Promovat
Gorjului - Valea Lunga | 3 Camere | 2 Bai | Balcon | Metrou
14
7

Gorjului - Valea Lunga | 3 Camere | 2 Bai | Balcon | Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Gorjului - Valea Lunga, la 9 minute de statia de metrou Gorjului. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 9, finalizat in anul 1978, avand o suprafata totala ...

1728 EUR/m2 | 68 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Lujeului aproape de metrou
4
10

Garsoniera de vanzare in zona Lujeului aproape de metrou

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in zona Lujerului,fiind in apropiere de toate punctele de interes,aproape de metrou, la 10 minute de mer pe jos Dispune de o suprafata utila de 30mp,situata la etajul 1. Se vinde mobilata,se poate achizitiona prin credit. Ideala pentru investitie.

1933 EUR/m2 | 30 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina
5
17

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina

Apartament de vanzare 2 camere zona Colentina. Vecinitati-Piata Cremenita, Parcul Plumbuita, Veranda Mall, Kaufland Bucur Obor. Se afla in apropierea metroului si a mijloacelor de transport. Suprafata utila 64mp2. Situat la etajul 6. Bloc construit in anul 1980. Lift inclus. Loc de parcare.

1328 EUR/m2 | 64 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
10 min de M Aparatorii Patriei 2 sau 3 camere imobil nou , gata
11
4

Ofertă nouă în zona de Sud a Bucureștiului! Apartamente cu 2 camere tip studio de la 89900 TVA inclus 21% pentru avans 15% Apartamente cu 3 camere de la 142.920 TVA inclus 21% pentru avans 15% Disponibile și cu grădină! Situat la 10 minute de mers de stația de metrou Dimitrie Leonida și 12 minute de ...

1913 EUR/m2 | 47 m2

Aparatorii+Patriei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere 95 mp | Aurel Persu – Sector 4 | Parcare + Boxa incluse
18

Apartament 3 camere spatios ndash; 95 mp ndash; Sector 4, zona Aurel Persu Situat la parter inalt, intr-un bloc din 2011, apartamentul are 94,7 mp utili si se vinde complet mobilat si utilat. Pozitionat excelent, la 2 minute de statia STB, aproape de Parcul Tudor Arghezi, Lidl, Kaufland, Grand Arena ...

1716 EUR/m2 | 95 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat
18

Metrou Aparatorii Patriei 3 camere decomandat

Apartament 3 camere decomandat ndash; la 5 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se ofera spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat pe Soseaua Berceni, la doar 300 m (aprox. 5 minute de mers pe jos) de statia de metrou Aparatorii Patriei. Localizare: Soseaua Berceni Etaj: 2 din 10 (bloc cu ...

1986 EUR/m2 | 73 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur
19

3 CAMERE - 95mp - PARCARE - BOXA - 167.000eur

3 Camere decomandat Situat pe strada Aurel Persu Etaj Parter din 4 95mp Mobilat Utilat Parcare in cota parte indiviza Boxa 12mp la Mansarda Centrala Proprie Pret 167.000eur 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp

1758 EUR/m2 | 95 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap. 3 camere | 94.7 mp | Parter | Mobilat si utilat | Parcare + boxa
20

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Aurel Persu, intr-un imobil construit in 2011, ideal pentru locuinta sau investitie. Apartamentul este amplasat la parter si beneficiaza de o suprafata totala de 94.7 mp, oferind spatii generoase si bine compartimentate. Detalii proprietate: ...

1777 EUR/m2 | 94 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17

?? Vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 4 camere | Mansarda ?? Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova ndash; Sector 5 ?? O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! ?? Detalii locatie si imobil: ?? Etaj 3 3 (fara lift) ??? Bloc construit in 2013 ?? Apartament ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

 Garsoniera  Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 
12
2

 Garsoniera Renovata – Eroii Revolutiei | Mutare Imediata 

Garsoniera Decomandata Renovata ndash; Eroii Revolutiei | Mutare Imediata Iti propunem spre vanzare o garsoniera complet renovata, situata intr-o zona accesibila din Sectorul 5, pe strada Magurei. Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Localizare: zona Eroii Revolutiei ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6
1

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 69.000 euro + TVA ndash; ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai
17

Metrou Dimitrie Leonida ~ Apartament 3 camere ~ 2 bai

Metrou Dimitrie Leonida - Apartament 3 camere ~ 2 bai Detalii proprietate : * suprafata utila : 70.17 mp * an constructie : 2016 * demisol inalt 5 Mobilat - utilat cu exceptii : Sufragerie: * televizor * sistem audio * lampi * scaun scoica * scaun * masa extensibila * tablouri * pick-up Bucatarie: ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

	Apartament 3 camere Dristor, 5 min metrou, 64 mp, bloc anvelopat
9
3

Apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un bloc construit in anul 1970. Locuinta este situata la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Blocul este anvelopat termic si racordat la sistemul de termoficare. Apartamentul se afla ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata si utilata, parter inalt – Sos. Berceni nr. 5
18

Garsoniera de vanzare ndash; Sos. Berceni nr. 5 | 89.900 euro; Va propunem spre vanzare o garsoniera situata pe Soseaua Berceni nr. 5, la parter inalt, ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Detalii proprietate: Suprafata utila: 31 mp Etaj: parter inalt Se vinde complet ...

2900 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera renovata – Piata Progresul, 30 mp, metrou Eroii Revolu #539;iei 15 min disponibila imedia
12

Vand garsoniera ndash; Piata Progresul, Soseaua Giurgiului Garsoniera cu suprafata de 30 mp, situata in zona Piata Progresul ndash; Soseaua Giurgiului, la etajul 8 din 9, intr-un bloc construit in 1965. Metrou Eroii Revolutiei la doar 15 min Garsoniera a fost renovata complet in anul 2025 si se vinde ...

1997 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi
14

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi

Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere mobilat+parcare Metrou Aparatorii Patriei 7min
12

Apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata sau investitie. Un avantaj important il reprezinta locul ...