Promovat
Garsonieră decomandată, Romancierilor, Bd Timișoara, parter inalt, liberă, ideal investiție
16
2

Se oferă spre vânzare o garsonieră CONFORT 2, decomandată, situată la parter înalt din 4 etaje, LIBERĂ, fara balcon, pe Bulevardul Timișoara nr. 48, Sector 6, zona Romancierilor. Poziționată semistradal, cu acces rapid către transport public și zone comerciale, proprietatea este potrivită atât pentru ...

1966 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan
6
41

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan

Apartament 2 camere in vitan situat intr-o zona linistita si in apropiere de metrou. Apartamentul este la etajul 4 intr-un bloc cu lift inclus plus loc de parcare. Dispune de 62mp2 si se afla in apropiere de magazine si supermarketuri.

1306 EUR/m2 | 62 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor adiacent
18

Calea Calarasilor adiacent

Apartament de 3 camere situat intr-o vila interbelica in zona Calea Calarasilor ndash; Hala Traian, cu acces rapid catre Piata Unirii si Metrou Piata Muncii. Caracteristici principale: Suprafata utila: 94 mp Compartimentare: 3 camere, 2 bai, hol, boxa pentru depozitare Amplasament: Parter inalt, ...

1871 EUR/m2 | 94 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Militari-3 Camere, 91.3mp, 2 bai, bucatarie inchisa, Bloc Nou, Metrou, Finalizat
16

Va prezint un apartament cu trei camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 91.3 mp, cu logie avand suprafata de 10 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.1 mp, situat la etajul 9, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare ...

1911 EUR/m2 | 81 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Baicului
7
17

Apartament 2 camere zona Baicului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 1 2 fara lift, intr-un imobil nou din anul 2009, intinzandu-se pe o suprafata utila de 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire prin calorifere,complet mobilat si utilat modern pentru confortul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti
5
6

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti

Oferim spre vanzare garsoniera situata in zona Grozavesti an de constructie 1984 , situata la etajul 4 10 , cu o suprafata de 27 mp . Foarte aproape de metrou. Detalii suplimentare la tel.

2000 EUR/m2 | 27 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
58

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
6
34

garsoniera de vanzare Militari Residence

Etaj: 3 10 Anul construcției: 2010 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:da Mijloace de transport: Stație de metrou Militari la 10 minute de mers pe jos, autobuzele 178, 236, 138 și 138B la 2 minute distanță.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
9
45

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in complex nou in zona Berceni Sud situat la un etaj intermediar cu o suprafata de 60mp In apropiere avem metroul Brancoveanu Complet mobilat si utilat cu centrala proprie. Utilitati: Curent,Apa,Canalizare,Gaz.

1500 EUR/m2 | 60 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...