Promovat
2 cam, terasa 29 m,  et. 3, FINISAT MODERN,  COMISION 0, incalzire in pardoseala
20

2 cam, terasa 29 m, et. 3, FINISAT MODERN, COMISION 0, incalzire in pardoseala

Proiect Rezidențial in Cartierul Militari Apartament cu 2 camere, decomandat, 61 mp + terasa de 29 mp, finisat complet, cu posibilitatea de a alege finisajele! FINISAJE & DOTARI: - compartimentari din zidarie cu pereti tencuiti si finisati cu lavabil alb - termoizolatie exterioara din vata bazaltica ...

2131 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei
11
2

Apartament cu 2 camere deosebit in Drumul Taberei

Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere deosebit, in zona Drumul Taberei/Valea Oltului. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata utila: 58mp utili | 1 living, 1 dormitor, 1 bucatarie, 1 balcon amenajat | 64.5mp totali Mobilare si utilare: Complet mobilat si utilat ...

2362 EUR/m2 | 58 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer -  in Central Address
13

Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer - in Central Address

Apartament cu 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 158.000 € (preț final, include TVA 21%) Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere modern, complet mobilat si utilat, in complexul rezidential Central Address. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Stradal, Bdul Iuliu Maniu renovat, cladire 14 camere, 330mp, 910E mp, venit pasiv
6
2

**Oportunitate imobiliară cu venit imediat și potențial de valorificare ridicat 330 mp rezidential comercial pe Iuliu Maniu** Proprietar (deschis colaborarii cu agentii imobiliare), vând un cladire multifunctionala și bine poziționata, situata direct pe bulevardul Iuliu Maniu, în Sectorul 6. Proprietatea ...

909 EUR/m2 | 330 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vitan Rin Grand Hotel
20

Vitan Rin Grand Hotel

2 camere confort 1 semidecomandat, mobilat modern, etaj 1 10, frigider, aragaz, masina de spalat, gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber, plus boxa la etaj 1, 22 mp, pret 8000 euro.

2222 EUR/m2 | 54 m2

Vitan+%e2%80%93+Barzesti, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului
17

Iancului , Pantelimon , Piata Delfinului

2 camere confort 1 decomandat , mobilat , etaj 9 10 , gresie , faianta , parchet , termopan , 56 mp , bloc 1986 , cadastru , intabulare , bloc reabilitat

1955 EUR/m2 | 56 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Costin Georgian , Pantelimon , Cora
17
2

Costin Georgian , Pantelimon , Cora

3 camere confort 1 decomandat, etaj 7 10, cadastru, intabulare, bloc reabilitat, contor de gaze,liber

1319 EUR/m2 | 72 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Iancului 2 minute metrou
20

Iancului 2 minute metrou

3 camere confort 1 semidecomandat, mobilat etaj 11 11, gresie, faianta, parchet, termopan,2 balcoane ,cadastru , intabulare ,fara risc seismic

1608 EUR/m2 | 74 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Crangasi stradal , 2 minute metrou
10
1

Crangasi stradal , 2 minute metrou

4 camere confort 1 semidecomandat ,mobilat etaj 8 10 ,gresie faianta ,parchet, termopan ,2 grupuri sanitare ,2 balcone, cadastru , intabulare, bloc 1984 .

2059 EUR/m2 | 85 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...