Promovat
Teren Intravilan Sisești Sector 1 | Dezvoltare Rezidențială | 1.132 mp
4
1

OPORTUNITATE INVESTIȚIONALĂ – TEREN 1.132 MP | SISEȘTI Preț: 567.500 Euro (Nu se aplică TVA) Proprietate cu potențial investițional, situată în Sectorul 1, București, pe Șoseaua Gheorghe Ionescu Sisești, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone din nordul Capitalei. Terenul intravilan are o suprafață ...

1,132 m2

sisesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere renovat | Metrou Raul Doamnei | mobilat si utilat
9
5

Unele apartamente impresionează prin design. Altele prin echilibru, liniște și funcționalitate. Acesta este genul în care te simți bine din prima, chiar dacă nu strigă după atenție. Localizare excelentă – Drumul Taberei, zona Râul Doamnei: - 3 minute de mers pe jos până la STB - 3 minute până ...

2319 EUR/m2 | 36 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
COMISION 0%| Bucurestii Noi  | 2 Camere | Centrala | Parcare
17
3

COMISION 0%| Bucurestii Noi | 2 Camere | Centrala | Parcare

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Doi Cocosi. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, finalizat in anul 2008, avand o suprafata utila de 61,54 mp. Imobilul se afla ...

2356 EUR/m2 | 62 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare Titan
5
49

Apartament de vanzare Titan

Vand apartament 2 camere decomandat in zona Parcului Titanii, cu centrala termica in garantie, usa metalica, balcon generos, 10.In imediata apropiere se afla statii de autobuz, tramvai linia 23, 19, scoala 195 Hamburg si 196, gradinite, centrul comercial Auchan Titan.Anul de constructie al blocului este ...

1436 EUR/m2 | 55 m2

Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Iancului 2 minute metrou
20

Iancului 2 minute metrou

3 camere confort 1 semidecomandat, mobilat etaj 11 11, gresie, faianta, parchet, termopan,2 balcoane ,cadastru , intabulare ,fara risc seismic

1608 EUR/m2 | 74 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului
11

Titan , 5 minute metrou Piata Trapezului

Garsoniera confort 1 semidecomandata, mobilata, etaj 6 10, gresie, faianta, parchet, termopan, bloc 1980, bloc reabilitat, cadastru , intabulare , libera

1859 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Crangasi stradal , 2 minute metrou
10
1

Crangasi stradal , 2 minute metrou

4 camere confort 1 semidecomandat ,mobilat etaj 8 10 ,gresie faianta ,parchet, termopan ,2 grupuri sanitare ,2 balcone, cadastru , intabulare, bloc 1984 .

2059 EUR/m2 | 85 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vind apartament 4 camere Gorjului
9

Vind apartament 4 camere Gorjului

Propietar vind apartament 4 camere, 2 bai cu ferestre fiecare ,balcon închis 5m , etaj 2 din 4 , an 1967 , suprafață 79 m pătrați, 5 min piata Gorjului, 3 min. Metrou ,zona verde si liniștită, poziție excelenta, gata de mutat!

3165 EUR/m2 | 79 m2

Militari%2b, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de vânzare   Prelungirea Ghencea 318 320
7
2

Apartament 3 camere de vânzare Prelungirea Ghencea 318 320

Apartament decomandat, 64 mp utili, situat la etajul 3 3 într-un bloc fara lift construit în 2012, într-o zonă liniștită din Prelungirea Ghencea, Sector 6. Locuința a fost inițial configurată ca apartament de 2 camere și este compartimentată ulterior în 3 camere prin pereți din rigips, oferind flexibilitate ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea