Vitan, Mall, Centrala
7

Vitan, Mall, Centrala

Apartament cu 4 camere decomandat, intr-o zona excelenta, renovat integral, mobilat si utilat, 2 grupuri sanitare, CENTRALA proprie, 4 aparate de aer conditionat, instalatia electrica si sanitara schimbata, 2 locuri de parcare, luminos, spatii de depozitare, situat la etajul 6 in bloc de 8 nivele.

3104 EUR/m2 | 96 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Oferta - apartament 3 camere, terasa 227 mp, iuliu maniu - Auchan Militari, ANSAMBLU VERDE
11
1

Apartamentul dispune de o terasa superba de 227 m.p si este complet decomandat. Envogue Residence Iuliu Maniu este un proiect rezidențial complex, construit de un dezvoltator imobiliar cu experiență, care a pus accent pe rezistența structurii din punct de vedere seismic, cât și pe o compartimentare ...

765 EUR/m2 | 361 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu
7
117

Ofer spre vanzare apartament de doua camere in zona Brancoveanu 54 mp , etaj 3 bloc 1980. Este situat langa oraselul copiilor, 5 minute de metrou, in zona se regasesc spatii comerciale. Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon

1222 EUR/m2 | 54 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Penthouse exclusivist cu vedere panoramică – Zona Armenească
10

Penthouse Panoramic | Armenească | Strada Toamnei /Etaj 9 ​Vă propunem spre achiziție un penthouse de excepție situat în inima istorică a Capitalei, în zona Armenească. Proprietatea ocupă întreg etajul 9, oferind o vedere panoramică spectaculoasă. Suprafață generoasă, definită prin eleganță și spațiu ...

4524 EUR/m2 | 210 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat
20

Apartament 3 camere Metalurgiei || 2 bai 81 mp mobilat

Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere si 2 bai, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-o zona excelenta, cu acces rapid la transport, magazine si facilitati urbane. Locuinta are o suprafata utila de 81 mp si este amplasata la etajul 5 din 5, intr-un imobil construit in anul 2018, ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere  +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia
17

Apartament 3 camere +2 parc #259;ri\STV 2 min \Bulevardul Obregia

Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 4 4 | Renovat 2024 Apartament spatios si bine compartimentat, renovat complet in 2024, cu instalatii electrice si sanitare noi, calorifere inlocuite si centrala proprie pe gaz. Se vinde partial mobilat (frigider si TV separat contra cost). Avantaje: uscatorie, 2 ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Eleganta si confort: 3 camere cu parcare, in zona Grand Arena, bloc cu lift.STB la doar 2min
16
1

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Localizare Statie STB la doar 2 minute, pe strada principala. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum ...

2098 EUR/m2 | 61 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU AP #258;R #258;TORII PATRIEI | ETAJ 2 10
11
2

APARTAMENT 3 CAMERE | SECTOR 4 | 300 m METROU APARATORII PATRIEI | ETAJ 2 10 | COMPLET RENOVAT Vand apartament cu 3 camere, situat excelent in Sector 4, la doar ~300 m de metrou Aparatorii Patriei ndash; pozitie ideala, cu acces rapid si valoare ridicata in timp. Locuinta este decomandata, 74 mp ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE | 2 camere spatios 74 mp | Ghencea | Piscina + parcare
7

Apartament 2 camere | 74 mp | Prelungirea Ghencea ndash; Ansamblul Primavara | EXCLUSIVITATE Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, apartament 2 camere decomandat, etaj 1 bloc 2008 cu lift, in Ansamblul Primavara (Prelungirea Ghencea 94-100, Sector 6). Compartimentare decomandata Suprafata totala: ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu
12

Apartament 3 camere decomandat ~ Constantin Brancoveanu

Apartament 3 camere decomandat ~ Izvorul Muresului Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Izvorul Muresului Suprafata utila totala : 65 mp Centrala proprie . Apartamentul a fost complet renovat, inclusiv instalatii electrice si sanitare intre ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }
8

Apartament 3 camere decomandat { Grand Arena }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , in sectorul 4 . Locatie : Strada Turnu Magurele Grand Arena : 5-6 minute mers pe jos Suprafata utila : 70 Etaj : 10 10 An constructie : 1974 Mobilat - utilat ( fara TV , masina de spalat , frigider ) Teava de gaz trasa in casa . Loc de ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere
8

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere

Bulevardul Alexandru Obregia - Apartament 3 camere mobilat Locatia : Aleea Terasei Detalii proprietate : - suprafata utila : 64.70 totala : 69.30 mp - an constructie bloc : 1964 - etaj : 1 4 Complet mobilat si utilat . Pret : 149.900 euro Detalii si vizionari la : 0729 233 500

2306 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere bloc nou langa metrou Aparatorii Patriei
10
1

Va propunem un apartament modern, situat la parter inalt al unui bloc nou cu regim de inaltime P+6, amplasat intr-o zona linistita si foarte bine conectata la oras. Detalii apartament: Finisaje personalizabile: apartamentul se preda bdquo;la cheie, iar finisajele pot fi alese conform preferintelor ...

1627 EUR/m2 | 75 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || mobilat si utilat || Titan Sun Park || parcare inclusa
11
1

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Titan, Sector 3, in cadrul complexului rezidential Titan Sun Park. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp si se afla la etajul 3 al unui bloc cu 4 etaje, cu o singura scara, oferind acces facil la curtea interioara si parcare. Detalii ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vila de vanzare || 4 camere || curte mare || aproape Grand Arena
11

Proprietate moderna, amplasata intr-o zona linistita, ideala pentru o familie care isi doreste confort si acces rapid catre oras. Caracteristici generale: Suprafata utila: 133 mp Regim de inaltime: Parter + Etaj 1 + Mansarda Curte: 180 mp Locuri de parcare: 2 Compartimentare ...

1917 EUR/m2 | 133 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Vila 7 Camere-Gata de Mutare

Berceni Metrou Aparatorii Patriei-Vila Individuala - 7 Camere - Piscina De vanzare casa individuala, situata in sectorul 4 al capitalei la aproximativ 8-10 minute de Aparatorii Patriei . Aceasta dispune de o suprafata utila de 350mp si este compartimentata astfel : - Parter : Living, birou, bucatarie, ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea