Promovat
Apartament 3 camere spațios, amenajat, bloc nou, comision 0%
12

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sectorul 1 al Capitalei. Suprafața totală utilă este de 82.5 mp mp (74.5 mp utili + terasă de 8 mp), etaj 5, compartimentat eficient, fiind decomandat și este compus din: Bucătărie ...

2534 EUR/m2 | 73 m2

chitila, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
4
76

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Se ofera spre vanzare garsoniera confort I, vis-a-vis de Piata Crangasi. Se afla la etajul 2 intr-un bloc mixt, este curata, decomandata, 28mp utili.

1429 EUR/m2 | 28 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Imobil de lux 2 camere Păcii, loc de parcare subteran mobilat și utilat complet
12
2

Va propunem spre vânzare un apartament superb de lux cu 2 camere , bloc din 2020, cu loc de parcare subteran inclus în preț , suprafață de 64 mp situat intr-o zonă liniștită. Apartamentul este compus dintr-un dormitor spațios, living generos, o baie , bucătărie făcută pe comandă de cea mai bună calitate, ...

2391 EUR/m2 | 64 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Reședință Modernă cu Finisaje Distinse
19

Reședință Modernă cu Finisaje Distinse

Acasă începe aici Există locuințe. Și există spații care devin „acasă” din primul pas. Lumina intră generos prin ferestrele largi și se așază natural peste pardoseala caldă. Zona de zi este deschisă, aerisită, pregătită pentru seri lungi în familie, pentru râsete, pentru liniștea de după o zi plină. Bucătăria ...

1710 EUR/m2 | 114 m2

Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere 1

Apartament 2 camere

Proprietar vând apartament 2 camere cartier SOLAR sector 4 București, etaj 1, balcon 8 metri, vedere la piscina și parc, apartamentul este nou, 56 metri pătrați, relații preț 110.000 euro

1964 EUR/m2 | 56 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa Parcul IOR | Etaj 1 | Potential de transformare
17
4

Nu toate apartamentele vin gata''.Unele vin cu potential.La etajul 1, intr-un bloc de 4 etaje, reabilitat recent, acest apartament de 2 camere semidecomandat iti ofera libertatea de a-l transforma exact pe gustul tau.La doar 3 minute de Parcul Alexandru Ioan Cuza, intr-o zona verde si linistita, ai acces ...

1844 EUR/m2 | 43 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului
12

Vanzare, 3 Camere, Kiseleff - Clucerului

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Zona Kiseleff - Clucerului | Locuinta premium sau sediu reprezentativ Va prezentam spre vanzare un apartament exclusivist, elegant si versatil, situat in una dintre cele mai prestigioase zone ale Capitalei ndash; Kiseleff - Clucerului, intr-un imobil modern finalizat ...

Kiseleff, Sector 1, Bucuresti

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea
1

Teren de vanzare Prelungirea Ghencea

Vand teren Prelungirea Ghencea. Terenul este amplasat pe Drumul Valea Izvoarelor, in planul 2 fata de de Prelungirea Ghencea si este aproape de Avangarde Rezidential, Suprafata:2500 mp, cu deschidere 21 ml. Pret 110 euro mp

2,500 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament zona Obor 3 camere
9

Apartament zona Obor 3 camere

Vand apartament zona Obor, vecinitate mall Veranda, Piata Obor, Mega Mall, metrou statii Obor sau iancului la 10 min de mers pe jos. Stare foarte buna la pretul de 100.000 euro

2000 EUR/m2 | 60 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere decomandat et1
11

Vand apartament 3 camere decomandat et1

Proprietar ! Exclus agentii ! Este un apartament cu 3 camere decomandat si bine compartimentat, la et 1 intr-un bloc turn (o singura scara) din 10. Este un apartament foarte calduros iarna si racoros vara dar si foarte luminos Blocul este anvelopat termic .Parcare de la ADP Renovat recent, toate caloriferele ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei 4

Vand ap 2 cam et1in bloc situat in centrul Capitalei

Vand cu 150000 euro,negociabil,ap 2cam,et1,50 mp in bloc Sala Palatului-Novotel

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci   Petre Ispirescu
20
4

Proprietar 3 camere, 71mp, decomandat, renovat, gata de mutare, Rahova, Malcoci Petre Ispirescu

Proprietar, vand apartament 3 camere, decomandat, renovat, mobilat si complet utilat. Etaj 1 10, bloc reabilitat termic, construit in 1978, cu supraveghere video, amplasat pe o strada linistita, fara zgomot, intr-o zona cu multe spatii verzi. Suprafata totala utila 71 mp, balcon inchis, hol mare, ...

1746 EUR/m2 | 71 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere cu loc de parcare inclus Theodor Pallady 66 A
5
1

Vand apartament 2 camere + Loc de parcare in Pallady Hills,la 2 minute de statia de metrou Anghel Saligny. Apartamentul este complet mobilat si utilat,acesta dispune de televizor Smart Tv de 55 inch(140Cm),Aer conditionat,Masina de spalat si bucatarie încorporată integral. Apartamentul dispune de altfel ...

2620 EUR/m2 | 50 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983
5
3

Apartament 2 Camere Emil Racovita Nitu Vasile bloc 1983

2 Camere Spațioase (60 mp) | Emil Racoviță | Etaj 5 8 Zonă Verde & Curată Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat pe strada Emil Racoviță, într-un bloc solid construit în anii '80. Detalii principale: Suprafață generoasă: 60 mp utili, oferind un spațiu mult ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

De vânzare 6

De vânzare

Garsoniera de vânzare

1395 EUR/m2 | 43 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2
13

Avalon Estate Bulevardul Pipera, nr. 1-VIII M , vanzare apartament 2 camere 69 mp loc parcare subteran Apartament 2 camere de vanzare 69 mp Etaj 2 4 Parcare subterana 230000 euro + Tva Se ofera spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in complexul rezidential Avalon Estate, unul dintre ...

3333 EUR/m2 | 69 m2

pipera, Sector 1, Bucuresti

Sebastian Brd  etaj cu panorama
9
26

Sebastian Brd etaj cu panorama

etaj 8 in bloc construit in 1986 blocul este pe o strada adiacenta cf 1 decomandat s.t de 70 m.p. cu inbunatattiri CONTOR SEPARAT DE GAZ acte apropiere mijloace de transport in comun;autobuze si liniie de tramvai accesibilitate scoli,gradinite accesibilitate piata Rahova si multe hipermarketuri

1625 EUR/m2 | 67 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

teren de vanzare
13
1

teren de vanzare

Teren de vânzare, com. Dorobantu, sat dorobantu , Călărași, strada Mihai Eminescu ,terenul se afla într-o zonă liniștită la 4 străzi de drumul principal are 2400mp intravilan, pe teren este construit un wc, o baraca cu 4 panouri solare funcționale , cameră video. Este la 90 km de bucuresti cu toate actele ...

2,400 m2

Sector 3, Bucuresti

Propietar - Apartament nou renovat - 2 camere - bloc foarte rezistent - sector 4 - Eroii Revolutiei
10
8

Ofer spre vanzare apartament 2 camere confort 1 in zona Eroii Revolutiei sector 4(Brancoveanu) proaspat renovat (instalatie electrica sanitara ) finisaje de lux, pozitionare excelenta, foarte aproape de orice va ganditi, mega image world class spitale medic familie farmacii amanet... metrou autobuz ...

2017 EUR/m2 | 59 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului
2

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului

apartament 3 camere şoseaua Giurgiului reabilitat termic; etaj 6; faţa la stradă necesită renovare; magazin Lidl în proximitate; situat în zona seismică cea mai sigură a Buc. (foto2)

2231 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Propietar vând teren 250 mp, casa demolabila, Antiaeriana, Bucuresti
5
2

Propietar vând teren 250 mp, deschidere 10 ml (între calcane), cu casă demolabilă (46 mp). Str Lespezi 28. Cadastru, intabulare. Zona de case intersecţie 13 Septembrie Antiaeriană Drumul Sării. Apă si curent pe propietate, gaze pe stradă. Se poate construi pe amprentă sau pe toată deschiderea intre ...

250 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere pe Str. Aurel Persu
5
5

Apartament 2 camere pe Str. Aurel Persu

Proprietar, vand apartament 2 camere, mobilat si utilat complet. Centrala proprie. Loc de parcare (inclus in pretul apartamentului) Zona linistita Blocul este construit in 2015. Apartamentul se afla la demisol. Acces rapid si conectivitate excelenta Locatia ofera acces facil catre Bulevardul Metalurgiei, ...

1521 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere semidecomandat, Dorobanti, 47mp, 169.000 euro
11

Apartamentul este situat chiar în inima uneia dintre cele mai exclusiviste zone ale Bucureștiului Piața Dorobanți nr. 1. O locație extrem de căutată, recunoscută pentru prestigiul său, accesul rapid către puncte cheie ale orașului, restaurante premium, cafenele selecte, centre de business, instituții ...

3596 EUR/m2 | 47 m2

Sector 1, Bucuresti

Teren intravilan 1000 2000 mp   vânzare închiriere, ideal business auto
7

Teren intravilan 1000 2000 mp vânzare închiriere, ideal business auto

Oportunitate investiție teren intravilan premium pe Șoseaua București Târgoviște Stimați investitori, Oferim spre vânzare, închiriere sau colaborare un teren intravilan cu potențial comercial excelent, situat strategic lângă Restaurantul 2 Cocoși, în imediata vecinătate a spălătoriei self-service ...

2,000 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea