Promovat
Domenii | 4 Camere + Birou | 2 Dormitoare | 3 Bai | Boxa | Parcare
20

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 5 camere, decomandat, in zona 1 Mai - Domenii. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 5, finalizat in anul 2009, avand o suprafata totala utila de 212,99 mp. Apartamentul este mobilat ...

4006 EUR/m2 | 156 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Colentina- Baicului- Ghica Plaza
11
3

Colentina- Baicului- Ghica Plaza

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere, situat la etajul 6/24 in Complexul Ghica Plaza construit in 2010. Apartamentul este decomandat cu o suprafata de 67 mp, partial mobilat, cu centrala proprie, vedere panoramica, liber. Apartamentul este pe firma si se emite factura. Pret: ...

1941 EUR/m2 | 67 m2

colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios
4
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Modern Spatios

Apartament 2 camere, situat la etajul 9, într-un bloc finalizat in 1976, reabilitat termic, cu suprafață utilă de 52 mp. Compartimentare eficientă, ușor de personalizat Zonă verde și liniștită Aproape de metrou 1 Decembrie 1918( 7 minute) și Nicolae Grigorescu. Acces rapid la transport, centre comerciale ...

1596 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc
4
13

Apartament cu 2 camere in zona Foisorul de Foc

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, amplasat la etajul 1. Apartamentul a fost complet renovat in 2016 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara. Proprietatea se vinde mobilata si utilata( cum se vede in ...

1674 EUR/m2 | 46 m2

Foisorul de Foc, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB
7

4 Camere Ideal Familie -Acces Rapid STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 146.000 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 155.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1676 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament doua camere in zona 13 Septembrie
5
26

Apartament doua camere in zona 13 Septembrie

Apartament 2 camere de vânzare în 13 Septembrie, aproape de Marriott și Parcul Izvor. Suprafață de 58 mp, etaj 4 din 10, decomandat. Living generos, dormitor elegant, bucătărie modernă, baie spațioasă. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Zonă de prestigiu, acces rapid la centru.

1690 EUR/m2 | 58 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare
6

2 Camere cu Parcare -Mutare Rapida/5 minute STB Parcare

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.Efy-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Descoperă noul ansamblu rezidențial, situat într-o zonă linistita, exclusiv rezidentiala, la 500 de metri distanta fata de autobuzul 253 si 330. Ansamblul este compus din 4 blocuri cu ...

2620 EUR/m2 | 55 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului
7
21

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului,aproape de Piața Veteranilor. Cu o suprafață utilă de 50 mp,etajul 3 din 4, apartamentul dispune de un balcon închis,bucătăria este complet utilată,situat la 5 minute de metrou lujerului.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa
7

2 Camere Gradina Bloc Intim Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 141.500 Euro + TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen ...

2461 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
33

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu,open space living cu bucatarie,situat la etajul 3,cu suprafata de 52 mp,locuinta moderna si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este luminos,cu spatiu aerisit si finisaje actuale. In apropiere aveti metrou ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa
10

Duplex Superb -Terasa Spatioasa | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 140.000 .Euro ...

1175 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Calea Griviței
5
3

Vand apartament 2 camere zona Calea Griviței

Vand apartament zona Calea Griviței, la doar 2 minute de mers pe jos până la stația de metrou 1 Mai Apartamentul este amplasat la etajul 3 din P+7, într-un bloc construit în anul 1992 reabilitat termic și fără încadrare în risc seismic, cu o suprafata de 48 mp,centrala proprie

1958 EUR/m2 | 48 m2

Grivitei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 Camere Decomandat  Petre Ispirescu | Etaj 1
4

Apartament 3 Camere Decomandat Petre Ispirescu | Etaj 1

Dacă ești în căutarea unui apartament care să maximizeze utilitatea fiecărui metru pătrat, această proprietate din zona Petre Ispirescu / Sebastian este ocazia ideală. Cu o compartimentare de tip „familial”, apartamentul oferă tot confortul necesar unei vieți urbane organizate. De ce acest apartament ...

1689 EUR/m2 | 74 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Politehnica
5
13

Apartament 2 camere de vanzare zona Politehnica

Apartament de vanzare zona Politehnica , ideal pentru un stil de viață urban, situat într-un imobil nou, finalizat în 2019,48mp,etaj 3, poziționat excelent într-una dintre cele mai dinamice zone ale orașului. Amplasarea este un real avantaj: vis-a-vis de Carrefour Orhideea, la doar 2 minute de stația ...

1917 EUR/m2 | 48 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa
4

Apartament 2 camere cu Terasa generoasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best ...

1406 EUR/m2 | 95 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou.
4
8

Ofer spre vânzare apartament de 2 camere in zona Drumul Taberei aproape de metrou. Apartamentul dispune de o suprafață de 48 mp, etaj 3, cu loc de parcare, an de construcție 1989. Metroul este la 10 minute de mers pe jos. Se accepta si credit ! Se vinde complet mobilat .

1583 EUR/m2 | 48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou
8

3 Camere credit ipotecar 15%-Acces rapid metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 133.000 ...

1356 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi l
3
5

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi l

Vand garsoniera in zona Timpuri Noi la 3 minute de mers pe jos de metrou Timpuri Noi Este un impbil modern de 37mp, situat la etajul 3 din 7 Perfecta entru familii Ma puteti suna pentru mai multe detalii

1676 EUR/m2 | 37 m2

Timpuri+Noi, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Gradina Bloc Intim
7

2 Camere Gradina Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - Parter+3 etaje Total unitati ansamblu - 23 unitati Termen finalizare Iunie 2026 Suprafata utila ...

2287 EUR/m2 | 58 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence
11
3

Garsoniera de VANZARE in Cartierul Militari Residence

Vă prezentăm o garsonieră deosebită, situată în cartierul Militari Residence, într-un bloc modern cu regim de înălțime P+3, poziționat strategic pentru a vă oferi confort și accesibilitate. Detalii proprietate: - Tip: Garsonieră - Suprafata: 40mp - Etaj: Intermediar - Termen de finalizare: Iunie 2025 - ...

1625 EUR/m2 | 40 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere – Confort modern, compartimentare eficientă
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -130.200 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -139.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -148.800 Euro + TVA pentru ...

1684 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Drumul Taberei
4
103

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Drumul Taberei, semistradal, 48 mp2, zona linistita, bloc din 1984, etaj 2 10, termopane, usa metalica, gresie, faianta, Este situat la 5 minute de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale si acces la transport in comun. Pentru mai multe detalii ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate
5

3 Camere Gradina -Lux, lumină și funcționalitate

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.400 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -131.050 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -138.700 Euro + TVA pentru ...

1613 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan
6
39

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Vitan

Apartament 2 camere in vitan situat intr-o zona linistita si in apropiere de metrou. Apartamentul este la etajul 4 intr-un bloc cu lift inclus plus loc de parcare. Dispune de 62mp2 si se afla in apropiere de magazine si supermarketuri.

1306 EUR/m2 | 62 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea