Promovat
Apartament 3 camere gata de mutare, decomandat, parcare subterana - Auchan Titan
19

Se vinde un apartament de 3 camere, spațios, luminos, dar ferit de căldurile verii datorită poziționării, la ultimul etaj al unui bloc construit într-un complex finalizat în 2009. Apartamentul este ferit de soarele puternic de vară făcând astfel locuirea în el plăcută, iar iarna compensează prin menținerea ...

2571 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Margeanului | 4 Camere | Centrala |
12
3

Margeanului | 4 Camere | Centrala |

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 4 camere, decomandat, in zona Rahova Mărgeanului. Imobilul este situat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 10, finalizat in anul 1985, avand o suprafata utila totală de 84,49 mp. *Imobilul dispune de centrala ...

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere la Mega Mall și langa Arena Națională, vedere panoramică
20
2

Zona: Pantelimon, MegaMall, str. Herța, nr. 2 Pret vânzare: 69.950 EUR Orientare: est Compartimentare: decomandat Suprafata utilî totală: 38,20 mp Priveliștea care îți dă restart în fiecare dimineață! Apartament cu 2 camere la Mega Mall Te-ai întrebat cum e să locuiești unde orașul prinde viață, dar ...

1993 EUR/m2 | 35 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 camere 60 mp, decomandat, etaj 4, Margelelor, zona de case, NOU, COMISION 0%
10

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, disponibil la etajul 4, cu suprafata totala de 61.30 mp, compus dintr-un living+ bucatarie de 27.5 mp, dormitor de 13 mp, baie de 6 mp si un hol de 6 mp in care se poate amenaja mobilier pentru depozitare. Toate proprietatile din proiect se vor izola termic cu ...

2047 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal pentru Familie | Zonă Liniștită + Parcare la Jumătate (avans 50%)
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -118.755 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -122.815 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1668 EUR/m2 | 71 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor
5
30

Vanzare Apartament 2 camere zona Obor

Se ofera un apartament de 2 camere spre vanzare in zona obor. Se afla la o distanta foarte mica de piata Obor. Dispune de 50mp2. Etaj intermediar. Bloc mixt. Blocul este fara risc seismic. Pentru o vizionare ne puteti contacta telefonic.

1440 EUR/m2 | 50 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida
14

Apartament 3 camere spatios -Finalizat/Mutare Rapida

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare 115.000 Euro + TVA pentru un avans de ...

1661 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu
7
22

Vanzare apartament 2 camere Cismigiu

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat pe la doar cateva minute de Parcul Cismigiu. Apartamentul are o compartimentare de tip decomandat si o suprafata interioara de 50mp .beneficiaza de centrala termica de apartament, aer conditionat si parchetul original, restul apartamentului ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract - 118.250 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 121.500 Euro + TVA pentru un avans de 15 % ...

2132 EUR/m2 | 54 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari
8
24

garsoniera de vanzare Militari

Garsoniera confort 1, 31 mp cu balcon, et 4 8, compartimentare semidecomandata, etajul 4 8, 40 mp SU + Balcon de 2 mp, constructie 2018, bloc cu 2 lifturi, bucatarie închisa, balcon deschis. Garsoniera se vinde mobilata și utilata complet, ca in fotografiile afisate, dispune de cetrala termica Imobilul ...

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana
6

Metrou 1 Decembrie 1918 renovat complet 2 camere Ozana

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere în zona Ozana, la o distanta de 10 minute de metrou 1 Decembrie 1918. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1979, recent anvelopat, la etajul 2 din 4. Locuința are o suprafață utilă de 49 mp și este compartimentată decomandat, oferind un plus ...

1957 EUR/m2 | 49 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita/Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% TVA GARANTAT 9% pentru antecontractele semnate pana la 31.07.2025! Proiect gata pana la 31.07.2026! Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon ...

1550 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Gorjului Aproape de metrou
4
7

Garsoniera de vanzare in zona Gorjului Aproape de metrou

Garsonieră situată în zona Gorjului, într-un imobil construit în 1984. Suprafață 30 mp, etaj 2. Foarte aproape de metrou Gorjului, piață, școli și centre comerciale. Se vinde mobilată și utilată, ideală pentru locuit sau investiție. Se acceptă achiziție prin credit.

1933 EUR/m2 | 30 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
1

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1503 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica
6
22

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Doamna Ghica

Va prezint oferta de vanzare a unui apartament de 2 camere aflat pe strada Ion Berindei, la 5 minute de mers pe jos de Parcul Plumbuita, zona Dna. Ghica, cu acces facil catre punctele de interes, parcuri, restaurante, cafenele, magazine, piata, scoala, mijloace de transport in comun, etc. Apartamentul ...

1577 EUR/m2 | 52 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

2 Camere Gradina Calitate si Confort
10

2 Camere Gradina Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -109.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -115.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1689 EUR/m2 | 65 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
7
57

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona sectorului 4 Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou. Apartamentul dispune de 55mp sitaut la etajul 5 an constructie 1987 complet mobilat si utilat .

1182 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
2

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea