Promovat
3 camere imobil consolidat Investitie Piata Revolutiei - Victoriei
20

De vanzare 3 Camere în bloc consolidat in anul 2010 situat in Piața Revoluției, str. Boteanu 3, ideal Business sau Rezidențial Un apartament cu personalitate în inima Bucureștiului, un imobil cunoscut, simbol al libertatii, situat în Piața Revoluției pe strada Boteanu 3, intre Calea Victoriei - Piata ...

3005 EUR/m2 | 78 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie
8
73

Apartament de vanzare cu doua camere zona 13 septembrie

Apartament de vanzare zona 13 septembrie. Apartamentul dispune de loc de parcare. Suprafata utila 65mp2. Situat la etajul 2. Se afla intr-o zona accesibila si linitita. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic.

1154 EUR/m2 | 65 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere, decomandat, Berceni, Metalurgiei
8

Apartament 2 Camere, decomandat, Berceni, Metalurgiei

Apartament 2 Camere Decomandat | Imobil Nou 2023 | Drumul Dealul Cucului – Sector 4 | 54 mp Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat în Sector 4, pe Drumul Dealul Cucului, într-un imobil nou finalizat în 2023. Locuința se află la etaj intermediar (1/5) și oferă ...

2148 EUR/m2 | 54 m2

Metalurgiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 5 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata apropiere a King's Oak British ...

2434 EUR/m2 | 154 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera in Militari Residance
3
8

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament de vanzare Drumul Taberei
8
43

Apartament de vanzare Drumul Taberei

Apartament drumul taberei de vanzare. Apartamentul are 2 camere si este situat in apropiere de magazine si supermarketuri. De asemenea este in apropierea metroului si a mijloacelor de transport in comun. Se afla intr-o zona accesibila si linistita. Dispune de 65mp2 situat la etajul 5.Anul de constructie ...

1185 EUR/m2 | 65 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera zona Militari
4
42

Vanzare garsoniera zona Militari

Ofer spre vanzare garsoniera complet mobilata si utilata in zona Militari Vis a vis de Roz Caffe.Garsoniera dispune de o suprafata de 22mp etaj 2 an constructie 1982.

1727 EUR/m2 | 22 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului
6
46

Garsoniera de vanzare in zona Giurgiului

Se ofera spre vanzare garsoniera situata vis a vis de piata Progresul, in plan secund fata de soseaua Giurgiului, ferit de trafic.Acces imediat catre statii STB ( pana la metrou Eroii Revolutiei sunt 2 statii STB - 5 minute), centre comerciale, scoli, gradinite.Garsoniera este confort I, semi-decomandata, ...

1364 EUR/m2 | 33 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan
5

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan

Inchiriez apartament 2 camere in zona Titan Este situat la 6 minute de metrou , este cantina langa la un minut si este inclus loc de parcare apartamentul are 45 mp mobilat si utilat in intregime, etaj 4 Pentru mai multe detalii ma puteti suna

2156 EUR/m2 | 45 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei
4
4

Garsoniera de vanzare in zona Metalurgiei

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata etajul 3 din 4 etaje cu lift avand o suprafata de 36 mp la 7 minute de metrou Aparatorii Patriei si Metrou Piata Sudului. Imobilul se vinde mobilat, utilat si dotat cu gresie, faianta, parchet, usi interior, usa metalica, obiecte sanitare, obiecte electrice, ...

1583 EUR/m2 | 36 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eroii Revolutiei
4
84

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Eroii Revolutiei

Oferim apartament de vânzare un apartament decomandat de 2 camere într-un imobil construit în anul 1980, poziționat la doar 600 metri de Metrou Eroii Revoluției și doar 400 m de parcul Tineretului.Imobilul se află pe o arteră importantă de circulație și se bucură de un amplasament ideal între două parcuri ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Obor
7
21

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Obor

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere decomandat in zona Obor , 51 mp,etaj 5 din 10, zona Obor (Sos. Colentina nr. 21, vizavi de Kaufland Colentina), la 5 minute de metrou, mijloace de transport, piata Obor, Mall Veranda, etc. Bloc reabilitat termic si boiler la baie , clasa energetica A, stradal, ...

1706 EUR/m2 | 51 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Cotroceni
5
5

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Cotroceni

Garsoniera in zona Cotroceni ,an de constructie 1983, decomandata, 25 mp2, etaj 4, usa metalica la intrare. Renovata - gresie, faianta, termopane, parchet masiv foarte bine intretinut, calorifere noi.

2000 EUR/m2 | 25 m2

Cotroceni, Sector 5, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon
7
3

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Pantelimon

Vând garsonieră situată într-o zonă liniștită și bine conectată din Pantelimon, ideală pentru o persoană sau un cuplu care își dorește un apartament confortabil și aproape de transportul public și facilități. Suprafață: 40 m Etaj: 4 8 , an de constructie 1982 La doar 10 minute de mers pe jos de stația ...

1750 EUR/m2 | 40 m2

Pantelimon, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3
5

Casă tip duplex de vânzare – Lunca Priporului, Sector 3

Casă tip duplex modernă, situată pe Lunca Priporului, într-o zonă rezidențială liniștită din Sector 3, aflată în plină dezvoltare. Proprietatea este ideală pentru o familie care își dorește confort, compartimentare eficientă și acces rapid către oraș. Regim de înălțime: Parter + 2 Etaje Suprafață ...

2241 EUR/m2 | 116 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator