Promovat
Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia
5
1

Garsoniera confort 1 Alexandru Obregia

Agentia Imobiliara Apulum94 Ofera spre vânzare garsoniera confort 1 Alexandru Obregia strada Turnu Măgurele sector 4. Renovata complet recent. Gresie, faianță,parchet, termopan, uși interior noi, ușă intrare metalică, instalații sanitare noi totul nou. Zona este una liniștită, Vedere pe spate, orientare ...

1828 EUR/m2 | 32 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila
10

Apartament 4 camere Colentina Maior Bacila

Compania imobiliara Apulum 94 ofera spre vanzare apartament 4 camere situat in Colentina, zona Maior Bacila, la parter/8 , in bloc reabilitat si izolat termic, cu o suprafata totala de 90 mp, semidecomandat, 2 bai, 2 balcoane inchise cu termopan. centrala proprie, gresie, faianta, parchet

1529 EUR/m2 | 85 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
APARTAMENT 4 CAM, OBREGIA
6
2

APARTAMENT 4 CAM, OBREGIA

Don Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 4 camere situat in Berceni, pe Bulevardul Alexandru Obregia, intr-un bloc anvelopat, stradal, cu regim de inaltime P+10, dotat cu lift. Locuinta este amplasata la etajul 7 10 si beneficiaza de o compartimentare decomandata, ideala pentru familii ...

1746 EUR/m2 | 83 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Oportunitate - Spatiu de birouri premium in Cladire Mixta Zona Decebal
20

Această proprietate speciala reprezinta o oportunitate unica pentru investitorii! Va prezentam la vanzare o cladire noua (finalizata in 2024) cu regim de inaltime S+P+M+4E+5E retras, situata pe Str Agricultori, in proximitatea Bdulul Decebal. Cladirea are o amprenta la sol de 132 mp, este construita ...

4591 EUR/m2 | 1,307 m2

Decebal, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Garsoniera Vatra Luminoasa
9
2

Garsoniera Vatra Luminoasa

Garsonieră luminoasă, gata de mutat, în Vatra Luminoasă – la un pas de tot ce contează ! Îți dorești un loc primitor, unde să te simți acasă din prima zi? Această garsonieră cochetă, situată la etajul 10/10, te așteaptă cu soare la rasarit și o priveliște deschisă asupra orașului. Cu un ambient ...

2190 EUR/m2 | 27 m2

Vatra Luminoasa, Sector 2, Bucuresti

3 camere etaj 1 din 4 Parcul Moghioros
11

3 camere etaj 1 din 4 Parcul Moghioros

Urmatorul tău apartament este chiar lângă parcul Moghioroș. Apartamentul de 3 camere este situat pe strada Târgu Neamț, la etajul 1 din 4, într-un bloc construit în anul 1971. Apartamentul are o suprafață utilă de 60,10 mp și o suprafață totală de 63,50 mp și este compartimentat astfel: la intrare ...

1814 EUR/m2 | 60 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Alba Iulia, 3 camere, stradal
10

Alba Iulia, 3 camere, stradal

Va oferim spre vanzare un apartaemnt de 3 camere in rondul Alba Iulia, etajul 4/10, decomandat, renovat, mobilat si utilat complet, si cu vederea si pe fata si pe spate. Dispune de 2 grupuri sanitare si doua balcoane. Pentru detalii si vizionari contactati agentul Dona Camelia 0733683461.

3188 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro
3

vand casa timpuri noi 250 metri cu teren 500 metri deschidere 15 metri la 500000 euro, Se pot construi s+p+2+3r

1938 EUR/m2 | 258 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 mp deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp
9

vand teren pentru s+p+2+3r etaje teren 10000 m deschidere 58m x 170m la imgb la 55 euro mp se pot construi 18000 metri un număr de 180 apartamente la 500 metri de metrou

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Berceni- Sos. Giurgiului
9
1

Apartament 3 camere Berceni- Sos. Giurgiului

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat din Sectorul 4, Sos.Giurgiului Mega Image CEC Apartamentul se afla intr-un bloc cu 10 etaje,la etajul 2,bloc construit finalizat ANTISEISM in 1978, reabilitat termic, vedere stradala, foarte luminos, dispune de o baie, suprafata ...

1463 EUR/m2 | 67 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Titan- 1 Decembrie 1918
8
2

Garsoniera Titan- 1 Decembrie 1918

Va prezentam spre vanzare garsoniera situata in cartierul Titan, Acces facil statie metrou Titan,Bulevardul 1 Decembrie 1918, suprafata utila 16 mp, etaj 1 6, bloc anvelopat, contor gaz, posibilitate montare centrala proprie! Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati!

1700 EUR/m2 | 15 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren intravilan 2500 mp
3
1

Vand teren intravilan 2500 mp

Teren intravilan - 35 euro mp (negociabil) Suprafață: 2500 mp, 200 m de la DJ401 Localitatea Dobreni, jud. Giurgiu, tarla 12 Se afla la iesire din comuna Vidra ca punct de reper

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră decomandată, sector 1, zona Băneasa, Șoseaua București -Ploiești , nr 14-22
5

Această garsonieră de vânzare se află la etajul 1 al unui bloc cu 4 etaje, construit în 1981 și reabilitat în urma cu 5 ani. Are o suprafață de 40.45 mp și este gata de utilizare. Proprietatea include un balcon, o debara și o bucătărie separată, oferind un spațiu funcțional. Locuința este ideală pentru ...

2805 EUR/m2 | 41 m2

Băneasa , Sector 1, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
3

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2499 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietate rară pe Lacul Grivița | Teren 1902 mp + Vilă 568 mp | Nord Bucuresti
10

Proprietate rară disponibilă în Nordul Bucureștiului, cu deschidere directă la Lacul Grivița. Situată într-una dintre cele mai discrete și valoroase zone rezidențiale din Sector 1 Damaroaia Bucureștii Noi această proprietate oferă un tip de poziționare care a devenit aproape imposibil de replicat ...

3725 EUR/m2 | 349 m2

Damaroaia, Sector 1, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea