Promovat
ZERO comision! Apartament Art Deco-design rafinat I Dacia- Victoriei!
15

Terra Estate - primul pas catre acasa! Va propunem acest apartament recent restaurat situat la etajul 3 al unui imobil Art Deco foarte bine conservat, construita in 1935 reconsolidat in totalitate in 1980 (încadrată în listele de risc seismic U2). Acest apartament elegant îmbină farmecul arhitecturii ...

2726 EUR/m2 | 81 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp
20

Brancoveanu - Casa Individuala 16 Camere 545mp Teren 917mp

Există case care spun povești. Și există case care sunt reconstruite pentru viitor. Pe un teren rar de 917 mp, această proprietate din Brâncoveanu îmbină caracterul unei case cu istorie cu siguranța unei structuri moderne și un potențial real de valorificare. Pe o stradă liniștită din zona Brâncoveanu, ...

2663 EUR/m2 | 544 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
5 Minute Universitate | Apartament 4 camere | 92 mp utili
13
2

5 Minute Universitate | Apartament 4 camere | 92 mp utili

Situat ultracentral, acest apartament de 4 camere reprezintă o oportunitate excelentă de investiție sau locuință proprie, aflat la doar 5 minute de mers pe jos de Piața Universității și toate facilitățile din centrul Capitalei. Caracteristici: Suprafață utilă: 92 mp Etaj: 3 din 4 Imobil solid, construit ...

2663 EUR/m2 | 92 m2

Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala
5

2 camere Ideal Familie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -112.467 EURO +TVA pentru un avans de 90% -117.840+TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere decomandate Tip ...

1047 EUR/m2 | 107 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%
19
1

Apartament 3 Camere Ideal pentru un nou inceput-Comision 0%

Pret proprietate: -112.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil ...

1662 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator Apartament 2 camere Parcare Bonus Mutare Rapida
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Termen Finalizare Octombrie 2024 Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 ...

573 EUR/m2 | 192 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Finisaje Premium-Direct Dezvoltator Parcare inclusa
19
1

Pret proprietate: -117.000 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Direct Dezvoltator -Comision 0% Apartament spatios si bine compartimentat cu 3 camere decomandate situat in zona Theodor Pallady, intr-un imobil cu regim de inaltime D+ P +3 etaje, parte a unui ansamblu ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1819 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.813 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -111.489 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount ...

2077 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida
2

Apartament 2 camere design modern/Mutare Rapida

Dacă ești în căutarea unei locuințe spațioase, luminoase și confortabile, acest apartament de 4 camere este exact ce ai nevoie, situat într-un ansamblu rezidențial modern, format din 5 blocuri, cu un total de 146 apartamente. Proiectul este gândit pentru a oferi confort, intimitate și un stil de viață ...

2067 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu
4

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -101.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract -108.648 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract - 115.438 Euro TVA ...

1905 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -100.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -103.900 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -106.900 Euro + TVA ...

1863 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4
1

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.167 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1300 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1934 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea/Credit Ipotecar 15%
10
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - D+P+3 ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita/Parcare Inclusa
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: 96.000 euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 Etaje Total unitati ansamblu - 108 unitati Suprafata ...

2176 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida
10

Apartament 2 camere cu terasă și grădină -Mutare Rapida

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere situat într-un imobil nou, cu regim de înălțime P+3, construit cu materiale de calitate superioară și atenție deosebită la detalii. Locuința este spațioasă, luminoasă și bine compartimentată, ideală atât pentru o familie tânără, cât și ca investiție ...

2235 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Bloc Intim -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -89.950 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -92.990 Euro + TVA pentru ...

1583 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea
9
1

2 Camere Unde confortul întâlnește liniștea

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1357 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB
6
1

2 camere Parcare Inclusa Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.581 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandate Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 28 unitati Termen ...

1578 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita
11

2 Camere Gradina Incalzire Pardoseala -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.000 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -92.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

2040 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere pentru un Stil de Viață Modern | Finisaje Premium |Th Pallady
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -87.885 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -90.594 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% ...

2235 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB
1

2 Camere Zona Linistita -Acces rapid STB

1598 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea