De vanzare garsoniera in zona Iancului
8
14

De vanzare garsoniera in zona Iancului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Iancului Suprafata: 35mp Etaj:2 An de constructie:1980 Loc de parcare:Nu Lift:Da Distanta de metrou: 11 minute Complet mobilat si utilat.

1714 EUR/m2 | 35 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament zona Pantelimon
9
8

Apartament zona Pantelimon

Vând apartament cu vedere la lacul Dobroiesti , apartamentul este situat la 200 m de Liceul Lucian Blaga si in spatele Grădiniței Nr 23 , bloc reabilitat termic apartamentul este renovat , schimbat instalatii sanitara si electrica ,usi schimbate ,2 aparate de aer condiționat, boiler electric , bucatarie ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
VAND MANSARDA CINEFILULUI
9
2

VAND MANSARDA CINEFILULUI

NEMAIVĂZUT! NEMAIAUZIT! Intrii în Europa și urci la mansardă. Mai vezi un film, Mai faci un film, Avem și sursă de Pelin, Ca să-ți trăiești viața din plin! Te-aștept la o „degustare” sau măcar vizionare ;)

1662 EUR/m2 | 39 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde partial mobilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, 2 ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
2

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere
8

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere mobilat Locatia : Aleea Terasei Detalii proprietate : - suprafata utila : 64.70 totala : 69.30 mp - an constructie bloc : 1964 - etaj : 1 4 Complet mobilat si utilat . Pret : 149.900 euro Detalii si vizionari la : 0729 233 500

2306 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu
12

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat ~ Izvorul Muresului Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Izvorul Muresului Suprafata utila totala : 65 mp Centrala proprie . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv instalatii electrice si sanitare intre ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }
8

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Turnu Magurele Grand Arena : 5-6 minute mers pe jos Suprafata utila : 70 Etaj : 10 10 An constructie : 1974 Mobilat - utilat ( fara TV , masina de spalat , frigider ) Teava de gaz trasa in casa . Loc de ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...