Promovat
Decomandat etaj intermediar 3 camere Alexandru Obregia
8

Decomandat etaj intermediar 3 camere Alexandru Obregia

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Bulevardului Alexandru Obregia, la etajul 3 din 10 al unui bloc construit în anul 1970. Apartamentul are o suprafață utilă de 70 mp și dispune de un balcon, oferind un spațiu generos și bine compartimentat, ideal pentru o familie ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Pipera - UpGround | 3 Camere | Balcon | Centrala | Sauna | Metrou
20
1

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 3 camere, decomandat, in zona Pipera - UpGround, la 5 minute de statia de metrou Pipera. Imobilul este situat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 13, finalizat in anul 2010, avand o suprafata utila de 107 ...

2930 EUR/m2 | 96 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere confort 1, centrala termica, Militari-Lujerului
10
3

Salutare! Disponibil pentru vanzare un apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, spatios si luminos intr-un bloc de 4 etaje situat in zona Militari - Lujerului, la doar 6 minute de mers pe jos pana la metrou Lujerului. Apartamentul are o suprafata de 60 mp, Zona excelenta: foarte aproape de Parcul ...

1642 EUR/m2 | 60 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Spatiu productie, 70mp, parter in cladire de 4 etaje, la 300m de Hala Obor
1
2

Spatiu productie, 70mp, parter, in cladire de 4 etaje consolidata, parcare, acces stradal, la 300m de Hala Obor, pret 100.000 Euro, tel.

Obor, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de vanzare in Iancului
5
11

Apartament de vanzare in Iancului

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, zona piata Iancului, suprafata utila 55 mp .Etaj 8 10 . Zona este foarte buna, avand statia de metrou la iesirea din bloc, scoala + gradinita + parc in spatele blocului, multe magazine in zona, Mega mall si piata Obor la 10 min de mers pe jos ...

1582 EUR/m2 | 55 m2

Sector 2, Bucuresti

 apartament de vanzare de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou
4
15

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Aparatorii Patriei aparoape de metrou. Apartament situat in zona linistita, dispune de o suprafata totala de 49 de mp utili,etaj 4 din 10, bloc cu lift. Metrou la 10 minute de mers pe jos. Blocul este construit in anul 2020. Pentru mai multe detalii ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera de vanzare zona Obor
5
9

Garsoniera de vanzare zona Obor

Ofer spre vanzare garsoniera decomandata in zona Obor cu o suprafata de 32mp aflata la un etaj intermediar al unui imobil construit in anul 1985 complet mobilata si utilata ca in poze dispune si de un Boiler,AC. In apropiere gasim statia de metrou Obor,si parcul Obor.

1813 EUR/m2 | 32 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence
8
8

GARSONIERA de vanzare in zona Militari Residence

Ofer spre vanzare garsoniera dubla in zona Militari Residence Suprafata: 45mp Etaj:4 An de constructie:2018 Loc de parcare:Da Lift:Da Distanta de metrou: 15 minute. Complet mobilat si utilat.

1667 EUR/m2 | 45 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament de 2 camere de vanzare in zona MIlitari Gorjului Aproape de metrou
4
33

Ofer spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Militari Gorjului, Sector 6. Suprafața de 54 mp, etaj 3 8, bloc construit în anul 1985. În apropiere se află metrou Gorjului, piață, școli și mijloace de transport în comun. Pentru detalii suplimentare sunați la numărul afișat

1444 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare garsoniera in zona Foisoru De Foc
4
1

Vanzare garsoniera in zona Foisoru De Foc

Va prezentam pentru cumparare acest studio modern cu o suprafata de 25mp, mobilat si utilat, situat la etajul 4, intr-un imobil de tip boutique, cu doar 4 niveluri si mansarda, construit in 2013, intr-o zona linistita de case, in apropierea Foisorului de Foc.Cu deschidere imediata spre Universitate, ...

3280 EUR/m2 | 25 m2

Foisorul de Foc, Sector 2, Bucuresti

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea  apartament 2 camere de vanzare
10

Drumul Taberei Prelungirea Ghencea apartament 2 camere de vanzare

Galaxy Imob va propune spre vanzare un superb apartament cu 2 camere situat in zona Drumul Taberei Prelungirea Ghencea,blocul este situat intr-o zona cu acces facil la mijloacele de transport in comun.Zona este una excelenta in apropierea multor spatii verzi,acest lucru confera liniste,aer curat si multe ...