Promovat
3 camere Berceni - Aparatorii Patriei I penth 83mp bloc 2010 I METROU
20

Va ofer sper vanzare apartament spatios (tip Penthouse) cu 3 camere si 2 bai, si loc de parcare - intr-o locatie excelenta intre statiile de metrou Berceni - P-ta Sudului si Aparatorii Patriei, situat in sectorul 4, intr-o zona rezidentiala linistia care dispune de toate facilitatile pentru un stil ...

1497 EUR/m2 | 84 m2

Berceni, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vile Individuale Cuplate / Proiect Nou/ 20 Unitati Locative
20

Vile Individuale Cuplate / Proiect Nou/ 20 Unitati Locative

Ansamblu rezidențial exclusivist, compus din 20 de unități locative (vile cuplate), situat într-o zonă liniștită din Bragadiru – zona Dantelei, cu acces rapid la mijloace de transport. Caracteristici: Suprafață utilă: 120 mp + curte de 200 mp Regim de înălțime: P+1 Compartimentare ideală: • Parter ...

1625 EUR/m2 | 120 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera lângă Metrou Dristor
20

Garsoniera lângă Metrou Dristor

Vă propunem spre cumpărare o garsonieră situată chiar la stația de metrou Dristor, chiar în blocul vecin cu gura de metrou. Garsoniera este situată la etajul 5 al blocului care este anvelopat. În imediata apropiere a blocului sunt foarte multe centre comerciale, bănci comerciale, farmacii, restaurante ...

2714 EUR/m2 | 28 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Militari -2 camere, FINALIZAT, metrou langa bloc,  COMISION 0%, FINISAT LA CHEIE
13

Militari -2 camere, FINALIZAT, metrou langa bloc, COMISION 0%, FINISAT LA CHEIE

Va prezint un apartament cu doua camere, decomandat, bine compartimentat, cu suprafata de 58.2 mp, cu logie de 5 mp, bucatarie inchisa, situat la etajul 1, intr-un bloc cu 10 etaje. Apartamentul se preda finisat la cheie, cu baie complet dotata, cu obiecte sanitare montate si bransat la toate utilitatile. ...

2030 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat
12
1

Apt 2 camere decomandat Mobilat Utilat

Aduc spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, in complexul rezidential Titan Sun Park, zona Sector 3 Suprafata totala generoasa de 60,03 mp, cu compartimentare eficienta si spatii bine proportionate Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata pentru mutare imediata Beneficiaza ...

2125 EUR/m2 | 60 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere de vanzare – 145.55 mp – mansarda – bloc 2013
15

Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 4 camere si 2 bai, situat la mansarda unui imobil construit in 2013. Proprietatea dispune de o suprafata generoasa, fiind ideala pentru personalizare dupa propriile preferinte. Caracteristici principale: Apartament 4 camere 2 bai Suprafata utila ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat si utilat, la doar 12 minute de Metrou Piata Sudului
9

PIATA SUDULUI ndash; APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la doar 12 minute de mers pe jos de statia de metrou Piata Sudului. Etaj: 1 4 Suprafata utila: 69,30 mp Bloc construit in anul 1964 Se vinde mobilat si utilat Pret: 149.900 Euro Telefon: 0754 ...

2172 EUR/m2 | 69 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare
16

Apartament 3 camere | Mobilat Utilat - Gata de mutare

Apartament 3 camere cu compartimentare eficienta si suprafata generoasa de aproximativ 73 mp Locuinta situata pe Strada Lirului, zona accesibila si bine conectata Imobil construit in anul 1964, stabil structural si eligibil pentru achizitie prin credit Bloc bine intretinut, cu etaj tehnic superior ce ...

1703 EUR/m2 | 74 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova
7

Apartament 4 camere – Str. Maior Ion Porumbaru - Rahova

Apartament 4 camere de vanzare ndash; Str. Maior Ion Porumbaru, Rahova | Mansarda | Suprafata generoasa Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 4 camere si 2 bai, situat pe strada Maior Ion Porumbaru nr. 63, in zona Rahova, Sector 5. Proprietatea este amplasata la etajul 3 din 3 ...

655 EUR/m2 | 145 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat - pozitie excelenta -> Zona Unirii, Metrou Piata Unirii
10
1

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat pe strada Matei Basarab, Sector 3 - la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Piata Unirii. Instalatiile termice si sanitare au fost schimbate in anul 2015, iar caloriferele si centrala sunt noi. Apartamentul se vinde nemobilat, ceea ...

2364 EUR/m2 | 55 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare
14
2

Metalurgiei Ap 3 Cam+Parcare

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, aflat intr-o zona linistita si in plina dezvoltare, strada Postalionului, Sector 4. Statie STB la doar 2 minute. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum si numeroase magazine, saloane, ...

1778 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 130.000 euro
15
3

Titlu atractiv CRM: 3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ...

1736 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa
19

Duplex 3 camere, Ap #259;r #259;torii Patriei | Terasa

EXCLUSIVITATE ndash; Penthouse 119 mp, Cretestilor ndash; Drumul Jilavei, la 15 minute de Metrou Aparatorii Patriei Se vinde un apartament tip penthouse situat la etajele 6 si 7 ale unui imobil modern, finalizat in 2024, dotat cu lift. Locuinta are o suprafata totala de 119 mp, este complet finisata ...

1933 EUR/m2 | 119 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Hills Pallady
13

2 camere Hills Pallady

De vanzare apartament in Hills Pallady, B-dul Theodor Pallady, la 100 m de Statia de metrou Anghel Saligny Tip Open Space Etaj 11 11 cu lift An constructie 2021 Suprafata totala 53 mp Se vinde complet mobilat si utilat Parcare acoperita inclusa in pret

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP
12
1

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata de 64.64 mp. Distanta fata de statia de metrou Dristor este de aproximativ 7 minute de mers ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP
20

Parcul Tudor Arghezi Ap 3 Cam decomandat 81 MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, 2 bai, confort 1, situat in Bld. Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2018 Disponibil la etajul 5 din 5, pod deasupra izolat, cu o suprafata utila de 70 mp plus 2 balcoane inchise in suprafata de 11 mp. Se vinde mobilat si utilat ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1
10
6

Garsoniera Anghel Moldoveanu MOBILATA etajul 1

Se vinde garsoniera situata pe Strada Anghel Moldoveanu, cu suprafata de 27 mp, amplasata la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1993. Garsoniera se vinde mobilata si utilata si beneficiaza de loc de parcare in spatele blocului. Zona este linistita, potrivita atat pentru locuit, cat si ...

1852 EUR/m2 | 27 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea