Garsoniera de vanzare in zona Berceni
5
22

Garsoniera de vanzare in zona Berceni

Se oferă spre vânzare garsonieră de 32 mp, situată în cartierul Berceni, la etajul 4 10 al unui imobil construit în anul 1985. Proprietatea se află în proximitatea stației de metrou Piața Sudului și a centrului comercial Sun Plaza, la doar câteva minute de mers pe jos. Zona este bine dezvoltată, cu acces ...

1719 EUR/m2 | 32 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Drumul Taberei Mall Plaza Parc Moghioros I COM %
15

Va ofer spre vanzare apartament decomandat cu 4 camere si 2 bai situat in Drumul Taberei - la 5 minute de mers pana la Plaza Mall si pana la Parcul Moghioros, in sectorul 6, intr-o zona linistita si verde, langa statia de metrou, intr-o locatie excelenta care dispune de toate facilitatile pentru un ...

2097 EUR/m2 | 62 m2

Drumul Taberei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii
20
1

Apartament elegant 2 camere Ansamblu Carmen Sylva Unirii

COMISION 0% la cumparator Situat în ansamblul rezidențial Carmen Sylva, pe strada Ion Filibiliu nr. 9, acest apartament de 2 camere oferă un stil de viață exclusivist, într-un imobil cu arhitectură istorică, complet restaurat și adaptat standardelor moderne de confort. Clădirea, construită în anul 1906 ...

4576 EUR/m2 | 59 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere 85mp etaj 3 Aparatorii Patriei - Berceni
11
1

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat in Sectorul 4, zona de case in cartierul Aparatorii Patriei, intr-un bloc construit in anul 2010. Distanta epana la Metrou Aparatori Patriei - 750m, 11 minute de mers. - suprafata utila 85 mp, 3 camere, balcon spatios - etaj 3, bloc 2010 - ...

1459 EUR/m2 | 85 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare Casa  -  Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |
7

Vanzare Casa - Teren 245mp | Sos. Alexandriei - Rahova |

Casa de vanzare din caramida construita in anul 1950 situata pe o strada adiacenta strazii Teius intr-o zona de case la doar cativa pasi de amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Numamp;#259;rul 127 , amp;#536;coala Gimnazialamp;#259; Nr. 131, Lidl Teius si Statia Stb Gutuilor Suprafata terenului este de ...

2130 EUR/m2 | 54 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
42

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spe vanzare apartament cu 2 camere in zona Brancoveanu , an de constructie 1985 , situate la etajul 4 10 cu o suprafata de 59 mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1347 EUR/m2 | 59 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Berceni
5
77

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona Berceni la 5 minute de Big Berceni.Apartamentul este mobilat si complet utilat situat la etajul 3 cu o suprafata de 48mp an constructie 1986.

1417 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor
7
45

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala termica proprie si AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.Anul de ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon
6
134

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Pantelimon

Apartament de 2 camere, 55 mp, disponibil la etajul 3 din 8, într-un bloc construit în 1982, în zona Pantelimon. Proprietatea beneficiază de lumină naturală din plin, are balcon generos și multiple spații de depozitare. Se află într-o zonă bine conectată, la câteva minute de școli, magazine și mijloace ...