Promovat
2 cam, terasa 29 m,  et. 3, FINISAT MODERN,  COMISION 0, incalzire in pardoseala
20

2 cam, terasa 29 m, et. 3, FINISAT MODERN, COMISION 0, incalzire in pardoseala

Proiect Rezidențial in Cartierul Militari Apartament cu 2 camere, decomandat, 61 mp + terasa de 29 mp, finisat complet, cu posibilitatea de a alege finisajele! FINISAJE & DOTARI: - compartimentari din zidarie cu pereti tencuiti si finisati cu lavabil alb - termoizolatie exterioara din vata bazaltica ...

2131 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian
4
1

Titan, Basarabia, Metrou Costin Georgian

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, p din 4, bloc solid, in apropiere de metrou, centre comerciale, scoli, puncte de interes. Apartamentul este bine compartimentat, spatios, bucartaria incapatoare, spatii de depozitare, gresie, parchet, balcon inchis, decent. COD P2027

1788 EUR/m2 | 52 m2

Basarabia, Sector 3, Bucuresti

Promovat
PROMO- Parcare inclusa-2Cam- 52mp- Pallady- parcul Teilor- 3 min STB
7

OFERTE PROMOTIONALA! PARCARE INCLUSA DIRECT DEZVOLTATOR - COMISION 0% Titan- Pallady- parcul Teilor - statie STB la 3-4 minute de mers, vanzare apartament 2 camere, spatios, 52 mp, etaj intermediar, predare la cheie finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa. Bloc nou ...

1413 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 3 camere zona Piata Victoriei
11
4

Apartamente 3 camere zona Piata Victoriei

Oferim un apartament intr-un bloc situat in apropiere de Piata Victoriei. Apartamentul este decomandat fiind compus din 3 camere si o suprafata de 80 mp. Este amplasat la etajul 8 din 12, blocul este anvelopat. Scoli, gradinite, supermarket, metrou si statie de autobuz la distanta de 10 minute de mers ...

2313 EUR/m2 | 80 m2

Piata Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vânzare 3 camere Parc Regina Maria
14

Vânzare 3 camere Parc Regina Maria

Descoperiți oportunitatea perfectă de a vă transforma visul în realitate cu acest apartament confortabil situat în inima vibrantului cartier 1 Mai din București. Cu un preț atractiv de 185.500€, acest apartament de 3 camere, recent renovat, vă oferă tot ceea ce aveți nevoie pentru a vă crea un cămin ...

2899 EUR/m2 | 64 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Oportunitate de investitie-Ultracentral-Foisorul de Foc-Bvd Ferdinand B
11
20

Va prezentam un apartament. deosebit de 3 camere situat intr- o zona ultracentrala din Bucuresti, compus din 2 dormitoare, living, o baie, o bucătărie, 3 logii, respectiv 3 boxe, in suprafata totala de 95mp , suprafata utila 81mp, frumos impartit in sistem circular, luminos si spatios, construit in ...

1937 EUR/m2 | 81 m2

Foisorul%25252bde%25252bFoc, Sector 2, Bucuresti

Teren 500 mp in Sector 1, zona Straulesti
4
6

Teren 500 mp in Sector 1, zona Straulesti

Vand teren intravilan, categoria curti Constructii, 500mp in zona Straulesti Drumul Homorod. Caracteristici: - 20 ml la strada x 25 m adancime - ingradit - nivelat - curatat - toate utilitatile la gard ( apa, curent, canalizare, gaze, cablu) - iluminat stradal - drum sens unic asfaltat - zona exclusiv ...

Straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Super oferta, garsoniera, 2021, 44 mp, mobilata, super finisata, parcare, boxa, Dobroesti, Fundeni
20
1

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare o garsoniera foarte spatioasa, decomandata, in suprafata de 44 mp., situata in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 65.000 euro. Blocul este construit in 2021 si este compus din S+ P+ 3 Etaje, apartamentul se afla la etajul 2. Imobilul nu dispune de lift. Suprafata ...

1477 EUR/m2 | 44 m2

Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere, decomandat, 55 mp, parter, loc parcare, Dobroesti, Fundeni, Marului
19
4

REM IMOBILIARE va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, spatios, decomandat, in suprafata de 55 mp., situat in Dobroesti, Fundeni, pe strada Marului. Pret: 81.000 euro. Blocul este construit in 2019 si este compus din Subsol+ Parte+ 4 Etaje, apartamentul se afla la parter. Imobilul dispune ...

1473 EUR/m2 | 55 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere, str. Campia Libertății, amenajat și mobilat
12

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu suprafața utilă totală de 52 mp, situat pe strada Câmpia Libertății, în Sectorul 3, într-un bloc construit în anul 1962. Locuința este ideală atât pentru locuință, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și compartimentării eficiente. Apartamentul ...

1733 EUR/m2 | 45 m2

Sector 3, Bucuresti

Berceni șoseaua Olteniței
8
15

Berceni șoseaua Olteniței

Complex Jupiter șoseaua Olteniței, Lidl, anul 2006,decomandat, etajul 1 10, curte interioara,2 grupuri sanitare, loc de joaca pentru copii, portar, posibilitate de loc de parcare proprietate personală, mobilat și utilat complet, acte la zi, lume foarte buna si de calitate. Monitorizare video.

2222 EUR/m2 | 90 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Preluare afacere Salon remodelare corporala si intretinere,estetica faciala,Bd. Primăverii
17

Preluare afacere Salon remodelare corporala si intretinere,estetica faciala,Reshape Body & Soul,preluati afacerea preluati si chiria care este de 350 euro part time si 700 euro full time sau se poate achizitiona doar aparatura. Salonul se afla in cea mai exclusivista zona si scumpa a Bucurestiului mai ...

967 EUR/m2 | 15 m2

Primaverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor
20
3

Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor

Vanzare apartament 4 camere Calea Mosilor,an constructie 1980,etaj 5 din 8,suprafata utila 80 m2,suprafata totala cu balcoane 90 m2,bloc reabilitat termic, Apartamentul in acest moment este modificat in 3 camere s-a creeat un living mai mare dar cine doreste il poate face cum era intial,in acest format ...

2363 EUR/m2 | 80 m2

Mosilor, Sector 2, Bucuresti

Apartament deosebit 3 camere imobil Art Deco emblematic | Mantuleasa
19

Va prezentam spre vanzare un apartament deosebit, situat intr-un imobil Art Deco construit in anul 1925, pe una dintre cele mai frumoase si autentice strazi istorice ale Bucurestiului – Strada Mantuleasa. Proprietatea impresioneaza prin eleganta arhitecturii interbelice si prin pastrarea unor detalii ...

2789 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona  Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%
20
4

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%

VEDERE SUPERBA CATRE INSULA SI LACUL MORII; APARTAMENT FINALIZAT-MUTARE IMEDIATA- BLOC RECEPTIONAT LA FINALIZAREA LUCRARILOR; PRETUL CONTINE TVA 21%; FINISAJE PESTE MEDIE; INCALZIRE PRIN PARDOSEALA la etajele 9 si 10; In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu 2 si 3 camere, ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Theodor Pallady
10

Apartament 3 camere Theodor Pallady

Filado Imobiliare va prezinta in exclusivitate spre vanzare un apartament cu 3 camere confort 2, in zona Theodor Pallady, in apropiere de Metrou 1 Decembrie 1918, intr-un imobil finalizat in 1973, bloc anvelopat. Apartamentul este situat la etajul Parter din 10, este decomandat, are o suprafata totala ...

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Pantelimon, apartament 3 cam dec 74 mp
10

Pantelimon, apartament 3 cam dec 74 mp

Pantelimon, va prezentam la vanzare pe sos Pantelimon, un apartament de 3 camere decomandat, in suprafata de 72 mp, situat la et 6 8, in bloc reabilitat, constructie 1974, dispune gresie, faianta, parchet, termopan, balcon, spatiu depozitare. Aproape RATB 1 min, metrou, magazine, scoli, gradinite, liber, ...

1388 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Titan Onisifu Ghibu
10
1

Titan Onisifu Ghibu

Apartament 3 camere etaj 2 4 zona deosebita magazine Peny, Auchan ,Piata 1 decembrie , aproape mijloace de transport , acceptam credit . Rog seriozitate .

1618 EUR/m2 | 68 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat
3

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat

Apartament cu 4 camere, intr-o zona excelenta, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2305 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Vanzare  Garsoniera |  Virtutii |  | 40mp utili | Prox metrou
6

Vanzare Garsoniera | Virtutii | | 40mp utili | Prox metrou

Garsonieră cochetă de vânzare | Virtuții – Cartier Orșova | RamiroImob Vă prezentăm o garsonieră spațioasă și bine compartimentată, situată în zona Virtuții – cartier Orșova, ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție sigură pentru închiriere. 38 mp utili | 41 mp construiți Confort 1 sporit ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 6, Bucuresti

2 camere | Piata Gorjului | metrou | bloc reabilitat | 0% COMISION