Garsoniera de vanzare in zona Dristor
5
73

Garsoniera de vanzare in zona Dristor

Garsoniera decomandata 42 mp in zona Dristor apropiere mall Vitan , cu acces la metroul dristor 4-5 minute, apropiere de rond Alba Iulia , garsoniera se vinde mobilata si utilata complet.Bloc din anul 1988 , reabilitat termic, costuri mici.Sunati-ma pentru detalii suplimentare!

1500 EUR/m2 | 42 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de Lux - 4 Camere | Zona Herăstrău - Casin | Loc de Parcare Dublu
16

Vă propunem spre vânzare un apartament de excepție, situat în inima Sectorului 1. Localizat într-un imobil exclusivist construit în perioada 2010, această proprietate reprezintă definiția confortului urban îmbinat cu liniștea unei zone rezidențiale de elită. Detalii Tehnice și Compartimentare Apartamentul ...

5555 EUR/m2 | 153 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
4 camere Baneasa - Sisesti I Renovat complet I 177 mp utili I COM 0%
15

Va ofer spre vanzare apartament cu 4 camere situat in cartierul Baneasa - Sisesti, intr-o zona verde si linistita, fara trafic auto, intre Sos. Gh. Ionescu Sisesti si Lacul Grivita, intro comunitate selecta cu vecini de calitate. Apartamentul este compus din 2 apartamente de 2 camere unite si modificate, ...

2514 EUR/m2 | 177 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare 4 camere Petricani - Pipera - Nord I COM 0%
8

Va propun apartament 4 camere de vanzare, situat pe Sos. Petricani, sectorul 2, in zona de nord a capitalei, aproape de zona business/ corporate, din Pipera, Barbu Vacarescu, Aurel Vlaicu, Aviatiei, Floreasca, etc, intr-o locatie care ofera toate facilitatile pentru o viata moderna si confortabila. Detalii ...

3571 EUR/m2 | 98 m2

Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Metrou Titan - Apartament 2 camere
11

Metrou Titan - Apartament 2 camere

Exclusivitate -- Apartament 2 camere de renovat -- Titan Locatie : Sergent Tina Petre ,nr 9 Metrou TITAN : 14 minute mers pe jos Parcul Alexandru Ioan Cuza : 5-7 minute mers pe jos Colegiul Tehnic Anghel Saligny : 8 minute mers pe jos Cresa Titan II : 3 minute mers pe jos Dotari proprietate ...

2137 EUR/m2 | 51 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Gata de mutare! 2 camere decomandate, Mobilat si utilat bloc reabilitat, loc parcare inclus,STV la d
17

Apartament 2 camere decomandat Mobilat si utilat ndash; Doamna Ghica, Stolnicul Vasile, Sector 2 Suprafata utila: 53,4 mp Bloc reabilitat, construit in 1988, situat la etajul 4 4 (fara lift) Apartament renovat, cu instalatie sanitara si calorifere noi Se vinde mobilat si utilat ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

doamna ghica, Sector 2, Bucuresti

Eleganta si confort: 3 camere cu parcare, in zona Grand Arena, bloc cu lift.STB la doar 2min
16
1

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Localizare Statie STB la doar 2 minute, pe strada principala. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat
20

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere si 2 bai, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-o zona excelenta, cu acces rapid la transport, magazine si facilitati urbane. Locuinta are o suprafata utila de 81 mp si este amplasata la etajul 5 din 5, intr-un imobil construit in anul 2018, ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde partial mobilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, 2 ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
2

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere
8

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere mobilat Locatia : Aleea Terasei Detalii proprietate : - suprafata utila : 64.70 totala : 69.30 mp - an constructie bloc : 1964 - etaj : 1 4 Complet mobilat si utilat . Pret : 149.900 euro Detalii si vizionari la : 0729 233 500

2306 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu
12

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat ~ Izvorul Muresului Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Izvorul Muresului Suprafata utila totala : 65 mp Centrala proprie . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv instalatii electrice si sanitare intre ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }
8

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Turnu Magurele Grand Arena : 5-6 minute mers pe jos Suprafata utila : 70 Etaj : 10 10 An constructie : 1974 Mobilat - utilat ( fara TV , masina de spalat , frigider ) Teava de gaz trasa in casa . Loc de ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea