Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio - Mobilat Utilat - 15 min Metrou Aparatorii Patriei
8
7

Studio de vânzare Drumul Crețeștilor Etaj 3 3 (fără lift) | Construcție 2017 Detalii studio: Suprafață totală: 43,03 mp Etaj: 3 din 3 Pod deasupra pentru depozitare Se vinde mobilat și utilat (fără televizor) Locație: La doar 15 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida Zonă ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Berceni- Bloc Nou Apartament 2 camere,  Loc de Parcare Subteran
20

Berceni- Bloc Nou Apartament 2 camere, Loc de Parcare Subteran

Apartamenul propus spre vanzare este de 2 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 7 al unui imobil cu 7 niveluri, complet mobilat si utilat, gata de utilizat. Spatioasa si luminoasa, camere generoase, dispune de urmatoarele imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopan, usa metalica, aer ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
4 camere Pantelimon-Morarilor
9
1

4 camere Pantelimon-Morarilor

Apartament spatios de 4 camere, situat in zona Pantelimon-Morarilor, intr-un bloc solid construit in anul 1982. Proprietatea este decomandata, amplasata la parter si dispune de o suprafata generoasa de 82 mp, fiind ideala pentru o familie numeroasa sau pentru cei care isi doresc confort si compartimentare ...

1585 EUR/m2 | 82 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament lux 3 camere Herestrau, mobilat si cu parcare
12

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere,complet mobilat si utilat lux, renovat in totalitate in 2022, situat in cartierul Herastrau ,zona Strada Virgil Madgearu, intr-un imobil, construit in anul 2007, confort lux, semidecomandat, etaj 2 din 5, avand suprafata totala de 145 mp si suprafata ...

4643 EUR/m2 | 140 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2644 EUR/m2 | 135 m2

13+Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat Militari, Bl. Iuliu Maniu la 15 min Metrou
20
5

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati ...

1835 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
 2 camere in Envogue Residence, in zona Militari
19
22

2 camere in Envogue Residence, in zona Militari

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Iti doresti sa ai parte de intimitatea si functionalitatea pe care ti le-ar oferi un apartament cu doua camere, dar esti oarecum constrans la capitolul buget? In ansamblul EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, gasesti solutia optima! Este ...

1787 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2cam 60 MP - Envogue Residence Iuliu Maniu