Promovat
Militari-2 Camere, dec, 57.9 mp, et 8/10, Bloc Nou, Metrou Pacii / Preciziei,
8

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 57.9 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.4 mp, situat la etajul 8, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

2087 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6
1

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere semidecomandat
9

Apartament 3 camere semidecomandat

Apartament 3 Camere | Semidecomandat | 2 Dormitoare | Ferentari Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona Ferentari, într-un bloc anvelopat, ideal atât pentru locuit Imobilul se află într-un bloc construit în anul 1977 și beneficiază de centrală proprie, oferind confort ...

1291 EUR/m2 | 48 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casă de vânzare în Pipera – Emil Racoviță, în Complexul Azur
15
1

Îți propun spre vânzare o casă situată în Pipera, pe strada Emil Racoviță, în binecunoscutul Complex Azur – un ansamblu rezidențial apreciat pentru liniște, siguranță, străzi private, comunitate selectă și accesul rapid către zonele de birouri, școli internaționale, Mall Promenada, Hub-ul Pipera și DN1. Complexul ...

1928 EUR/m2 | 140 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera in Militari Residance
3
7

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vând garsoniera Drumul Taberei, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou T. Vladimirescu.
9
1

Vând garsoniera zona Drumul Taberei-Ghencea, Str. Gheorghe Lățea, bloc 1987, la 12 minute metrou Tudor Vladimirescu, renovata,semidecomandata,suprafata utila 32 m2,etaj 10 din 10 ,complet mobilata si utilata NOU si MODERN (g+f+p+t+um). Dotari: Balcon inchis in termopan,canapea extensibila tip coltar,aer ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită   Mogoșoaia
9
6

VILĂ SPAȚIOASĂ NOUA | 200 m de Sector 1 | Poziție Deosebită Mogoșoaia

Agenția HT PREMIUM GROUP vă oferă spre vânzare o vilă modernă, construită NOUA, amplasată excelent în Mogoșoaia, la doar 200 m de Sector 1 București, într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid către oraș. Detalii proprietate: - Teren: 250 mp | Curte liberă: 180 mp - Suprafață desfășurată: 230 mp ...

1134 EUR/m2 | 216 m2

Sector 1, Bucuresti

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie
10
4

Vilă Modernă NOUA | Finisaje LUX | Zona 13 Septembrie

Descoperă o proprietate deosebită, construită NOUA, cu design contemporan, finisaje premium și toate facilitățile moderne de care ai nevoie! Locație excelentă 13 Septembrie Construcție P + 1E | Suprafață utilă: 135 mp | Teren: 143 mp Compartimentare inteligentă: Parter: living spațios, ...

2519 EUR/m2 | 135 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
30

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Militari
6
4

Apartament 2 camere zona Militari

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, in Militari. Apartamentul pe care il propunem spre vânzare are o suprafaţă utilă de 50 metri pătraţi, la care se adaugă balconul. Aflat în dezvoltare pe Bulevardul Iuliu Maniu, în imediata apropiere a staţiilor de metrou Păcii şi Preciziei. Specificaţii ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Baicului
3
2

Garsoniera zona Baicului

Garsoniera de 31 mp, situata la etajul 2, in zona Baicului. Locuinta este compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata si baie, fiind ideala pentru o persoana sau un cuplu. Imobilul este bine intretinut si beneficiaza de o buna iluminare naturala, oferind un spatiu confortabil. Zona Baicului ...

1532 EUR/m2 | 31 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni
8
3

Apartament 2 camere zona Berceni

Apartament luminos, compus din două camere spațioase, ideal pentru locuit sau investiție. Dispune de un living generos, un dormitor confortabil, o bucătărie funcțională și o baie. Situat la etajul 1 al unui bloc din zona Berceni, oferă un echilibru excelent între accesibilitate și intimitate. Avantaje: Zonă ...

1291 EUR/m2 | 55 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Piata Iancului
7

2 camere Piata Iancului

Piata Iancului Aleea Lunguletu confort 1 semidecomandat etaj 5 10 bloc reabilitat 50 mp c-tie 1963 necesita renovare toate actele liber pret negociabil Rs 2 comisionul agentiei 2%

1900 EUR/m2 | 50 m2

piata Iancului, Sector 2, Bucuresti

teren sector 3, deschidere pe doua strazi, ideal pentru construirea unui bloc de locuinte-birouri
7
4

Vand 400mp teren, cu deschidere 20 20, situat in sectorul 3, la intersectia strazilor Voiosiei cu Valsanesti, la 5 minute de Autostrada A2. Toate facilitatile sunt pe strada-gaze, curent, canalizare. Terenul este pretabil pentru construirea unui bloc de locuinte, birouri, spalatorie auto, statii de ...

400 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Lujerului
3
15

Garsoniera zona Lujerului

Garsonieră de vânzare în zona Lujerului 40.000 Euro! Detalii: Suprafață: 28 mp Etaj: 4 10 Locație: Zona Lujerului, aproape de transport public, magazine și facilități. Preț: 40.000 Euro o oportunitate accesibilă! Avantaje: Zonă centrală, ideală pentru investiție sau locuință proprie. Acces ...

1429 EUR/m2 | 28 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala  gaze
8

Pallady- parcul Teilor- 2 Cam- Mobilat/Utilat- A/C- Centrala gaze

Titan- Pallady - parcul Teilor Finalizat - Mobilat - Utilat Pallady - metrou Teclu - parcul Teilor - apartament 2 camere cu bucatarie utilata, spatios, suprafata 50 mp, mobilat modern, aer conditionat, centrala termica, incalzire pardoseala. Bloc nou cu regim mic de inaltime, constructie 2021 amplasat ...

2370 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Zona Berceni | Finalizat | Loc parcare
18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 5 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 5/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Mobilat&Utilat – Exigent - Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 189.000 € Preț final ( nu se percepe TVA ) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 49 mp | Disponibil la Etajul: 6/11 | Exigent Plaza - Faza 5, Bulevardul Timisoara, nr. 14A, bl. 2, sc. 1 Apartament de 2 camere situat ...

3865 EUR/m2 | 49 m2

Sector 6, Bucuresti

Duplex 3 Camere | Mobilat&Utilat | Zona Carol | Direct proprietar
15

Duplex Central Address Residence – investiție premium cu vedere panoramică Pert proprietate finisata + Proiect Design : 291.716 Euro TVA 21% inclus Suprafață totală: 122 mp (inclusiv 2 terase) Etaj: 11 | Duplex cu scară interioară Acest duplex este un showroom premium, vândut conform randărilor, ...

2391 EUR/m2 | 122 m2

Sector 5, Bucuresti

18

Apartament 2 camere de vânzare – Finisaje Premium – Berceni - Finalizat Atentie: Pretul NU include TVA! Direct proprietar persoana juridica Etaj 4 | 55 mp (cu balcon inclus) | Decomandat | Etaj 4/8 | Constructie finalizata | Vedere neobturată Loc de parcare - 9.680 Euro TVA inclus ( se achizitioneaza ...

2241 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea