Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou
5

Dristor, Ramnicu Valcea, LIDL, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat integral, mobilat si utilat, spatii de depozitare, situat la parter inalt in bloc de 8 nivele reabilitat.

2451 EUR/m2 | 53 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, LUX, Nerva Traian, Decebal langa Mall Vitan
10
1

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cu 2 camera, complet mobilat si utilat, Ac, Tv, bucatarie complet utilata si mobilata, aragaz, frigider, masina de spalat, balcon, parchet triplu stratificat. Blocul este din 2001, beton armat, la 3 minute de mers pe jos de Mall Vitan Paza ...

2872 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Unirii
7
21

Garsoniera de vanzare zona Unirii

Garsoniera zona linistita, bloc curat in curte interioara cu mai multe imobile, vedere in curtea interioara ceea ce insemna mai multa liniste, verdeata si aer curat. Blocul este inclus in programul de reabilitare, pina in momentul de fata fiind refacuta si izolata terasa cu 32 cm de polistiren , si schimbat ...

1417 EUR/m2 | 48 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament direct dezvoltator  Stefan cel Mare
11

Apartament direct dezvoltator Stefan cel Mare

Situat pe Strada Radu de la Afumați nr. 69, în Sectorul 2 București, Premium Plaza este un proiect rezidențial de tip boutique, creat pentru cei care își doresc mai mult decât un simplu apartament – un cămin cu personalitate, într-o comunitate atent gândită. Proiectul îmbină eleganța arhitecturală cu ...

3913 EUR/m2 | 67 m2

Stefan cel Mare, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Apusului
7
4

Garsoniera de vanzare in zona Apusului

Ofer spre vanzare garsoniera dubla in zona Apusului Etaj:6 Suprafata:40mp An constructie: 1977 Complet mobilat si utilat Loc de parcare:Nu Lift:Da

1625 EUR/m2 | 40 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Piata Romana
3
27

Garsoniera de vanzare zona Piata Romana

Garsoniera in apropiere de ASE si Piata Romana, la doar 5 minute de mers pe jos. Dispune de 32mp. Etaj 6. Loc de parcare inclus. Pentru o vizionare ma puteti contacta telefonic. An constructie 1976. Fara risc seismic.

2063 EUR/m2 | 32 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Salaj
9
25

Garsoniera de vanzare zona Salaj

Vand garsoniera conf 1 zona Kaufland Salaj , zona f linistita, garsoniera stare buna pereti rigips , parchet, gresie ,faianta, aer condintionat nu necesita investii apropiate, la 50 m statie ratb ,la 400 m de Sebastian, scoala ,gradinita foarte aproape , se vinde fara mobila ,pret negociabil , 2 lifturi ...

1409 EUR/m2 | 44 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu
4
37

Apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu

Oferim apartament 2 camere de vanzare in zona Brancoveanu,open space living cu bucatarie,situat la etajul 3,cu suprafata de 52 mp,locuinta moderna si bine compartimentata,potrivita pentru locuit sau investitie.Apartamentul este luminos,cu spatiu aerisit si finisaje actuale. In apropiere aveti metrou ...

1519 EUR/m2 | 52 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat Kristal Residence
20

Apartament 3 camere decomandat Kristal Residence

Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere decomandat situat într-o zonă în plină dezvoltare, langa Bulevardul Metalurgiei. -Situat la etajul 4 al unui bloc de 8 etaje -Anul constructiei 2020 -Blocul dispune de 2 lifturi -Apartamentul dispune de 2 balcoane -Suprafata totala 92 mp -Orientarea ...

1935 EUR/m2 | 92 m2

Metalurgiei, Sector 1, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Unirii
7
31

Garsoniera de vanzare in zona Unirii

Garsonieră de vânzare în zona Unirii, cu o suprafață de 39 mp, situată la etajul 2 10 al unui imobil construit după anul 1985. Locuința beneficiază de loc de parcare și se află la doar 10 minute de mers pe jos până la stația de metrou. Poziționarea centrală și accesul rapid la transport, magazine și ...

1667 EUR/m2 | 39 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului
7
23

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere zona Lujerului,aproape de Piața Veteranilor. Cu o suprafață utilă de 50 mp,etajul 3 din 4, apartamentul dispune de un balcon închis,bucătăria este complet utilată,situat la 5 minute de metrou lujerului.

1600 EUR/m2 | 50 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand teren meriot 881 metri cut 70% pot 3,5 s+p+14 zona m2 deschidere 35 metri
1

881 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea