Promovat
Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake
13

Apartament 3 camere Liviu Rebreanu / Park Lake

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat Situat la etajul 9 din 10 Imobilul este situat într-un bloc construit în 1970 Semidecomandat Renovat recent Suprafață 69 mp Preț: 125.000 Euro Negociabil Pentru mai multe detalii, vizionari sau oferte similare, contactați-mă! ...

1939 EUR/m2 | 67 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Romana
3
27

Garsoniera de vanzare zona Piata Romana

Garsoniera in apropiere de ASE si Piata Romana, la doar 5 minute de mers pe jos. Dispune de 32mp. Etaj 6. Loc de parcare inclus. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic. An constructie 1976. Fara risc seismic.

2063 EUR/m2 | 32 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera  Parc IOR Sector 3
12
3

Garsoniera Parc IOR Sector 3

Garsoniera langa Parc IOR Sector 3 renovata mobilata si utilata, bloc mixt, gata de mutare sau inchiriere. Locația este excelentă, în apropiere de IOR, sector 3, zona verde, aerisita, cu acces rapid la transportul public (metrou și autobuz), supermarketuri și centre comerciale. Pretul este negociabil. ...

2030 EUR/m2 | 30 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Dorobanti
8
1

Apartament 2 camere decomandat Dorobanti

Vânzare apartament 2 camere Dorobanti, situat într-o zonă de top, oferind liniște și acces facil către toate punctele de intere. ​ DATE TEHNICE: ​Compartimentare: Decomandat (confort sporit) ​Etaj: Parter / 10 (vedere integrală spre spate, către spațiu verde) ​Stare Bloc: Reabilitat termic, fără risc ...

3125 EUR/m2 | 40 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Ofer spre vânzare un apartament de 2 camere zona tei
6
22

Ofer spre vânzare un apartament de 2 camere zona tei

Ofer spre vânzare un apartament de 2 camere zona tei, situat într-un bloc reabilitat termic, cu 10 etaje,se află la etajul 5, apartamentul dispune de o suprafata de 59mp utila,an constructie 1980,la 5 minute de lacul tei.

1542 EUR/m2 | 59 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie
4
10

Garsoniera de vanzare in zona 13 Septembrie

Va propunem spre vanzare o garsoniera mobilată și utilată, situată pe Calea 13 Septembrie. Garsoniera se află într-un bloc mixt construit în anul 1995.Suprafață: 30mp.Etaj: 2 10.Ideală pentru persoanele care doresc un apartament confortabil, într-o zonă centrală și bine conectată la transportul publ ...

1833 EUR/m2 | 30 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Brancoveanu
5
13

Apartament 2 camere de vanzare zona Brancoveanu

Se ofera spre vanzare apartament cu doua camere utilat si mobilat , suprafata utila de 50mp situat la etajul 6. Apartamentul este situat pe Bd.Constantin Brancoveanu la 5 minute de oraselul copiilor

1660 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii
4
9

Apartament 2 camere de vanzare zona Unirii

Apartament 2 camere Unirii . Proprietatea beneficiază de o locație excelentă, cu acces rapid la mijloace de transport in comun (metrou, autobuz, troleibuz si tramvai), terase si restaurante, la piața volanta de pe Nerva Traian, dar si la locuri de parcare, in parcarea primăriei generale de pe Bulevardul ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vânzare în zona Bucureștii Noi
4
1

Apartament de 2 camere de vânzare în zona Bucureștii Noi

Apartament de 2 camere de vânzare în zona Bucureștii Noi, . Situat la etajul 2, apartamentul are o suprafață de 50 mp, fiind bine compartimentat și luminos pe tot parcursul zilei. Se află într-o zonă liniștită, cu acces rapid la metrou, ceea ce îl face perfect pentru cei care vor conexiuni rapide către ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

Bucurestii+Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Pajura
6
7

Garsoniera de vanzare in zona Pajura

Garsoniera confort 1 situata in zona Pajura pe str. Baiculesti in apropiere de transportul public. Dispune de 36mp2. Etaj 3. Loc de parcare. Zona este linistita, unde se pot gasi scoli, farmacii, supermarket-uri, spatii verzi. Garsoniera necesita renovare si poate fi amenajata dupa bunul plac. Pentru ...

1889 EUR/m2 | 36 m2

Pajura, Sector 1, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere in zona 13 Septembrie
5
26

Apartament doua camere in zona 13 Septembrie

Apartament 2 camere de vânzare în 13 Septembrie, aproape de Marriott și Parcul Izvor. Suprafață de 58 mp, etaj 4 din 10, decomandat. Living generos, dormitor elegant, bucătărie modernă, baie spațioasă. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Zonă de prestigiu, acces rapid la centru.

1690 EUR/m2 | 58 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului
7
21

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului,aproape de Piața Veteranilor. Cu o suprafață utilă de 50 mp,etajul 3 din 4, apartamentul dispune de un balcon închis,bucătăria este complet utilată,situat la 5 minute de metrou lujerului.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
33

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu,open space living cu bucatarie,situat la etajul 3,cu suprafata de 52 mp,locuinta moderna si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este luminos,cu spatiu aerisit si finisaje actuale. In apropiere aveti metrou ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Calea Griviței
5
3

Vand apartament 2 camere zona Calea Griviței

Vand apartament zona Calea Griviței, la doar 2 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Mai Apartamentul este amplasat la etajul 3 din P+7, într-un bloc construit în anul 1992 reabilitat termic și fără încadrare în risc seismic, cu o suprafata de 48 mp,centrala proprie

1958 EUR/m2 | 48 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 Camere Decomandat  Petre Ispirescu | Etaj 1
4

Apartament 3 Camere Decomandat Petre Ispirescu | Etaj 1