Promovat
Apartament 2 camere Metrou Titan
10

Apartament 2 camere Metrou Titan

Filado Imobiliare va prezinta spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, la 2 min de metrou Titan, intr-un imobil finalizat in 1979, bloc reabilitat termic. Apartamentul este situat la etajul 8 din 10, este decomandat si are o suprafata totala de 59 mp. Apartament renovat recent, mobilat, ...

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Berceni - Metalurgiei
18
2

Berceni - Metalurgiei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in Sectorul 4, B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui - Lidl. Bloc construit in anul 2016; Suprafata 48 mp; Etajul 5 din 5, deasupra existand pod. Bloc prevazut cu lift; Se vinde mobilat si utilat; Pret 85.000 euro, nu exista TVA; Se accepta credit,liber.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu
20
4

13 Septembrie- Tudor Vladimirescu -Piata Chirigiu

Top Home Advisors va propune spre vanzare un imobil compus din S+P+1, compus din: S= camera tehnica, doua camere depozitare P= hol, camera, dining+ living, bucatarie, gr sanitar, debara, casa scarii M= 2 dormitoare cu baie proprie, camera 17.20 mp, grup sanitar, hol, casa scarii. Imobilul este mobilat ...

2424 EUR/m2 | 165 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
3 camere | Bucurestii Noi | Parc Bazilescu | Jiului | Metrou | Com 0%
18
1

PROPRIETATE - P263027 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 3 camere complet decomandat, situat într-o zonă superbă și liniștită din cartierul Bucureștii Noi. DETALII ESENȚIALE: - Punctul forte al proprietății este terasa în formă de „L”, cu o suprafață de 20 mp, care ...

2697 EUR/m2 | 63 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare apartament 3 camere Doamna ghica
12
3

Vanzare apartament 3 camere Doamna ghica

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere,renovat, mobilat complet, decomandat, confort 1, situat in cartierul Doamna Ghica, zona strada. Pancota., intr-un imobil construit in anul 1985 , disponibil la etajul 7 din 8, cu o suprafata utila de 75 mp si suprafata totala de 80 mp. ID intern: 7R- ...

2000 EUR/m2 | 75 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat
12

Vanzare apartament 4 camere Tei, complet renovat si mobilat

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 4 camere, complet renovat cu toate instaltii si finisaje, mobilat si utilat, situat in cartierul Tei ,zona Grigore Moisil, intr-un imobil, construit in anul 1975, creditabil, anvelopat, decomandat, etaj 7 din 10, avand suprafata totala de 68 mp si suprafata utila ...

2306 EUR/m2 | 65 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Tei
16
1

Vanzare apartament 2 camere Tei

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Tei, zona Ion Berindei , intr-un imobil construit in anul 1970 , disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata utila de 50 mp si suprafata totala de 54 mp. --------------------------- Transform?m spa?ii, nu doar ...

2040 EUR/m2 | 50 m2

tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament lux 3 camere Herestrau, mobilat si cu parcare
12

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere,complet mobilat si utilat lux, renovat in totalitate in 2022, situat in cartierul Herastrau ,zona Strada Virgil Madgearu, intr-un imobil, construit in anul 2007, confort lux, semidecomandat, etaj 2 din 5, avand suprafata totala de 145 mp si suprafata ...

4643 EUR/m2 | 140 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament 4 camere Teiul doamnei,
7

Vanzare apartament 4 camere Teiul doamnei,

Va propunem spre vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,, situat in cartierul Teiul Doamnei, zona Luntrei, intr-un imobil construit in anul 1974 , anvelopat, disponibil la etajul 2 din 10, cu o suprafata utila de 64 mp si suprafata totala de 66 mp. Apartament se vinde mobilat si utilat, si are Boiler ...

1859 EUR/m2 | 64 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera I Metrou Aparatorii Patriei
11

Garsoniera I Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare o garsoniera decomandata in sector 4, la aproximativ 13-15 minute pana la statia de metrou Aparatorii Patriei . Aceasta se afla la parterul inalt al unui imobil cu 6 etaje . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala . Suprafata utila : 36.13 mp Pret : 68.500 euro ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Casa Tip Duplex P+1+M - Gata de mutare - Grand Arena Sector 4 - 180mp Teren
11
1

De vanzare ndash; Casa tip Duplex, Sector 4 ndash; Grand Arena Locatie excelenta, zona linistita si aproape de toate facilitatile. Detalii principale: Regim: P+1+M (parter + etaj + mansarda) Suprafata utila: 132 mp Teren: 180,5 mp Compartimentare: 4 camere, 3 bai Casa gata ...

1894 EUR/m2 | 132 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea