Promovat
2 camere de vânzare Zona Mega Mall  Mobilat și utilat complet
8
1

2 camere de vânzare Zona Mega Mall Mobilat și utilat complet

Se oferă spre vânzare un apartament primitor și luminos, situat la etajul 3, în Sector 2, în apropiere de Piața Delfinului, într-o zonă verde și liniștită, cu acces rapid către toate facilitățile importante. Locuința are o suprafață de 37 mp și este compartimentată eficient, oferind confort și funcționalitate. ...

1892 EUR/m2 | 37 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Casa 1 camera 33mp curte 50mp zona Metrou Tineretului
6
11

Casa 1 camera 33mp curte 50mp zona Metrou Tineretului

Vă propunem spre vanzare casa cu o camera, situata într-o zonă deosebit de atractivă, la cateva minute de stația de Metrou Tineretului, de Parcurile Tineretului si Carol. Este libera gata de mutare, mobilata, cu curte 50mp (exista drum de servitute) momentan inchiriata (100ron/ luna) de la AFI Sector ...

1788 EUR/m2 | 33 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
14
3

Garsoniera zona Metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Codrea Estate va propune spre vanzare garsoniera intr-un ansamblu nou, amplasat pe Str. Gura Calitei nr. 195 in zona metrou Nicolae Teclu, decomandata, suprafata utila totala 40,35mp, etaj 2 4 bloc prevazut cu lift. Garsoniera se livreaza complet finisata la cheie viitorii proprietari putându-și personaliza ...

1549 EUR/m2 | 41 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Casă mare pentru familie + sursa de venit | 232 mp utili | Rahova
20

O proprietate rară în zonă, potrivită atât pentru locuit, cât și pentru generarea de venit, recent repozitionata in piata. Vilă S+P+2, cu o suprafață utilă totală de 232 mp, situată în Rahova, pe str. Iancu Jianu colt cu str. Dumbrava Noua, oferă spațiu generos pentru o familie, dar și un avantaj important: ...

944 EUR/m2 | 232 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
1

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită   Mogoșoaia
9
6

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită Mogoșoaia

Agenția HT PREMIUM GROUP vă oferă spre vânzare o vilă modernă, construită NOUA, amplasată excelent în Mogoșoaia, la doar 200 m de Sector 1 București, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș. Detalii proprietate: - Teren: 250 mp | Curte liberă: 180 mp - Suprafață desfășurată: 230 mp ...

1134 EUR/m2 | 216 m2

Sector 1, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Militari
6
4

Apartament 2 camere zona Militari

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in Militari. Apartamentul pe care il propunem spre vânzare are o suprafaţă utilă de 50 metri pătraţi, la care se adaugă balconul. Aflat în dezvoltare pe Bulevardul Iuliu Maniu, în imediata apropiere a staţiilor de metrou Păcii şi Preciziei. Specificaţii ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Piata Iancului
7

2 camere Piata Iancului

Piata Iancului Aleea Lunguletu confort 1 semidecomandat etaj 5 10 bloc reabilitat 50 mp c-tie 1963 necesita renovare toate actele liber pret negociabil Rs 2 comisionul agentiei 2%

1900 EUR/m2 | 50 m2

piata Iancului, Sector 2, Bucuresti

teren sector 3, deschidere pe doua strazi, ideal pentru construirea unui bloc de locuinte-birouri
7
4

Vand 400mp teren, cu deschidere 20 20, situat in sectorul 3, la intersectia strazilor Voiosiei cu Valsanesti, la 5 minute de Autostrada A2. Toate facilitatile sunt pe strada-gaze, curent, canalizare. Terenul este pretabil pentru construirea unui bloc de locuinte, birouri, spalatorie auto, statii de ...

400 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
15

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea