Promovat
Ghica Plaza, 2 camere + birou, 2 bai, etaj 3/4,  parcare
18
3

Ghica Plaza, 2 camere + birou, 2 bai, etaj 3/4, parcare

Apartament 2 camere, recompartimentat în 3 încăperi | 59,7 m² | Etaj 3/4 | Ghica Plaza – București Dacă îți dorești un apartament luminos, bine organizat și situat într-un complex apreciat din București, această proprietate din complexul Ghica Plaza poate fi exact ce cauți. Locuința oferă un echilibru ...

2127 EUR/m2 | 60 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere, et 4/7, 49mp,  Mihalache - 1Mai - Chibrit
5

Vanzare apartament 2 camere, et 4/7, 49mp, Mihalache - 1Mai - Chibrit

Vânzare Apartament 2 camere – Mihalache - 1 Mai - Chibrit | Etaj 4/7 | Mobilat și Utilat Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la intersecția zonelor Mihalache, 1 Mai și Chibrit, o locație strategică ce oferă o conexiune excelentă cu restul orașului. Locuința se află ...

2159 EUR/m2 | 44 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Duplex 4 camere Pipera | Terasa Spatioasa | Loc parcare
12

Duplex 4 camere Pipera | Terasa Spatioasa | Loc parcare

VG Real Estate vă propune spre achizitie un apartament tip duplex situat într-una dintre cele mai exclusiviste zone ale Capitalei - Bd. Pipera. Proprietatea este dispusă pe două niveluri (etajele 4 și 5) și oferă o suprafață utilă totală de 222 mp, compartimentată funcțional și echilibrat, ideală pentru ...

3104 EUR/m2 | 175 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
0% Comision, Apartament 2 camere, parter/2, 62mp, Zona Grivita/Ion Mihalache
4

Vânzare Apartament 2 camere – Zona Grivița / Mihalache | Bloc Nou | Centrală Proprie | Parter Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Grivița - Ion Mihalache, o locație deosebită ce îmbină farmecul cartierelor consacrate cu avantajele unei construcții noi. Locuința se află la ...

2742 EUR/m2 | 62 m2

turda, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
6
33

garsoniera de vanzare Militari Residence

Etaj: 3 10 Anul construcției: 2010 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:da Mijloace de transport: Stație de metrou Militari la 10 minute de mers pe jos, autobuzele 178, 236, 138 și 138B la 2 minute distanță.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
57

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti
5
5

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Grozavesti

Oferim spre vanzare garsoniera situata in zona Grozavesti an de constructie 1984 , situata la etajul 4 10 , cu o suprafata de 27 mp . Foarte aproape de metrou. Detalii suplimentare la tel.

2000 EUR/m2 | 27 m2

Grozavesti, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Baicului
7
15

Apartament 2 camere zona Baicului

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere amplasat la etajul 1 2 fara lift, intr-un imobil nou din anul 2009, intinzandu-se pe o suprafata utila de 52 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul centralei proprii pe gaz cu incalzire prin calorifere,complet mobilat si utilat modern pentru confortul ...

1538 EUR/m2 | 52 m2

Baicului, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare in Titan
7
43

Apartament de vanzare in Titan

Se ofera spre vanzare apartament 2 camere de vanzare in zona Titan. Suprafata utila 57 mp2. Etaj 6. In apropiere de metrou si mijloace de transport. Zona linistita si accesibila. In apropiere sunt magazine si supermarketuri.

1333 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Salaj
4
7

De vanzare garsoniera in zona Salaj

Vând garsonieră situată într-o zonă liniștită și foarte accesibilă din cartierul Șălăj. Detalii garsonieră: Suprafață utilă: 34 m Compartimentare: 1 cameră, bucătărie, baie Etaj: 3 din 8 An de construcție: 1980 Puncte de reper: Aproape de stația de metrou Șălăj, supermarketuri (Lidl, Carrefour), centre ...

1471 EUR/m2 | 34 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera zona Decebal
6
3

Garsoniera zona Decebal

Se vinde garsoniera moderna, situata intr-o zona exclusivista si foarte bine conectata, pe Bulevardul Decebal, la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje Suprafata utila: 32 mp, ideala pentru locuinta proprie sau investitie Compartimentare: Spatiu bine optimizat, cu bucatarie deschisa si baie moderna Imbunatatiri: ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti
3
22

Garsoniera de vanzare in zona Giulesti

Se oferă spre vânzare garsonieră în zona Giulești, Sector 6, bloc construit în 1982. Suprafață utilă de 28 mp, etaj 3 4. Liniște, apropiere de mijloace de transport, școli și magazine. Locuința se vinde mobilată și poate fi achiziționată prin credit. Pentru mai multe detalii,va rugam sa ne contactati ...

1411 EUR/m2 | 28 m2

Giulesti, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea