Promovat
3 camere | Bucurestii Noi | Parc Bazilescu | Jiului | Metrou | Com 0%
18
1

PROPRIETATE - P263027 COMISION 0% ZOCA Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 3 camere complet decomandat, situat într-o zonă superbă și liniștită din cartierul Bucureștii Noi. DETALII ESENȚIALE: - Punctul forte al proprietății este terasa în formă de „L”, cu o suprafață de 20 mp, care ...

2697 EUR/m2 | 63 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
3 camere Berceni- Aleea Ciceu
14
1

3 camere Berceni- Aleea Ciceu

Compani a imobiliara Apulum94 va propune un apartament de 3 camere.confort 1 , decomandat,etaj 1/10, situat in Berceni-Aleea Ciceu.Apartamentul are suprafata utila de 65 mp,suprafata totala de 72 mp si se vinde utilat si mobilat cum este prezentat in pozele din anunt.Blocul este anvelopat, scara este ...

1691 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Penthouse | 274 mp | Stefan cel Mare | Viitorului 134
20

Penthouse | 274 mp | Stefan cel Mare | Viitorului 134

Va invitam sa experimentati luxul in singurul penthouse disponibil din proiectul boutique Viitorului 134, premiat international pentru design si sustenabilitate. Definit prin exclusivitate, acest spatiu, in suprafata totala de 274 mp, impresioneaza printr-o terasa spectaculoasa de 143.6 mp, oferind ...

5065 EUR/m2 | 107 m2

Stefan cel Mare, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 57 mp, decomandat, etaj 1/4, MILITARI Pacii, COMISION 0%
11

Apartament cu 2 camere, decomandat, disponibil la etajul 1, cu suprafata totala de 57 mp, compus dintr-un living de 19 mp, bucatarie de 7 mp, dormitor de 16 mp, baie de 4.5 mp si 2 balcoane. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită amplasamentului şi împrejurimilor ...

2098 EUR/m2 | 52 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||
13

Garsoniera moderna || lift || aproape metrou || parcare ||

Ofer spre vanzare o garsoniera situata in orasul Popesti Leordeni, in apropiere de statia de metrou Dimitrie Leonida si de statia de autobuz 125, la aproximativ 8 minute de mers pe jos. La doar 6 minute se afla o alta statie de autobuz deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are o suprafata ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi
20

Ap 3 cam Metalurgiei parc tudor Arghezi

Anunt vanzare ndash; Apartament 3 camere, total decomandat ndash; Brown Residence, B-dul Metalurgiei Va propunem spre vanzare un apartament spatios cu 3 camere, total decomandat, situat in complexul Brown Residence, pe B-dul Metalurgiei ndash; o zona in plina dezvoltare, ideala pentru locuit sau investitie. ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare – 3 minute Metrou Tineretului si Parcul Tineretului
12

Apartament 3 camere de vanzare ndash; Metrou Tineretului Apartament cu 3 camere, situat pe strada Trestiana, la doar 3 minute de Metrou Tineretului si Parcul Tineretului. Suprafata: 68 mp Etaj: 6 10 Bloc construit in 1978 Apartamentul are compartimentare practica, camere luminoase si acces rapid ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan
10

Apartament 2 camere decomandat ~ Mobilat -utilat ~ Titan

Oferim spre vanzare un apartament de 2 camere , situat in sectorul 3 . Metrou Nicolae Teclu 1 decembrie - 20 minute Locatie : Drumul Gura Putnei Suprafata utila : 47 mp- totala : 60 mp Constructie : 2018 Etaj 3 4 ( cu lift ) Complet mobilat si utilat . Loc de parcare inclus in pret . ...

2713 EUR/m2 | 47 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat • Terasa 26 mp • Zona Metalurgiei
15

Apartament 2 camere decomandat bull; Terasa 26 mp bull; Zona Metalurgiei Caracteristici principale: Suprafata utila: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp 2 camere decomandate Etaj 1 9 ndash; acces rapid si comod Centrala proprie Incalzire in pardoseala Acte pregatite pentru ...

1603 EUR/m2 | 78 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata
8

[PROGRESUL] Garsoniera decomandata - Bucatarie Mobilata

Vand garsoniera decomandata, in Bucuresti, Sector 4 . Aceasta dispune de o suprafata utila totala de 26.16 mp si se afla la etajul 4 din 4 . An constructie 1979 . Disponibila imediat . Pret : 50.000 euro Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }
10

Apartament 3 camere decomandat { Metrou Dristor 1 }

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat , la doar 7 minute de statia de metrou Dristor 1 . Locatie : Bulevardul Camil Ressu Metrou Dristor 1 : 7 minute Parc IOR : 4 minute Cresa , gradinita , scoala generala : 2 minute Suprafata utila : 64 mp An constructie : 1970 Etaj : 1 4 Bloc ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere
13

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere decomandat ndash; zona Baicului Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Baicului, intr-un imobil reabilitat termic, construit in 1988. Pret: 105.000 EUR Detalii: Suprafata utila: 53,4 mp, compartimentare eficienta Locuinta renovata Instalatie sanitara ...

1641 EUR/m2 | 64 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6
12

Tineretului, Apartament 3 camere | 68 mp | Etaj 6

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, zona Tineretului. Se afla la etajul 6 din 10 intr-un imobil construit in anul 1978 . Dispune de o suprafata utila totala de 68 mp . Se vinde complet mobilat si utilat . Mijloace de transport in comun : Metrou Tineretului (700 m), STB 381, 68 (500 m). Pret ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

3 camere Cheile Turzii
15
1

3 camere Cheile Turzii

Daca vrei spatiu, pozitie excelenta si un pret greu de gasit in zona, acesta este apartamentul pe care il cauti! Situat pe Cheile Turzii la demisol inalt (luminos si bine pozitionat), acest apartament de 3 camere este ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie sigura. ? Zona foarte cautata ? ...

1408 EUR/m2 | 71 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Aparatorii Patriei} Apartament cu 3 camere, decomandat - 74 mp -
14

Vand apartament cu 3 camere in Bucuresti, Sector 4, la aproximativ 300 m de Metrou Aparatorii Patriei . Acesta este decomandat si dispune de o suprafata utila de 74 mp . Etaj 2 din 10 . Compartimentare : hol intrare, living, bucatarie, 2 dormitoare, baie si 2 balcoane (inchise) . Imobil reabilitat ...

1959 EUR/m2 | 74 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!
13
1

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei – doar 65.000€!

2 camere langa metrou Aparatorii Patriei ndash; doar 65.000euro;! Oportunitate excelenta pentru locuit sau investitie! Apartament cu 2 camere situat la doar 7 minute de metrou Aparatorii Patriei, intr-o zona cu acces rapid la tot ce ai nevoie. Etaj 1 10 ndash; acces facil Suprafata: 36 mp Bloc ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat
14
1

Tineretului Apartament 3 Camere Mobilat Utilat

Apartament 3 camere Tineretului ndash; mobilat complet, gata de mutare, ideal locuinta sau investitie 1. Introducere (hook comercial): Descopera un apartament primitor, situat intr-una dintre cele mai cautate zone ale capitalei ndash; Tineretului. O alegere excelenta atat pentru locuit, cat si pentru ...

2500 EUR/m2 | 68 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence
14

Apartament 3 camere , 2 bai ~ Brown Residence

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai , situat in zona Metalurgiei . Locatie : Bulevardul Metalurgiei Facilitati in zona : * Lidl, Kaufland, Parcul Tudor Arghezi, Mall Grand Arena Suprafata utila : 81 mp An constructie : 2018 Etaj : 5 5 ( cu lift si pod ) Compartimentare : *living ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate Apartament 2 camere 74 mp Ghencea Parcare + Piscina
8

Apartament 2 camere de valanzare | 74 mp | Prelungirea Ghencea | Ansamblul Primavara Va propunem spre vanzare, in exclusivitate, un apartament de 2 camere decomandat situat in Ansamblul Primavara, Prelungirea Ghencea nr. 94-100, sector 6. Suprafata: 74 mp Etaj 1 Bloc 2008, cu lift Balcon inchis Loc ...

2029 EUR/m2 | 69 m2

ghencea, Sector 6, Bucuresti

Salvează căutarea