Reședință Modernă cu Finisaje Distinse
19

Reședință Modernă cu Finisaje Distinse

Acasă începe aici Există locuințe. Și există spații care devin „acasă” din primul pas. Lumina intră generos prin ferestrele largi și se așază natural peste pardoseala caldă. Zona de zi este deschisă, aerisită, pregătită pentru seri lungi în familie, pentru râsete, pentru liniștea de după o zi plină. Bucătăria ...

1710 EUR/m2 | 114 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Rezidențial Boutique -Ambient-Spatiu - Lumina
20
2

Rezidențial Boutique -Ambient-Spatiu - Lumina

Proiect rezidențial boutique – 5 etaje | 2 lifturi | Parcare subterană & supraterană Un imobil rar prin execuție, proporții și atenția la detaliu, poziționat stradal, cu acces imediat la bulevard. Construcția pe regim de înălțime P+5 este gândită pentru cumpărătorii care analizează dincolo de finisaje: ...

2230 EUR/m2 | 52 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Panduri
3
3

Vanzare garsoniera zona Panduri

Va oferim spre vanzare o garsoniera decomandata,situata la demisolul unui bloc cu 8 etaje,intr-un imobil bloc construit in anul 1995,situat in zona Panduri.Garsoniera dispune de o suprafata utila totala de 35.

2000 EUR/m2 | 35 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp, Metrou Piata Sudului
8

Apartament 2 camere, 50mp, Metrou Piata Sudului

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, 3 minute de mers pe jos de Piața Sudului și la 10 minute de Spitalul Marie Curie (Budimex). Apartamentul este mobilat semidecomandat etaj 3/8, bloc 1964, cu acces rapid la toate facilitățile urbane. Ferestre ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
7
65

Vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare apartament de doua camere complet mobilat si utilat in zona Brancoveanu la 5 minute de statia de metrou.Apartamentul este situat la etajul 3 cu o suprafata utila de 57 mp an constructie 2000.

1193 EUR/m2 | 57 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament exclusivist | 2 camere | 73.5 mp | Cortina 126
20

Apartament exclusivist | 2 camere | 73.5 mp | Cortina 126

Descoperă rafinamentul unei locuințe exclusiviste în Cortina 126, un ansamblu rezidențial contemporan situat pe Strada Erou Iancu Nicolae nr. 126F, în imediata vecinătate a pădurii Băneasa și a celor mai apreciate facilități urbane din nordul capitalei. Acest apartament cu doua camere, amplasat la etajul ...

4270 EUR/m2 | 74 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare
4
78

Apartament 2 camere zona Titan de vanzare

Ofer apartament 2 camere in zona Titan,de vanzare,an constructie 1981,50 mp,etaj 4 din 7,situat intr-o zona linistita si verde cu acces rapid la metrou,parcuri,scoli si centre comerciale,locuinta luminoasa si bine compartimentata cu living spatios,sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1400 EUR/m2 | 50 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Militari Residence
4
2

Garsoniera Militari Residence

Garsoniera 38 mp, etaj 1, Militari Residence - 52.000 Vand garsoniera de 38 mp, situata la etajul 1 intr-un bloc din Militari Residence, intr-o zona linistita si usor accesibila. Locuinta beneficiaza de un design modern si o compartimentare eficienta, fiind ideala pentru un cuplu sau persoana singura. ...

1368 EUR/m2 | 38 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu
4
9

Garsoniera de vanzare zona Brancoveanu

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Brancoveanu , an de constructive 1986 situate la etajul 3 10 cu o suprafata de 37mp Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1730 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Lujerului
3
99

Garsoniera de vanzare zona Lujerului

Se ofera spre vanzare garsoniera in zona lujerului ,25 mp , etaj 2. In zona se regasesc spatii comerciale si acces la metrou. Metroul este situat la 8 minute de mers pe jos. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon.

1360 EUR/m2 | 25 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Garsoniera zona Obor
3
25

Garsoniera zona Obor

Garsonieră de vânzare în zona Obor 38.000 Euro! Detalii: 30 mp, etaj 3 10 Preț: 38.000 Euro Locație excelentă: Aproape de metrou Obor, piețe și facilități.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni
4
9

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Berceni

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Berceni, cu o suprafață utilă de 50 m . Apartamentul este amplasat la etajul 3 al unui bloc de 4 etaje, fiind ideal atât pentru o familie cât și pentru un cuplu tânăr. Stație de metrou Berceni - la doar 5 minute de mers pe jos Supermarketuri (Carrefour, Auchan) Școli ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova
6
29

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova

Ofer spre vanzare Apartament cu 2 camere in zona Rahova,suprafata este de 58mp utili,an de constructie 1980,se ofera si loc de parcare,la 10 minute de metrou,se vinde complet utilat si mobilat,etaj 2 din 5,sunati-ma pentru detalii.

1207 EUR/m2 | 58 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere - Metrou Dimitrie Leonida - Cheile Turzii- Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2016, pe strada Cheile Turzii, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 1 din 5 și beneficiază de ...

2078 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare in Tei
9
22

Apartament de vanzare in Tei

Oferim spre vanzare apartament de doua camere zona Tei. Dispune de loc de parcare si lift inclus . Situat la etajul 4 al blocului. Apartamentul are 60mp2. Pentru mai multe detalii ma puteti contacta telefonic.Este situat in proximitatea parcul Circului

1357 EUR/m2 | 56 m2

Sector 2, Bucuresti

apartament 2 camere
4
2

apartament 2 camere

Particular vând apartament 2 camere semidecomandat, parter, cu vedere la strada, in sector 2, Bld. Ghica Tei, 112, București. Sunați după ora 15:00 pentru detalii.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 2, Bucuresti

Garsoniera in Militari Residance
3
6

Garsoniera in Militari Residance

Garsoniera de vanzare zona Militari Residance langa Lidl la 3 min de statia de stb,acces facil spre iuliu maniu,complexul militari este la 5 min de mers pe jos,zona linistata in apropiere sunt parcuri si zone verzi perfecte pentru copii pretul este de 48.000 euro negociabil

1371 EUR/m2 | 35 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Colentina- Baicului- Ghica Plaza
11
3

Colentina- Baicului- Ghica Plaza

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 6/24 in Complexul Ghica Plaza construit in 2010. Apartamentul este decomandat cu o suprafata de 67 mp, partial mobilat, cu centrala proprie, vedere panoramica, liber. Apartamentul este pe firma si se emite factura. Pret: ...

1941 EUR/m2 | 67 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Vand garsoniera tip studio
10
2

Vand garsoniera tip studio

Vand garsonieră deosebită, decomandata,situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră Studio - Etaj: Parter înalt - Finalizata - mutare imediata !! - Locație: Militari Residence, Str. ...

1897 EUR/m2 | 34 m2

Sector 6, Bucuresti

 Garsoniera de vanzare zona Tei
3
18

Garsoniera de vanzare zona Tei

Se ofera spre vanzare garsoniera str. Luntrei, etaj 5 din 10, anvelopat, pozitie pe mijloc. Garsoniera se vinde mobilata. Suprafata utila este de 22 mp . Nu ezitati sa ne contactati pentru mai multe informatii!!

1818 EUR/m2 | 22 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Metrou Dimitrie Leonida - Cheile Turzii - Apartament 2 cam - Parcare
12