu 5 camere, situat la etajul 3 al unei vile mari, elegante, cu regim redus de înălțime și doar două apartamente pe nivel, oferind intimitate și confort. Imobilul se află în zona istorică a cartierului Armenesc, în imediata apropiere a bulevardului Carol și a Căii Moșilor—o locație ...

1561 EUR/m2 | 114 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsonieră 30 mp, Mihai Bravu 384 – Etaj 2/10, Comision 0%
22

Garsonieră 30 mp, Mihai Bravu 384 – Etaj 2/10, Comision 0%

Homnest Imobiliare va propune spre vânzare garsonieră confort 1, situată pe Șoseaua Mihai Bravu nr. 384, într-un bloc exclusiv de garsoniere construit în anul 1980. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție excelentă pentru închiriere, datorită poziționării ultra-accesibile. Detalii ...

2117 EUR/m2 | 30 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
7

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
1

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită   Mogoșoaia
9
6

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită Mogoșoaia

Agenția HT PREMIUM GROUP vă oferă spre vânzare o vilă modernă, construită NOUA, amplasată excelent în Mogoșoaia, la doar 200 m de Sector 1 București, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș. Detalii proprietate: - Teren: 250 mp | Curte liberă: 180 mp - Suprafață desfășurată: 230 mp ...

1134 EUR/m2 | 216 m2

Sector 1, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Militari
6
4

Apartament 2 camere zona Militari

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in Militari. Apartamentul pe care il propunem spre vânzare are o suprafaţă utilă de 50 metri pătraţi, la care se adaugă balconul. Aflat în dezvoltare pe Bulevardul Iuliu Maniu, în imediata apropiere a staţiilor de metrou Păcii şi Preciziei. Specificaţii ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Piata Iancului
7

2 camere Piata Iancului

Piata Iancului Aleea Lunguletu confort 1 semidecomandat etaj 5 10 bloc reabilitat 50 mp c-tie 1963 necesita renovare toate actele liber pret negociabil Rs 2 comisionul agentiei 2%

1900 EUR/m2 | 50 m2

piata Iancului, Sector 2, Bucuresti

teren sector 3, deschidere pe doua strazi, ideal pentru construirea unui bloc de locuinte-birouri
7
4

Vand 400mp teren, cu deschidere 20 20, situat in sectorul 3, la intersectia strazilor Voiosiei cu Valsanesti, la 5 minute de Autostrada A2. Toate facilitatile sunt pe strada-gaze, curent, canalizare. Terenul este pretabil pentru construirea unui bloc de locuinte, birouri, spalatorie auto, statii de ...

400 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
15

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea