Teren Straulesti.
4
1

Teren Straulesti.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat in zona Straulesti, langa padure. Strada este asfaltata, lata . Terenul este situat pe colt, avand 2 deschideri, una de 30 ml si cealalta de 11,38 ml. Utilitatile sunt pe strada, in fata terenului. Pentru vizionare si mai multe detalii nu ezitati ...

352 m2

straulesti, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere langa metrou, zona linistita, Drumul Taberei
13
3

Apartament cu două camere situat într-una din cele mai liniştite şi verzi zone ale Bucureştiului. Este foarte aproape de Parcul Drumul Taberei, iar la ieşirea din bloc este una dintre gurile de metrou Râul Doamnei. Detaliile apartamentului: - renovat de la 0, inclusiv instalaţia de apă şi cea ...

2420 EUR/m2 | 50 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp
9
1

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp

Titan -Policolor - str. Drum Gura Putnei - 2500 mp(2241 mp suprafata utila), d= 69 m la drum de servitute. Zona L1c - P+2e+R3, POt = 45%. Facilitatile zonei.

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Pantelimon-Morarilor-Fundeni-Apartament 3 camere cu balcon, bloc reabilitat
9

Pantelimon-Morarilor-Fundeni-Apartament 3 camere cu balcon, decomandat, debara, vestibul, mobilat, utilat, renovat, aer conditionat, bloc reabilitat, locuri de parcare la liber, in apropiere statia de metrou Costin Georgian, spatii verzi, locuri de joaca pentru copii, pozitionat aproape de scoli, gradinite, ...

1391 EUR/m2 | 64 m2

pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna
6

Berceni , Brancoveanu , Statia Covasna

3 camere confort 1 semidecomandat, nemobilat, etaj 6 10,baie cu gean , balcon inchis in termopan ,instalatie gaz separata ,posibilitate centrala , gresie, faianta, parchet, termopan, cadastru, intabulare, liber,

1397 EUR/m2 | 68 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei
10

Berceni , Langa Metro , Str Drumul Dealul Viei

Teren intravilan ,950 mp , deschidere 17,5,gaze , apa canalizare in zona , cadastru ,intabulare.

950 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator
5

3 Camere Zona Linistita Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 140.900 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -145.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract - 155.900 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare ...

1848 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vind apartament 4 camere Gorjului
9

Vind apartament 4 camere Gorjului

Propietar vind apartament 4 camere, 2 bai cu ferestre fiecare ,balcon închis 5m , etaj 2 din 4 , an 1967 , suprafață 79 m pătrați, 5 min piata Gorjului, 3 min. Metrou ,zona verde si liniștită, poziție excelenta, gata de mutat!

3165 EUR/m2 | 79 m2

Militari%2b, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere de vânzare   Prelungirea Ghencea 318 320
7
2

Apartament 3 camere de vânzare Prelungirea Ghencea 318 320

Apartament decomandat, 64 mp utili, situat la etajul 3 3 într-un bloc fara lift construit în 2012, într-o zonă liniștită din Prelungirea Ghencea, Sector 6. Locuința a fost inițial configurată ca apartament de 2 camere și este compartimentată ulterior în 3 camere prin pereți din rigips, oferind flexibilitate ...

1563 EUR/m2 | 64 m2

Prelungirea Ghencea, Sector 6, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vânzare teren intravilan agricol în Comuna Corbeanca
4

Vânzare teren intravilan agricol în Comuna Corbeanca

Teren intravilan agricol în Comuna Corbeanca, Ilfov, S =8090,50 mp. Zonă în dezvoltare pentru construcții imobiliare, cu utilități la 200.m, gaze naturale, electricitate,asfalt. Acces la autostradă A0. Preț : 48 mp.

809,050 m2

Sector 2, Bucuresti

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie
20

Casa complet mobilata si utilata Ideal Familie

Casă modernă, foarte bine întreținută, situată pe Drumul Gura Putnei, într-o zonă liniștită și accesibilă, ideală pentru o familie. Locuința este dispusă pe parter + etaj + mansardă și este compartimentată eficient: Parter: Bucătărie complet echipată, dotată cu electrocasnice moderne (plită, cuptor, ...

2923 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea