Promovat
3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4
15
11

3 Camere Brancoveanu Hudin Sector 4

Apartament 3 camere Zona Huedin Brâncoveanu | 64 mp | Mobilat & Utilat | 95.000 Descoperă confortul unui apartament spațios, situat într-o zonă verde și liniștită, la doar câțiva pași de Bulevardul Constantin Brâncoveanu! 3 camere decomandate Suprafață totală: 64 mp Etaj 5 10 | Bloc cu lift ...

1484 EUR/m2 | 64 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere de vanzare, decomandat, etaj 1, Giurgiului - Piata Progresul
15
2

Va propunem spre cumparare acest apartament cu 3 camere situat in Bucuresti, zona Giurgiului, in spatele Pietei Progresul, sectorul 4. Se afla la etajul 1 intr-un bloc cu 9 etaje construit in anul 1965, fara risc seismic (se poate verifica adresa str.Gimpati nr.25 pe site-ul Primariei Generale dedicat ...

1631 EUR/m2 | 52 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Stefan cel Mare   Metrou Bucur Obor
8

Apartament 2 camere Stefan cel Mare Metrou Bucur Obor

Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1 10, suprafata 52 mp, recent renovat, contorizat, gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, instalatii schimbate, mobilat si utilat complet, zona linistita, langa metrou, acte pregatite pentru vanzare, pret 135000 euro, se accepta orice fel ...

2596 EUR/m2 | 52 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Asmita Garden
9

Apartament 2 camere Asmita Garden

Agentia Imobiliara Apulum 94, Vinde apartament 2 camere in complexul rezidential Asmita Gardens, situat la doar cateva minute de statia de metrou Mihai Bravu. Apartamentul este decomandat, cu bucatarie open space, are o suprafata utila de 59 mp si o suprafata totala de 82 mp, incluzand terasa generoasa. ...

2585 EUR/m2 | 82 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, decomandat, SPATIOS, mobilat, bloc nou,Metrou BRANCOVEANU
13
2

Apartament extraordinar, disponibil pentru un nou proprietar căruia să-i spun Bun venit acasă ! Cu o suprafață generoasă de 64 mp, acest apartament are două camere și o terasă spațioasă, fiind situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, la câțiva pași de parcul Orășelul Copiilor. Localizare de excepție: ...

2286 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren
20

Casa Mare Sector 2, 550mp util, 300mp teren

Pe Strada Enache Sandu, într-o zonă liniștită de case din Sector 2, ai o proprietate care nu încearcă să pară mare, chiar este. Vorbim de o vilă construită în 2015, pe structură de beton și cărămidă Porotherm, așezată pe un teren de 299 mp. Construcția are fundație pe pahar și peste 50 de tone de fier ...

1314 EUR/m2 | 457 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere duplex Sisesti - Vedere catre lac
19
1

Apartament 4 camere duplex Sisesti - Vedere catre lac

Uneori, nu cauți doar un loc unde să stai. Cauți un spațiu care să-ți inspire liniște, să-ți ofere confortul discret al unui „acasă”, chiar și pentru o perioadă. Acest apartament de 4 camere, disponibil acum pentru vanzare, este exact acel loc rar care te face să te oprești din căutări. Strada Petre ...

2381 EUR/m2 | 105 m2

Sisesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere Piata Iancului - 4 min Metrou
13
4

Apartament 3 camere Piata Iancului - 4 min Metrou

Îți prezint un apartament de 3 camere, semidecomandat, situat la etajul 3, la doar 4 minute reale de mers pe jos până la metrou Piața Iancului. O proprietate potrivită atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare Ai metroul la 300–350 metri. Ajungi rapid în orice zonă din oraș. Ai acces ...

2131 EUR/m2 | 61 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Spațiu industrial  – 3.540 mp utili, birouri 600 mp, randament în <10 ani!
18
1

Spațiu industrial – 3.540 mp utili, birouri 600 mp, randament în <10 ani!

Hală de vânzare – Strada Iosifesti nr. 2E, Sector 3, București! Vă propunem spre vânzare o hală versatilă, cu o suprafață utilă totală de 3.540 mp, dintre care 600 mp sunt destinați birourilor – perfect compartimentați pentru activități administrative, showroom sau spații de coordonare logistică. Imobilul ...

424 EUR/m2 | 3,539 m2

23 Aug, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Locuință spectaculoasă cu potențial de business – 730 mp, sector 2
20

VILĂ CU 5 NIVELURI ȘI 730 MP – LOCUINȚĂ DE FAMILIE SAU INVESTIȚIE VERSATILĂ – SECTOR 2, STRADA BUȘTENI O proprietate cu adevărat impresionantă, situată într-o zonă urbană liniștită din sectorul 2, București – Strada Bușteni. Cu un aer nobil și o construcție solidă desfășurată pe 5 niveluri, această ...

1697 EUR/m2 | 501 m2

Doamna Ghica, Sector 2, Bucuresti

Proprietar   Vand casa adiacent Soseaua Salaj   Ideala pentru investitie sau dezvoltare imobiliara
2
4

Proprietar Vand casa adiacent Soseaua Salaj Ideala pentru investitie sau dezvoltare imobiliara

De vanzare casa situata adiacent Soselei Salaj, str Epigoniilor, intr-o zona civilizata, cu acces rapid la toate mijloacele de transport in comun. In imediata apropiere se afla scoli, gradinite, magazine si alte facilitati urbane. Ideala pentru investitie sau dezvoltare de locuinte tip apartament Racordata ...

1733 EUR/m2 | 150 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Teren de vânzare   Sector 5, zona Ferentari   2020 m    ideal pentru dezvoltare imobiliară ferentati
4
3

Teren de vânzare Sector 5, zona Ferentari 2020 m ideal pentru dezvoltare imobiliară ferentati

Teren de vânzare Sector 5, zona Ferentari 2020 m ideal pentru dezvoltare imobiliară Vând teren în Sector 5, București, pe Intrarea Ciorăști nr. 31, situat în zona Ferentari. Terenul are o suprafață totală de 2020 m . Accesul la proprietate se face prin drum de servitute în proprietate, cu lățime ...

2,020 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper
7
2

Vanzare garsoniera !3 Septembrie-Prosper

Vanzare garsoniera in zona 13 Septembrie - Prosper. Garsoniera se afla la parter/8, in bloc mixt, este foarte spatioasa, decomandata, renovata. Instalatia electrica si cea sanitara au fost inlocuite, obiectele sanitare sunt noi, peretii au fost indreptati, Blocul a fost anvelopat.

2075 EUR/m2 | 40 m2

Sector 5, Bucuresti

Vând pădure Siriu, Buzău 15

Vând pădure Siriu, Buzău

Vând 1 ha pădure, cu titlu de proprietate, situat în Ua 143 Bertea, sola 28, parcela 397, preț 3500 euros, nenegociabil. Vând 2,55 ha pădure, cu certificat de punere în posesie, situate în Ua 117 Gura Teghii, sola 34, parcela 1034, preț 7000 euros, nenegociabil.

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei inclus loc parcare
18

Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei cu loc parcare Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 15 minute de mers pe jos de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 2017 cu curte interioară privată, ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Garsonieră Apărătorii Patriei 30m
5

Garsonieră Apărătorii Patriei 30m

De vanzare garsoniera in zona Aparatorii Patriei, luminoasa, etaj 9 10, an constructie 2010, 30 m2, 8-10 minute de mers pe jos fata de Gura de metrou, intr-o zona linistita, scara de bloc curata. In zona, acces facil la scoli, grădinițe, piata, spitale, mall, etc.

2633 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Teren | 727mp | Calea Vacaresti - Sector 4
3

Teren | 727mp | Calea Vacaresti - Sector 4

Teren intravilan construibil situat intr-o zona foarte buna si cu toate utilitatile in zona. Suprafata de 727mp cu deschiderea la drum de 14,5 si lungimea de 56m. CUT: 4,5 & POT: 70%-80% La 90m de Calea Vacaresti, intre Mall Sun Plaza (metrou Piata Sudului), noile blocuri Delta City & Asmita Gardens ...

727 m2

Vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
7

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare Brancoveanu - Izvorul Rece
8

Garsoniera de vanzare Brancoveanu - Izvorul Rece

Va oferim spre vanzare o garsoniera confort 1 decomandata in Sectorul 4,B-dul Constantin Brancoveanu - Nitu Vasile. Garsoniera se afla intr-un bloc construit in 1979,la parter inalt din 10 etaje,vedere spate,bloc reabilitat,suprafata 32mp. Garsoniera a fost igienizata,este libera, Acte la zi,se accepta ...

2125 EUR/m2 | 32 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

De Vanzare Garsoniere si Apartamente cu 2 camere-Tineretului Militari Residence nr.65B
10

VANZARE Garsoniere si Apartamente Complex Rezidential-Bloc 3! Militari Residence, str. Tineretului 65Bis, in centrul cartierului, la doar cateva minute de sectorul 6, Bucuresti. GARSONIERE,38 mp utili, 60.500 Euro, TVA inclus! APARTAMENTE cu 2 camere, 50 mp utili, 80.000 Euro, TVA inclus! Residence- ...

1600 EUR/m2 | 38 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare teren str.Traian Popovici
4
3

Vanzare teren str.Traian Popovici

Teren str.Traian Popovici nr.88 (rond Alba Iulia) Vand teren 377 mp, cu deschidere 13,22 ml, sectorul 3, str. Burebista - Traian Popovici. Pret 1.280 euro mp. Astept o oferta decenta. Nu doresc colaborari cu agentii.

377 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea