Promovat
Apartament doua camere in zona 13 Septembrie
5
26

Apartament doua camere in zona 13 Septembrie

Apartament 2 camere de vânzare în 13 Septembrie, aproape de Marriott și Parcul Izvor. Suprafață de 58 mp, etaj 4 din 10, decomandat. Living generos, dormitor elegant, bucătărie modernă, baie spațioasă. Dotat cu aer condiționat, centrală proprie și balcon. Zonă de prestigiu, acces rapid la centru.

1690 EUR/m2 | 58 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Crangasi
6
37

Garsoniera de vanzare in zona Crangasi

Garsonieră de 35 mp disponibilă pentru vanzare, amplasată la etajul 5 din 10 al unui imobil reabilitat, chiar lângă stația de metrou Crângași și Parcul Crângași.Blocul finalzat in anul 1986. Locuința este mobilată și utilată complet, dispune de bucătărie separată și balcon închis, fiind ideală pentru ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Militari-Metrou Preciziei | 2 Camere | 57.9 mp | Bloc Nou | Mutare rapida
12

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 57.9 mp, balcon de 5 mp, bucatarie inchisa cu suprafata de 8.4 mp, situat la etajul 10, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat ...

1818 EUR/m2 | 57 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap 2 cam. 46 mp, etaj 1 din 4,  METROU PACII 10 min, str Margelelor, COMISION 0%
10

Ap 2 cam. 46 mp, etaj 1 din 4, METROU PACII 10 min, str Margelelor, COMISION 0%

Apartament 2 camere situat la etajul 1, cu o suprafata de 46 mp, compus dintr-un living + bucatarie de 24 mp, dormitor de 13 mp, baie de 4.7 mp. si un balcon de 4 mp. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită pozitionarii şi împrejurimilor reprezintă un cadru ...

2104 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena Ap 3 camere et 2 4 mobilat utilat cu parcare inclus #259;
14

Apartament 3 camere de vanzare ndash; 72 mp ndash; Strada Postalionului ndash; zona Grand Arena ndash; 125.000 euro Va propunem spre vanzare un apartament modern de 3 camere, situat pe Strada Postalionului, in zona Grand Arena, aproape de Grand Arena Mall. Detalii proprietate: Suprafata: ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat
12
1

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat

Aduc spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in complexul rezidential Titan Sun Park, zona Sector 3 Suprafata totala generoasa de 60,03 mp, cu compartimentare eficienta si spatii bine proportionate Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Beneficiaza ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere
10

10 Minute Metrou Tineretului Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, ideal pentru locuinta sau investitie Suprafata utila de aproximativ 68 mp, compartimentare eficienta Proprietate construita in anul 1978, structura solida Locuinta complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Imobil dotat cu lift, acces facil si confort sporit Amplasare ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare – 145.55 mp – mansarda – bloc 2013
15

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda unui imobil construit in 2013. Proprietatea dispune de o suprafata generoasa, fiind ideala pentru personalizare dupa propriile preferinte. Caracteristici principale: Apartament 4 camere 2 bai Suprafata utila ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare
16

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare

Apartament 3 camere cu compartimentare eficienta si suprafata generoasa de aproximativ 73 mp Locuinta situata pe Strada Lirului, zona accesibila si bine conectata Imobil construit in anul 1964, stabil structural si eligibil pentru achizitie prin credit Bloc bine intretinut, cu etaj tehnic superior ce ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
4

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea