Promovat
Comision 0%! - 3 camere decomandat I 1983 I Turda - Mihalache
11

Va propun un apartament de 3 camere situat la etajul 5 al unui imobil construit in 1983 pe strada Turda, la cativa pasi de intersectia cu B-dul Ion Mihalache, intr-o zona in care apar rar proprietati la vanzare, la 10-12 min de mers pe jos de Parcul Kiseleff si Parcul Herastrau, Arcul de Triumf, Piata ...

2668 EUR/m2 | 66 m2

Turda, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere |  Crangasi | Proximitate metrou | Bloc izolat
6

Apartament 2 camere | Crangasi | Proximitate metrou | Bloc izolat

CP3022064- Ramiroimob va propune spre vanzare un Apartament cu 2 camere, decomandat, având o suprafață utilă de 52 mp, situat la parter, în zona Crângași, ideal atât pentru locuință, cât și pentru investiție. Compartimentare practică: living luminos, dormitor confortabil, bucătărie separată, baie și ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
DRUMUL TABEREI | BRANCUSI | 2 CAMERE CU TERASA DE 37MP | MOBILAT | COMISION 0% !
18

UN NOU STIL DE VIAȚĂ LA ÎNĂLȚIME INTR-UN APARTAMENT CU TERASA DE 37MP, MOBILAT SI UTILAT COMPLET! Draga cumparatorule, iti propun spre cumparare un apartament modern cu 2 camere, situat în cartierul Drumul Taberei Cartier Brâncuși – ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Nu este doar ...

1669 EUR/m2 | 97 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat
12

Brancoveanu - Oltenitei - bloc 1983 - nerenovat

Apartament cu 4 camere zona Brancoveanu - Piata Sudului (Șos. Olteniței nr. 162) - Etaj 9/10 - Vedere Sud Apartament situat pe Șos. Olteniței nr. 162, la etajul 9 din 10, cu vedere sudică și compartimentare practică. Proprietatea este liberă și poate fi preluată imediat. Locuința este nerenovată, oferind ...

1801 EUR/m2 | 83 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei
14

Vila Individuala P+1+M Metrou Aparatorii Patriei

Ofer spre vanzare casa individuala spatioasa, situata in sectorul 4, la doar 8-10 minute de Aparatorii Patriei, cu acces rapid la metrou, autobuz si tramvai. In zona gasesti scoli, gradinite, banci si toate facilitatile necesare unui stil de viata confortabil. Imobilul are o suprafata utila generoasa ...

1243 EUR/m2 | 350 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
1

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere
13

Apartament 2 Camere

Apartament cu 2 camere decomandat, situat in zona Baicului, ideal pentru locuit sau investitie. Imobilul este construit in anul 1988 si a fost reabilitat termic, oferind un plus de confort si eficienta energetica. Locuinta are o suprafata de 53,4 mp si beneficiaza de o compartimentare practica, cu spatii ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului
7
1

Garsoniera de vanzare decomandata - Giurgiului

Garsoniera renovata de vanzare - Strada Perisani - Soseaua Giurgiului - Sector 4 - Bucuresti -renovata general - parchetul se monteaza de catre proprietar -an constructie 1979 -suprafata totala 26 mp -etaj 4 din 4 Pret 50.000 euro - se accepta si credit 0787 706 269 Silviu Lazar

1923 EUR/m2 | 26 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou
18

Berceni Aparatorii Patriei Ap 3 camere 12 min metrou

Va prezint noul proiect situat in sector 4 - Aparatorii Patriei Apartament 76 mp de vanzare ndash; Complex Nou, Premium Descriere: Apartament 3 camere, 76 mp disponibil intr-un complex rezidential modern, situat la doar 12 minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Proiectul se remarca prin: bull; ...

1768 EUR/m2 | 69 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 Minute MIHAI BRAVU - 2 Camere Gata de mutat + PARCARE
16

10 Minute MIHAI BRAVU - 2 Camere Gata de mutat + PARCARE

10 MINUTE MIHAI BRAVU - 2 CAMERE + PARCARE - 130.000euro; Strada Muresana nr. 2 | Mihai Bravu ndash; Dristor Parcare de la primarie Constructie din anul 1982 reabilitat termic Etajul 5 din 10 Apartamentul a fost renovat recent Boiler montat in baie Se vinde complet mobilat si utilat Suprafata utila: ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

vitan, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -
6
1

Apartament cu 3 camere | decomandat - SECTOR 4 -

Vand apartament cu 3 camere, decomandat, in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei Grand Arena . Apartamentul se vinde complet finisat, cu centrala proprie . Imobilul dispune de 6 etaje si va fi dotat cu 2 lift.uri . Se pot achizitiona si locuri de parcare separat la pretul de 8000 euro + TVA, ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
1

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Vanzare in exclusivitate – Apartament 4 camere | 95.000 Euro
17
1

Vanzare in exclusivitate - Apartament 4 camere | Mansarda Strada Maior Porumbaru Ion, Rahova - Sector 5 O oportunitate excelenta pentru investitie sau amenajare dupa propriul gust! Detalii locatie si imobil: - Etaj 3 3 ( fara lift ) - Bloc contruit in 2013 - Apartament situat la mansarda Caracteristici ...

651 EUR/m2 | 146 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera moderna || bloc nou || 15 min metrou Aparatorii Patriei
7
1

Va oferim spre vanzare o garsoniera moderna, situata intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta beneficiaza de o amplasare excelenta, cu acces rapid catre mijloacele de transport si toate facilitatile din ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 cam.  || renovat  || aproape Sudului || parcare || mobilat
13

Apartament 3 cam. || renovat || aproape Sudului || parcare || mobilat

Iti prezentam un apartament cu 3 camere, ideal pentru familie, situat intr-o zona bine conectata din Bucuresti. Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este amplasata la etajul 4 din 4 al unui bloc construit in 1967, cu terasa reabilitata recent, fara probleme de infiltratii. Proprietatea a fost ...

1618 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti