Promovat
Matei Basarab, 3 camere, renovat
13

Matei Basarab, 3 camere, renovat

Va oferim spre vanzare un apartament de 3 camere pe bd Matei Basarab, stradal, renovat, la etajul 1/4, cu 2 balcoane, cu vederea mixata si pe fata si pe spate. Blocul este anvelopat termoenergetic. Se vinde cu bucatarie mobilata si utilata complet.

2938 EUR/m2 | 80 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE - 62 MP - FERDINAND I - Calea Mosilor - Sos. Mihai Bravu
10
1

Va propun spre achizitie un apartament cu 2 camere, in suprafata de 62 mp + 35 mp terasa, decomandat, situat la parter inalt intr-un imobil nou, constructie 2025, format din doua corpuri cu regim mic de inaltime S+P+2+3R. Apartamentul este configurat cu bucatarie inchisa, living luminos, dormitor cu ...

2799 EUR/m2 | 62 m2

Ferdinand, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Colentina- Teiul Doamnei
5
1

Colentina- Teiul Doamnei

Colentina- Teiul Doamnei gars cf 1 dec p 8 supraf. 34 mp, geamuri termopan cu spatiu verde, fără îmbunătățiri, necesita zugravita bloc din 1983, bl. anvelopat, bloc curat civilizat , liberă, cadastru, intabulare, certificat energetic, 66 000 euro neg.

2000 EUR/m2 | 34 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Titan
6
40

Garsoniera de vanzare zona Titan

Se ofera spre vanzare o garsoniera complet mobilata si utilata in zona Titan pe Bdul Nicolae Grigorescu. 5 min - mers pana la statia metrou Titan Garsoniera are o suprafata de 38 mp si este situata la etajul 7 10, blocul are lift.Anul de constructie al blocului este 1980.

1526 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Casă cu curte generoasă pe o stradă liniștită din Bucureștii Noi
5
5

COMISION 0! Situată pe o stradă liniștită din cartierul Bucureștii Noi, la doar câteva minute de mers pe jos de Parcul Bazilescu și de stația de metrou Parc Bazilescu, această casă solidă, construită în anii 50 tip CFR, oferă confort și funcționalitate. Locuința are o suprafață de 71,66 mp, cu living ...

5845 EUR/m2 | 58 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Colentina, Teiul Dnei, Lacul Tei, Parc, semistr, ocazie etj. 6 sdec 40mp fara risc seismic reab term
11

6 din 10, cf. 2, semidec, 40 mp, bloc fara risc seismic, reabilitat termic, 2 lifturi, geam la baie, gresie, faianta, termopan, vedere mixta, balcon spatios, dispus pe dormitor, cadastru si intabulare, ideal investitie, zona buna si foarte linistita, accept credit, pret bun, negociabil. TEL. DE CONTACT ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
5
1

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, fara imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2308 EUR/m2 | 78 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi
4
43

Garsoniera de vanzare zona Timpuri Noi

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Timpuri Noi 35 mp etajul 3 7 an constructie 1981,amplasata intr-o locatie excelenta aproape de metrou,parcuri si zone comerciale,spatiu bine organizat ce ofera confort si functionalitate,mobilata si utilata complet,gata de mutare imediata,potrivita pentru locuit sau ...

1886 EUR/m2 | 35 m2

Timpuri Noi, Sector 3, Bucuresti

Titan, Basarbia, Arena Nationala, Parc,
10
3

Titan, Basarbia, Arena Nationala, Parc,

3 8, decomandat, 53 mp, constructie 1981, termopan, gresie, faianta, parchet, tocarie schimbata, usa metalica, bloc reabilitat, ac, zona linistita (vedere spate), luminos (orientare sud), 2 lifturi. Zona centrala cu acces rapid la parcul Titan, scoli, gradinite, magazine si mijloace de transport, inclusiv ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027