Promovat
Pozitie top! Intravilan, central zona Unirii!
4

Pozitie top! Intravilan, central zona Unirii!

We propose a lot of land inside the town, construction of about 3000 sqm located in the central area of the capital. Opening to the paved street with all utilities over 40 meters. In the vicinity are built buildings -1+P+4+5R Va propunem un lot de teren intravilan, constructii de aproximativ 3000 mp situat ...

3,000 m2

Unirii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2
9

Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de doua camere confort 1 semidecomandat ,etaj 2 situat in zona Sebastian (intre parcul Sebastian si strada Novaci ) intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp, suprafata totala (cu balcon) de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI
3
1

APARTAMENT 4 CAMERE LACUL TEI-PARCUL CIRCULUI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 4 camere decomandate in suprafata de 82,5 mp si 2 balcoane de 12,35 mp pe Bulevardul Lacul Tei chiar Parcul Circului. Apartamentul este spatios si situat intr-un bloc solid construit in anul 1981, fara risc seismic ...

2500 EUR/m2 | 82 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Acte gata - mutare directa - 3 camere la Metrou Aparatorii Patriei, Berceni, sector 4
14
10

Direct dezvoltator | Comision zero | Apartament 3 camere | 2 bai | 2 balcoane | Acte gata | Mutare imediata | Incalzire pardoseala Locatie : Berceni Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei Te invităm să descoperi un apartament modern și complet finalizat, situat într-un ...

1615 EUR/m2 | 90 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala cu Parcare Inclusa
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -148.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1837 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10
1

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
6

3 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 123.250 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 140.250 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1735 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -5 min N.Teclu/Credit ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 123.000 ...

1403 EUR/m2 | 88 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu
5

3 Camere Ideal Familie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -120.420 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -128.448 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 136.476 Euro + TVA pentru un ...

1782 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea