Promovat
Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor
4

Teren 1,152mp Strada Valea Cascadelor

Teren intravilan 1.152 mp – Sector 6, Valea Cascadelor – ideal servicii / investiție rezidențială Oportunitate de investiție în Sector 6, București – teren intravilan în suprafață de 1.152 mp, situat pe Str. Valea Cascadelor nr. 17, cu deschidere la stradă și acces facil către principalele artere din ...

1,152 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall
8

Vanzare apartament 3 camere zona Vitan Mall

Compania Imobiliara Apulum94 va ofera spre cumparare un apartament de 3 camere aflat in zona Mall-Vitan. Apartamentul este decomandat, are o suprafata totala de 75mp, 2 grupuri sanitare. trebuie amenajat complet. In proximitate se afla supermarket-ul Mall-Vitan, piata, gradinita, scoala, transport ...

2467 EUR/m2 | 75 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Trapezului
4
111

Garsoniera de vanzare in zona Trapezului

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Trapezului, an de constructie 1987 sitata la etajul 3 din 10 cu o suprafata de 35 mp. Pentru mai multe detalii sunati la numarul afisat.

1371 EUR/m2 | 35 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsonieră 30 mp, Mihai Bravu 384 – Etaj 2/10, Comision 0%
22

Garsonieră 30 mp, Mihai Bravu 384 – Etaj 2/10, Comision 0%

Homnest Imobiliare va propune spre vânzare garsonieră confort 1, situată pe Șoseaua Mihai Bravu nr. 384, într-un bloc exclusiv de garsoniere construit în anul 1980. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și ca investiție excelentă pentru închiriere, datorită poziționării ultra-accesibile. Detalii ...

2117 EUR/m2 | 30 m2

Mihai Bravu, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 3 camere, decomandat - 74 mp -
14

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, la aproximativ 300 m de Metrou Aparatorii Patriei . Acesta este decomandat si dispune de o suprafata utila de 74 mp . Etaj 2 din 10 . Compartimentare : hol intrare, living, bucatarie, 2 dormitoare, baie si 2 balcoane (inchise) . Imobil reabilitat ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3
20

Apartament 2 camere decomandat + boxa Sector 3

Aduc spre vanzare locuinta cu 2 camere, situata in Sector 3, intr-o zona centrala cu acces facil catre puncte de interes urban Proprietate amplasata intr-un imobil cu caracter istoric, ce imbina arhitectura clasica cu modernizari esentiale Spatiu bine compartimentat, potrivit atat pentru rezidenta, ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului
18

Apartament 2 camere de vanzare Sura Mare Metrou Giurgiului

Va propunem spre inchiriere apartament cu 2 camere, , confort , situat in cartierul Giurgiului, intr-un imobil construit in anul 1961 , disponibil la etajul 4 din 7, cu o suprafata utila de 47 mp. ID intern: 1217.

2447 EUR/m2 | 47 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un studio modern, ideal atat pentru locuire proprie, cat si pentru investitie imobiliara, situat intr-un imobil nou, finalizat recent, intr-o zona linistita din Sector 4. Locuinta este complet finisata si pregatita pentru mutare imediata, fiind amenajata intr-un stil contemporan, cu ...

1976 EUR/m2 | 51 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea