Promovat
Vand apartament 3 camere zona 13 Septembrie - Sebastian (Prosper Mall)
3

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 3 camere situat in zona 13 Septembrie – Sebastian, in imediata vecinatate a Prosper Mall. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 76.61 mp (inclusiv balconul), etajul 8, anul constructiei imobilului este 1986. Suprafete foarte ...

1675 EUR/m2 | 77 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti
5
1

Garsonieră premium - bloc nou - Ranetti - Metrou Grozavesti

Vă propunem spre vânzare mai multe tipuri de garsoniere și apartamente premium, situate în Ranetti Residence, un imobil nou finalizat în 2022, poziționat excelent lângă Politehnica și Splaiul Independenței, în Grozăvești, sectorul 6. Zonă cu cerere ridicată pentru închiriere – ideal pentru investiție. Detalii ...

3406 EUR/m2 | 32 m2

grozavesti, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Proprietate superbă situată în zona exclusivistă a capitalei- SECTOR 1 - DOMENII
20
1

Proprietate exclusivistă de lux, de vânzare, situata intr-ian dintre cele mai prestigioase zone din București- Domenii , construita in anul 2020 și renovată în 2022, această residinta impresionanta se afla la doar 3 minute de Arcul de Triumf. Localizată în proximitatea parcului Herastrau și beneficiind ...

3679 EUR/m2 | 700 m2

Domenii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
13

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1524 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - 95 mp - Mobilat si utilat – Gata de mutare!
14

Va propunem spre vanzare un apartament spatios de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, la parterul unui imobil construit in anul 2011. Locuinta are o suprafata totala generoasa de 94.7 mp, fiind ideala pentru o familie sau pentru cei care isi doresc confort si functionalitate. Apartamentul este complet ...

1758 EUR/m2 | 95 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP
17

 APARTAMENT 3 CAMERE – Sos Vitan Barzesti - 79MP

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; Soseaua Vitan Barzesti Langa Sud Arena | Bloc nou (2021) 78,46 mp | Etaj 7 7 Se vinde complet mobilat amp; utilat ndash; gata de mutat! Ansamblu inchis cu bariere ndash; siguranta amp; liniste Compartimentare practica, spatioasa si luminoasa Pret: 162.000 euro; Perfect ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea