Promovat
Garsoniera Turnu Magurele / Alexandru Obregia
7

Garsoniera Turnu Magurele / Alexandru Obregia

Ramiro Imob va propune spre vanzare o garsoniera cu o suprafata totala de aproximativ 30 mp,situata pe Str Turnu Magurele. Caracterisitici: -etaj intermediar-8/9 -bloc reabilitat termic -vedere pe spate -renovata recent -beneficiaza de balcon Pentru detalii sau vizionari, sunati la Adrian 0730205000 Comision ...

1916 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116
1

Titan, 1 Decembrie 1918, Jean Steriadi, Scoala 116

Apartament cu 3 camere, decomandat, bine compartimentat, luminos, vedere mixta, bloc anvelopat, curat, decent, bucatarie spatioasa, balcon inchis, zona cu facilitati, spatii comerciale, scoli, gradinite, piata, transport in comun, metroul la 12 min. COD P2035

1742 EUR/m2 | 66 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu
6
12

Garsoniera de vanzare Constantin Brancoveanu

Se ofera spre vanzare garsoniera situata in zona Constantin Brancoveanu pe strada,in imediata apropiere a imobilului, la aproximativ 100 m fata de acesta, se afla statia STB (linia 241) care face legatura directa cu statia de metrou Aparatorii Patriei in doar cateva minute.Anul blocului este 1977,este ...

1432 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
garsoniera de vanzare in Drumul Taberei
4
42

garsoniera de vanzare in Drumul Taberei

Se ofera spre vanzare garsoniera confort 1 semidecomandat, situata in cartierul Dr. Taberei, sector 6, Bucuresti, aproape de Favorit. Se afla la etajul 8 10 intr-un bloc construit in anul 1980.Garsoniera are 27 mp.Are si AC.

1667 EUR/m2 | 27 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP
12
1

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata de 64.64 mp. Distanta fata de statia de metrou Dristor este de aproximativ 7 minute de mers ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat
19
1

Aparatorii Patriei Ap 3 Camere Finalizat

De vanzare un apartament modern, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie, situat la 11 minute de mers pe jos de statia de metrou Dimitrie Leonida si 13 minute de metrou Aparatorii Patriei. Finisat complet, disponibil pentru mutare imediata, Incalzire in pardoseala, aer conditionat inclus Bloc ...

1815 EUR/m2 | 89 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

INVESTITIE   LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui
5
1

INVESTITIE LOCUINTA - Garsoniera spatioasa{36mp} ~ Aparatorii Patriei ~ Drumul Binelui

Investeste inteligent ! Ofer spre vanzare garsoniera situata in sectorul 4, pe Drumul Binelui, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei. Suprafata : 36 mp Termen finalizare : iulie 2026 Etaj : Parter inalt *Incalzire in pardoseala Pret : 68.500 euro ***POZE DE ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 3 camere sectorul 4
20

Apartament cu 3 camere sectorul 4

De vanzare apartament cu 3 camere decomandat, situat pe Soseaua Vitan Barzesti, intr-un ansamblu rezidential inchis, prevazut cu bariere si acces controlat. Statia de transport in comun se afla in imediata apropiere, oferind legatura rapida catre principalele zone ale orasului. Apartamentul are suprafata ...

2051 EUR/m2 | 79 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor
14

Apartament 2 camere, Titan Sun Park, Parcul Teilor

Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat, in sector 3, langa Parcul Teilor, mai exaxct in complex rezidential Titan Sun Park. Etaj 3 din 4 cu lift. Se vinde complet mobilat si utilat. Dispune de loc de parcare in fata scarii. An constructie: 2018 Metrou Nicolae Teclu 1 Decembrie la 20 min mers ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny
20

Apartament 2 camere tip studio metrou Anghel Saligny

Apartament 2 camere tip studio de vanzare in Sector 3, complex Hills Pallady, la aproximativ 3 minute de metrou Anghel Saligny. Suprafata utila 53 mp, etaj 11 din 11, compartimentare eficienta, ideal pentru cuplu sau investitie. Se vinde complet mobilat si utilat, fara masina de spalat si uscator. Parcare ...