Promovat
Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019
11
1

Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019

Apartament 3 camere Giulesti Cladire 2019 Apartamentul se află într-o locație apreciată, unde ai totul la îndemână fără agitația sufocantă a centrului. În imediata apropiere găsești mijloace de transport în comun care te conectează rapid cu restul orașului, iar zona este bine deservită de facilități ...

2040 EUR/m2 | 63 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Piata Victoriei complet renovat
7

Apartament 2 camere Piata Victoriei complet renovat

Vă propunem spre vânzare un apartament de 2 camere situat în inima Capitalei, pe strada Dr. Iacob Felix, la doar câteva minute de mers pe jos de Piața Victoriei. ​ Caracteristici Principale: ​Suprafață: 41 mp utili. ​Etaj: 1 din 10 (ideal pentru acces rapid). ​An construcție: 1976 (bloc solid, fără ...

3390 EUR/m2 | 41 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Victoriei
20

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Victoriei

Exclusivitate, eleganta si energie in inima orasului! Descopera un apartament unic, luminos si elegant, perfect pozitionat chiar pe Calea Victoriei, la cativa pasi de cele mai bune restaurante, muzee si zone de promenada. Daca vrei sa ai o proprietate in Centrul Bucurestiului, cu acces imediat la facilitati, ...

3563 EUR/m2 | 44 m2

Calea Victoriei, Sector 3, Bucuresti

Promovat
AFACERE - HOTEL (SEMI)RENOVAT de 4 etaje - Floreasca-Barbu Vacarescu
20
1

Areea Imobiliare are placerea sa va ofere la vanzare o proprietate RARA pe piata - imobil cu potential de 73 unitati cazare, folosit dupa 2000 ca centru de pregatire bancara, cu garsoniere si apartamente pentru cursanti, sali de conferinte, relaxare si restaurant. Etajele 2 si 3 au fost renovate in 2022. Adresa ...

1411 EUR/m2 | 3,161 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 3 camere- 67 mpu + terasa 31 mp -Prelungirea Ghencea -Sector 6
9
1

Vanzare apartament 3 camere, situat in zona Prelungirea Ghencea - Sector 6, statia STB Funigeilor Suprafață utilă: 67 mp Balcon: 31 mp Suprafață totală: 99 mp Etaj: 5 Caracteristici: 1 grup sanitar Centrală termică proprie,aer conditionat. Se vinde complet mobilat și utilat Apartamentul necesita ...

1066 EUR/m2 | 99 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Ion Mihalache-Mr. Câmpeanu, 760,41mp, desch. 16,47m, certif. urbanism
7
8

Amplasare: terenul este situat in Sectorul 1, adicent Bd. Ion Mihalache, pe str. Maior Alexandru Campeanu. Distante: -25m pana la Bd. Ion Mihalache; -400m pana la Piata Ion Mihalache; -1km pana la Piata Victoriei. Teren intravilan construibil cu o suprafata de 760,41mp si o deschidere stradala de 16,47m. ...

760 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou
3
48

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi aproape de metrou

Garsonieră disponibilă spre vânzare în zona Crângași, Sector 6, într-un bloc construit în anul 1983. Suprafața utilă este de 29 mp, poziționată la etajul 4 10. Locația este excelentă, cu acces direct la metrou Crângași, Piața Crângași și parcul Crângași. Se vinde mobilată și reprezintă o variantă ...

1552 EUR/m2 | 29 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere zona Iancului
5
80

Vanzare apartament de doua camere zona Iancului

Ofer spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat in zona Iancului la 5 minute de Piata Iancului,apartamentul are o suprafata de 56mp etaj 3 an constructie 1983.

1304 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona  Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%
20
4

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%

VEDERE SUPERBA CATRE INSULA SI LACUL MORII; APARTAMENT FINALIZAT-MUTARE IMEDIATA- BLOC RECEPTIONAT LA FINALIZAREA LUCRARILOR; PRETUL CONTINE TVA 21%; FINISAJE PESTE MEDIE; INCALZIRE PRIN PARDOSEALA la etajele 9 si 10; In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu 2 si 3 camere, ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Berceni in apropiere de metrou
3
96

Garsoniera de vanzare in zona Berceni. Garsoniera este in proximitatea metroului. Se afla la o distanta foarte mica de metrou la doar 5 minute. Etajul 5. Dispune de loc de parcare. 35mp2. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1286 EUR/m2 | 35 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Drumul Taberei cu boxa la subsol
7
29

Garsoniera de vanzare zona Drumul Taberei cu boxa la subsol

Garsoniera are o suprafata de 40 mp si se afla la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P+ 10, se vinde impreuna cu o boxa la subsol de 10 mp . Situata la etajul 2. Este ideala ca si rezidenta pentru un cuplu , care este in cautarea unei garsoniere intr-o zona selecta a orasului. Loc de parcare i ...

1700 EUR/m2 | 40 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare Casa  -  Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |
7
1

Vanzare Casa - Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |

Casa de vanzare din caramida construita in anul 1950 situata pe o strada adiacenta strazii Teius intr-o zona de case la doar cativa pasi de amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Numamp;#259;rul 127 , amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Nr. 131, Lidl Teius si Statia Stb Gutuilor Suprafata terenului este de ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea