Promovat
First Use Studio Exigent Plaza Residence Bd Timișoara 16 Parcul liniei
8
2

Vă propun spre vânzare o garsonieră premium situată în complexul Exigent Plaza Faza 5, una dintre cele mai căutate zone din Sector 6 – Lujerului. Proprietatea este complet nouă, nelocuită, amenajată modern și pregătită pentru mutare imediată sau investiție (ideală pentru închiriere). Garsoniera dispune ...

3317 EUR/m2 | 41 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan
8
19

Apartament 2 camere de vanzare zona Vitan

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona vitan, 55 mp, etaj 3. Este situat vis-a-vis de mall vitan, bloc construit in 1978, in zona se regasesc spatii comerciale, scoli , gradinite si acces la transport in comun , Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1564 EUR/m2 | 55 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Mega Mall Pantelimon Ritmului
15

Apartament 3 camere Mega Mall Pantelimon Ritmului

Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 12/14, intr-un bloc construit in anul 1976, expertizat cu clasa de risc seismic II reabilitat. Apartamentul se da mobilat utilat exact cum este prezentat, beneficiaza de aparat de aer conditionat, boiler, Tv, cuptor cu microunde, aragaz, ...

1514 EUR/m2 | 66 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare in Piata Sudului
6
29

Apartament de vanzare in Piata Sudului

Oferim spre vanzare apartament de 2 camere in zona Piata Sudului,este situat la 400m de metrou.Este decomandat complet mobilat si utilat.Lidl Profi vis-a-vis.Statia de STB este in apropiere.Este o zona bine conectata.Are o suprafata de 51mp situata la etajul 4.

1431 EUR/m2 | 51 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera |Vanzare | Drumul Binelui| Finalizata | Loc parcare
14

Garsonieră de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizata Etaj 5 | 38 mp | Etaj 5/8 | Constuctie finalizata | Poziție excelentă Atenție, prețul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica! Loc de parcare - 9.680 TVA inclus ( se achizitioneaza separat ) Un mare avantaj în orice zonă ...

2153 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Proiect Design – Exigent - Direct Propietar
15

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 199.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55.9 mp | Disponibil la Etajul: 10/11 | Exigent Plaza - Faza 4, Bulevardul Timisoara, nr. 16B, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3560 EUR/m2 | 56 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere Pantelimon, Piata Delfinului
8
1

Apartament 2 camere Pantelimon, Piata Delfinului

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, in zona Pantelimon, in apropiere de Piata Delfinului, intr-un imobil finalizat in 1974, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 3 din 10, este decomandat, are o suprafata totala de 40 mp. Apartamentul este in stare ...

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou
7
2

Super Ofertă-2 Camere-65mp, Titan-Pallady-Metrou

TITAN – PALLADY Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Apartament 2 camere | Direct Dezvoltator | Comision 0% Detalii: 2 camere moderne și luminoase - 65 mp Bucătărie separată Finisaje premium, predare la cheie Încălzire în pardoseală Centrală termică proprie Posibilitate loc ...

1437 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vitan, Zizin, Mall
3

Vitan, Zizin, Mall

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, multi facilitati, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 4 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera Piata Muncii, Maior Coravu, Parcul National
12

Filado Imobiliare va propune spre vanzare o garsoniera confort 1 situata in cartierul Vatra Luminoasa pe strada Maior Coravu, intr-un imobil construit in anul 1968, disponibila la etajul 7 din 10, semidecomandata avand o suprafata totala de aproximativ 31 mp. Garsoniera este renovata recent (parchet, ...