Promovat
Metrou Dristor Decomandat 2 Camere
7

Metrou Dristor Decomandat 2 Camere

Apartament 2 camere decomandat, situat la etajul 10, într-un bloc anvelopat termic, pe Bd. Camil Ressu, chiar lângă metrou Dristor 2. Complet mobilat și utilat Vedere stradală Zonă excelent conectată la transport public Aproape de magazine, bănci, restaurante și multiple facilități Acces rapid către ...

2404 EUR/m2 | 52 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
 De vânzare   Clădire modernă de birouri în zona de Est a Bucurestiului
9
3

De vânzare Clădire modernă de birouri în zona de Est a Bucurestiului

De vânzare Clădire P+3E Strada Nicolae Cânea 160 Adresă: Strada Nicolae Cânea nr. 160 Sub-piață: Estul Bucureștiului Descriere generală: Clădirea de birouri finalizată în anul 2007 si partial renovata in 2022, oferă un mediu modern, eficient și bine compartimentat pentru activități comerciale ...

1242 EUR/m2 | 3,300 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
4

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare 13 Septembrie
8
22

Garsoniera de vanzare 13 Septembrie

13 Septembrie semistradal garsoniera cf 1 decomandata etaj 4 din 8.Suprafata 42mp utili.In apropiere avem Prosper Mall. Zona linistita. Scara blocului este foarte curata.Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati.

1667 EUR/m2 | 42 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Giurgiului
10

Giurgiului

Descriere Vand apartament 3 camere confort 1 decomandat, situat stradal pe Soseaua Giurgiului la intersectie cu Drumul Gazarului, acces rapid la mijloacele de transport in comun, LIDL, magazine, scoala, gradinita, after school, cadastru si intabulare, liber.

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere decomandat | Bloc nou | Pallady –Mobilat | Gata de mutat
11

Apartament de 2 camere decomandat, situat într-un bloc nou, în zona extrem de căutată Theodor Pallady, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Localizare excelentă, cu acces rapid către zona comercială Theodor Pallady și mijloace de transport. Detalii apartament: Compartimentare: decomandat Etaj: ...

2580 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Crangasi , 5 minute metrou
13
1

Crangasi , 5 minute metrou

2 camere confort 1 decomandat , etaj 4 4 , bloc 1981 , cadastru ,intabulare , termopan , rulouri geam , aer conditionat , liber

1798 EUR/m2 | 52 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca
16

Piata Victoriei , Gara De Nord , Bulevardul Gheorghe Duca

2 camere confort 1 semidecomandat, etaj 1 7, renovat, instalatii sanitare schimbate , schimbate, gresie, faianta, parchet, termopan,cadastru , intabulare ,

1865 EUR/m2 | 52 m2

Gara+de+Nord, Sector 1, Bucuresti

Vitan Rin Grand Hotel
20

Vitan Rin Grand Hotel

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 1 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber, plus boxa la etaj 1, 22 mp, pret 8000 euro.

2222 EUR/m2 | 54 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului
17

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului

2 camere confort 1 decomandat , mobilat , etaj 9 10 , gresie , faianta , parchet , termopan , 56 mp , bloc 1986 , cadastru , intabulare , bloc reabilitat

1955 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Costin Georgian , Pantelimon , Cora
17
2

Costin Georgian , Pantelimon , Cora

3 camere confort 1 decomandat, etaj 7 10, cadastru, intabulare, bloc reabilitat, contor de gaze,liber

1319 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Iancului 2 minute metrou
20

Iancului 2 minute metrou

3 camere confort 1 semidecomandat, mobilat etaj 11 11, gresie, faianta, parchet, termopan,2 balcoane ,cadastru , intabulare ,fara risc seismic

1608 EUR/m2 | 74 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Crangasi stradal , 2 minute metrou
10
1

Crangasi stradal , 2 minute metrou

4 camere confort 1 semidecomandat ,mobilat etaj 8 10 ,gresie faianta ,parchet, termopan ,2 grupuri sanitare ,2 balcone, cadastru , intabulare, bloc 1984 .

2059 EUR/m2 | 85 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea