Promovat
Garsoniera decomandata Cf 1 , Metrou Eroii Revolutiei
7

Garsoniera decomandata Cf 1 , Metrou Eroii Revolutiei

OCAZIE Garsoniera de vanzare aproape de metrou, proaspat renovata -2 lifturi -30mp -etaj 8/9 -renovata in 2025 -950m Metrou Eroii Revolutiei -Parc Tineretului 1000m -parcare auto MUTARE IMEDIATA !! Se vinde exact ca in imagini , fara mobila din living si electrocasnice care au fost deja mutate! Pentru ...

2000 EUR/m2 | 30 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Iancu Nicolae - 129 mp - loc parcare subteran
14

Iancu Nicolae - 129 mp - loc parcare subteran

Va oferim spre vanzare un apartament de 3 camere, decomandat, cu o suprafata utila de 110 mp si totala de 129 mp, etajul 2 5, doua bai, doua terase, loc parcare subteran, foarte luminos, vedere mixta catre Sud si Est intr-un bloc construit in anul 2012 care beneficiaza de o curte interioara cu multa ...

2727 EUR/m2 | 110 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dezvoltator - 2 cam, decomandat Militari 61,5mp Bd. Iuliu Maniu 20 min metrou Preciziei
20
21

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1836 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX
8

Apartament 4 camere ONE LAKE CLUB , LUX

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament premium | 4 camere | ONE LAKE CLUB Lacul Tei Suprafata Totala 175 mp Suprafata Apartament 156,5 mp Suprafata Terasa 18,5 mp An finalizare constructie 2026. Apartamentul este pe persoana juridica . Pretul este 540.000 € PLUS TVA Se poate ...

3086 EUR/m2 | 175 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...

2482 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%
5

2 camere Incalzire Pardoseala -Credit 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+4 etaje Total unitati ansamblu - 53 unitati Termen finalizare Iulie 2026 Suprafata utila ...

1625 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min
5

2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB-5 Min

1786 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Parcare inclusa
5

1530 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%
4

2 Camere Direct Dezvoltator /Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.140 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1775 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita
5

2 Camere Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 91.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 94.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 100.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

1411 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere – Confort premium într-un spațiu echilibrat-5 min STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -95.700 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1731 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent   str Odei   Bloc 2023
10

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023

Apartament 4 Camere Brancoveanu adiacent str Odei Bloc 2023 | Finisaje Premium 182500 euro , 99 mp ,et 1 6 ,bloc 2023 Loc de parcare inclus! Se vinde utilat si semimobilat Dispune de 4 aere condiționate ,toate noi! Vă propunem spre achiziție un apartament foarte spatios cu 4 camere decomandate ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Sector 4, Bucuresti

Spatiu comercial * Metrou Brancoveanu * Stradal Alunisului * 47 mp
14

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial studio in zona Constantin Brancoveanu,pe Str. Alunisului ,situat intr un bloc nou construit -Stradal- Intrare direct din strada! ?0758546451 ?105.000 Euro Pretabil pentru multiple afaceri , cabinet stomatologic , notariat , cabinet individual , medicina ...

2234 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere * renovat complet *
7
1

Apartament 2 camere * renovat complet *

Apartament 2 camere, cf 2 , 38 mp , an constructie 1975 ,bucatarie marita prin desființare logie-balcon,geam la baie. Etaj 2 4, Sector 4, Piata Resita. Nou renovat in totalitate instalații electrice și sanitare schimbate. Usi noi, parchet nou, gresie nouă, bloc reabilitat . Toate actele ok se accepta ...

1763 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *
16
2

Ap 3 camere Renovat * Mobilat- Utilat * Mutare rapida *

Mutare Imediată | 3 Camere Decomandat | Design Modern & Confort Ești în căutarea unei locuințe unde singura ta grijă este să aduci bagajele? Acest apartament cu 3 camere reprezintă echilibrul perfect între funcționalitate, estetică și accesibilitate. Detalii Care Fac Diferența: Compartimentare: Decomandat ...

1894 EUR/m2 | 66 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat!
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat Garsoniera Titan Bd.1 Decembrie 1918 Auchan 15 mp Bloc anvelopat! 25500 euro ,15 mp ,et 1 4 ,bloc 1980

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp
10
4

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat 15 mp

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan   Bd. 1 decembrie 1918   Bloc anvelopat
9
9

Garsoniera Titan Bd. 1 decembrie 1918 Bloc anvelopat

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1  loc parcare inclus
10

4 camere 99 mp mobilat utilat mutare rapida etaj 1 loc parcare inclus

Apartament 4 camere decomandat 99 mp. Se vinde cu mobila de bucătărie,hota ,centrală, cuptor,aragaz,frigider,mașină de vase . Balcon închis plus 2 dulapuri pe comandă . Holul mobilat pe comandă ,4 aere condiționate noi și încă in garanție,dressing 4 metri lungime și 2.72 înălțime. loc parcare inclus ...

1843 EUR/m2 | 99 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu  Metrou Parc | Mutare Rapida
12
1

Ap 3 camere etaj 1 3 | Brancoveanu Metrou Parc | Mutare Rapida

Brancoveanu 3 camere Bloc 2025 Finalizat Finisaje Premium Apartament 3 Camere | Bloc Nou 2025 | Finisaje Premium | 8 min Metrou Brâncoveanu Vă propunem spre achiziție un apartament cu 3 camere, situat într-un imobil boutique finalizat în 2025, ideal pentru o familie care își dorește confort modern ...

2961 EUR/m2 | 77 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Dacia -Toamnei garsoniera cocheta in vila anvelopata 32000 EURO
5
15

Dacia - Maria Rosetti garsoniera 21 mp utili, ideala pentru locuinta sau birou.

1519 EUR/m2 | 21 m2

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili
17
7

Icoanei - Ghiocei 2 camere in vila la parter 42 mp utili

Eminescu - Stefan cel Mare, apartament 2 camere situat la parterul unei vile individuale compusa din D+P+2, 42 mp utili, renovat, 3 proprietari in tot imobilul, fara costuri de administrare, contorizat, cu centrala proprie pe gaz, dusumea de lemn, gresie, faianta, vopsea lavabila, tamplarie termopan ...