Promovat
Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare
8

Vanzare 2 camere et.1 mobilat si loc parcare

Proprietar vand apartament 2 camere decomandate, balcon stil logie inchis, 53 mp, loc parcare. Finisaje de buna calitate, gresie, faianta, parchet, ferestre geam termopan, usa metalica. Apartamentul se vinde mobilat si complet utilat: aragaz + hota, frigider, masina de spalat, aer conditionat. In proxima ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Decomandat Sos. Giurgiului-Tatulesti
8
8

Apartament 3 camere Decomandat Sos. Giurgiului-Tatulesti

Apartament 3 camere Sos. Giurgiului-Tatulesti, confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, suprafata 65 mp, an constructie 1976. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Detine loc de parcare platit si boxa. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 3 Suprafata ...

1338 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand vila si restaurant 699000 euro cismigiu universitate atenrul roman
19
7

1748 EUR/m2 | 400 m2

Cișmigiu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion
3
1

Calea Calarasilor, Matei Basarab, Hyperion

Apartament cu 3 camere decomandat, 2 grupuri sanitare, renovat, mobilat si utilat, spatii de depozitare, luminos, situat la etajul 3 in bloc de 8 nivele reabilitat, loc de parcare.

3063 EUR/m2 | 80 m2

Calea Calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
7
57

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament de doua camere in zona sectorului 4 Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou. Apartamentul dispune de 55mp sitaut la etajul 5 an constructie 1987 complet mobilat si utilat .

1182 EUR/m2 | 55 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium
5

3 Camere Ideal Familie Geam Baie -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.680 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -110.490 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -114.300 Euro + TVA pentru ...

1542 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Penthouse, Decomandat, Finalizat,Parcare+Terasa 136 mp-Titan- Pallady
20

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro Ofer spre vanzare un apartament de 4 camere tip Penthouse, cu o suprafata de 236 mp, cu Parcare Subterana Inclusa, proiectul se afla in proximitatea marelui centru comercial Auchan Titan. Blocul este unul micut si cochet compus din 46 de apartamente ...

2400 EUR/m2 | 100 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Duplex  Bucureștii Noi   2 Cocosi  Străulești
9
2

Duplex Bucureștii Noi 2 Cocosi Străulești

Vila în duplex în zona Bucureștii Noi 2 Cocoșii . Duplexul este la stadiul de semi gata , urmand ca dupa semnarea antecontractului clientul să-și aleagă finisajele și în decurs de 3- 6 luni sa le finisam la gata dupa placerea clientului! Imobilul este racordat la toate utilitățile ( Gaze,apa canal, ...

1750 EUR/m2 | 200 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

De vanzare garsoniera in zona Lujerului
5
6

De vanzare garsoniera in zona Lujerului

Va oferim spre vanzare o garsoniera pentru LOCUIT sau INVESTITIE, cocheta, prietenoasa si luminosa confort 1, semidecomandat, etaj 6 din 10, orientare vestica, pe mijloc, vedere in gradina blocului, scara cu interfon, bloc de garsoniere, cu 2 lifturi, situat in Cartierul Militari, semistradala, la doar ...

1864 EUR/m2 | 22 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie
5

2 camere – Ideal pentru cupluri sau început de familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.120 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -113.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -121.280 Euro + TVA pentru ...

1781 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului
7
21

Vanzare garsoniera tip studio zona Lujerului

Ofer spre vanzare garsoniera studio in zona Lujerului cu o suprafata utila de 45mp situat la etajul 1 , complet mobilata si utilata . Dispune de 2 lifturi moderne Anul de Constructie 2015 In apropiere regasim Plaza Romania,Afi Cotroceni la 10 minute ,dar si restaurante banci .

1667 EUR/m2 | 45 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie/Credit Ipotecar 15%
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1550 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie
3

2 Camere Finisaje Premium | Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -105.500 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -114.890 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -118.280 Euro + TVA pentru ...

1854 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

garsoniera de vanzare Militari Residence
6
33

garsoniera de vanzare Militari Residence

Etaj: 3 10 Anul construcției: 2010 Suprafața utilă: 40 m Loc de parcare:da Mijloace de transport: Stație de metrou Militari la 10 minute de mers pe jos, autobuzele 178, 236, 138 și 138B la 2 minute distanță.

1375 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu
4

2 camere Incalzire Pardoseala -Acces Rapid metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.865 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -111.856 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract - 118.847 Euro + TVA pentru un ...

1843 EUR/m2 | 57 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Oferim garsoniera de vanzare in zona Muncii( Vatra Luminoasa)
4
57

Vatra Luminoasa - Muncii, dec., et. 4 8, 37 mp, bloc din 1988, garsoniera foarte frumoasa intr-o zona deosebita, bloc mixt, libera, acte ok, f. aproape de metrou si parc, bloc retras ideala locuinta, liniste deplina

1318 EUR/m2 | 34 m2

Piata%252bMuncii, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
1

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

1503 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vanzare garsoniera Politehnica
4

Vanzare garsoniera Politehnica

Va oferim spre vanzare o garsoniera deosebita tip duplex in zona Politehnica-Regie, la doar 4Min metrou Grozavesti. Se afla situata la demisol.Suprafata de doar 25mp. Puncte de interes din proximitate: Centrul Comercial Carrefour Orhideea, Primaria Capitalei, Hypermarchet Auchan, Afi Cotroceni, Gara ...

2600 EUR/m2 | 25 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Parcare Inclusa/Credit Ipotecar 15%
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere semidecomandate Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ansamblu - 81unitati Termen Finalizare - Septembrie 2026 Suprafata ...