Promovat
Bucurestii Noi - Marmura | 2 Camere | Terasa | Parcare | Metrou
8
9

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Pajura , la 2 minute de statia de metrou Pajurei. Imobilul este situat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime P + 6, finalizat in anul 2022, avand o suprafata utila ...

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM
20
1

PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cochet,complet renovat si utilat langa hotel Mariott. Nelocuit de la renovare...totul nou! Acesta este bine conectat la metrou si mijloacele de transport in comun

3431 EUR/m2 | 58 m2

panduri, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament superb 3 camere Drumul Taberei liceul Moisil mobilat și utilat
16

Va propunem spre vânzare un apartament superb de 3 camere mobilat și utilat complet situat în zona Drumul Taberei, lângă liceul teoretic Grigore Moisil. Apartamentul are 46 de mp, utili și este situat la etajul 8 din 10, fiind renovat și mobilat complet. Este situat intr-o zona foarte buna langa școli ...

2152 EUR/m2 | 46 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
3

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN
5

APARTAMENT 3 CAMERE -IANCU DE HUNEDOARA/ LANGA GUVERN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului , pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la etajul1 din 8, si detine o suprafata utila de 68mp. ...

2596 EUR/m2 | 68 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
VILA IN DOMENII LOCATIE EXCELENTA
11

VILA IN DOMENII LOCATIE EXCELENTA

Vila cu locatie excelenta si anume in Piata Domenii. Vila are patru nivele :demisol, parter , etaj si mansarda si pod tehnic La demisol este bucatarie , camara, camera tehnicasi bo camera de depozitare. La parter este o camera open space , o baie cu du La etaj doua camere fiecare cu balcon si o baie ...

2807 EUR/m2 | 212 m2

domenii, Sector 1, Bucuresti

vand apartament cu 3 camere zona giulesti
5
15

vand apartament cu 3 camere zona giulesti

Vând apartament cu 3 camere zona giulesti Calea Giulești Nr 42 bl8 sc c Ap vine complet mobilat exact că în poze toate actele sunt gata , motivul vânzări pentru că vreau ceva la curte devii accept și schimburi cu.casa la curte Bloc rism seismic 2 nu se accepta credit Ap are 64 mp 59,5+4,5 balcon Are ...

1094 EUR/m2 | 64 m2

Giulești, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 cameee

Apartament 2 cameee

Vand apartament 2 camere, semidecomandat, etaj 4 din 10 , cu balcon, reabilitat in 2025, scoala, gradinita, mijloace de transport in comun ,spital, parc in apropiere , kaufland in spatele blocului ,etc

1974 EUR/m2 | 38 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 2 camere zona Gorjului
8
1

Vand apartament 2 camere zona Gorjului

Vand apartament 2 camere zona Gorjului,cartier Militari. Apartamentul este semi-mobilat,apa curenta,gaze,curent,termopan,gresie,parchet,se vinde exact cum se vede in poze. Zona este una extrem de buna,5 minute de metrou,statie autobuz,piata. Langa bloc exista scoala (spre finalizare renovare),gradinita ...

2000 EUR/m2 | 54 m2

Gorjului, Sector 6, Bucuresti

Garaj la subteran in zona intersectiei Obor
10
9

Garaj la subteran in zona intersectiei Obor

De vânzare LOC DE PARCARE LA SUBTERAN pe latura dreapta a parcului Primariei sector 2 (Sos. Mihai Bravu 27A, blocul cu Hemolab la parter). - 70 m de Sos. Mihai Bravu şi 350 m de metrou Obor (4 minute pe jos) - Suprafaţă loc: 15 m.p., fără restricţii de înălţime - Garaj iluminat, acces cu lift auto la ...

Sector 2, Bucuresti

De Închiriat
10
5

De Închiriat

Direct proprietar, persoană fizică, închiriez spațiu comercial în sectorul 4, Șoseaua Giurgiului Nr. 119, zonă cu văd, suprafață totală 40 mp. Preț 5000 LEI discutabil. Pentru alte informații și vizionări la tel

24 EUR/m2 | 40 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vand Teren Izvorani Locatie Top
4
2

Vand Teren Izvorani Locatie Top

portunitate excepțională de investiție: Teren intravilan 4513 mp în Izvorani, lângă Pădurea Snagov Vă propunem spre vânzare un teren intravilan generos, în suprafață de 4513 metri pătrați, situat în una dintre cele mai exclusiviste și liniștite zone din nordul capitalei Izvorani, pe strada Mareșal ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2051 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Proprietar 2 camere 2 minute metrou Favorit AFI Cotroceni Dr Taberei renovat total nou
8
3

Vand un apartament de 2 camere, fara comision, pe strada Sibiu, vis a vis de Petrom, la 2 minute de mers pe jos fata de statia de metrou Favorit si la 3 minute de AFI Cotroceni. Apartamentul este nou, renovat complet anul acesta de la placa, si enumerez: - instalatie electrica noua, cu doze prize si ...

2200 EUR/m2 | 50 m2

Sector 6, Bucuresti

Promovat
De Vanzare Apartament 3 camere  Mall Vitan Dudesti sector 3
15

De Vanzare Apartament 3 camere Mall Vitan Dudesti sector 3

Comision 0 % Cumparator De Vanzare Apartament spatios cu 3 Camere, situat intr-o zona linistita, pe Str. Banul Udrea Nr. 8 Mall Vitan Descriere imobil: - Apartament cu 3 camere - Decomandat - Living - 2 Dormitoare - Bucatarie generoasa - 2 Bai - Hol - Balcon - Et. 8 / 8 | Lift - Suprafata ...

1974 EUR/m2 | 77 m2

Sector 3, Bucuresti

Proprietar vând Ap.4 camere
8

Proprietar vând Ap.4 camere

Direct Proprietar. Vand apartament cu 4 camere confort 1 Decomandat, An construcție 1984.Etaj 4 din10.Situat stradal pe Bd.Chișinău nr.24 Bl.M14 Et.4 .Intersectia Diham Sector 2 București. 2 Bai și 2 Balcoane. Pret fix 190.000 Euro. Exclus intermediari. Rog agenții și agențiile sa nu sune.

2209 EUR/m2 | 86 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Vind teren zona Giulesti
3
3

Vind teren zona Giulesti

Vind teren 8200 mp in zona Giulesti in apropiere de Lacul Morii deschidere 40 m la drum expres ,iesire la 3 strazi ,80 euro mp ,cadastru ,intabulare ,nr postal

8,200 m2

Sector 6, Bucuresti

Vand terenuri intravilane Berceni, sector 4, Bucuresti, zona Metro Berceni
2
5

Vand terenuri intravilane, Berceni, sector 4, Bucuresti, zona Metro Berceni 1. str. Dealul Viei nr. 49, suprafata 2000 mp (20 x 100) - 80E mp 2. str. Dealul Viei nr. 33-35, suprafata 1630 mp (16 x 100) - 75E mp 3. str. Dealul Viei nr. 37, suprafata 600 mp (6 x 100) - 80E mp

Sector 4, Bucuresti

Vând loc de parcare
1
4

Vând loc de parcare

Vând loc de parcare Poștalionului 93-95 în Complex Bucuria. Suprateran.

Sector 4, Bucuresti

Vind loc de veci Bucuresti,Cimitirul Colentina Reinvierea Cavou 2 locuri separate,liber,acte gata
9
1

Vind 2 locuri de veci separate,pret fix, in Bucuresti, Colentina(zona Piata Obor),cimitirul Reinvierea, cavou 2 locuri libere,separate, la etaj 3 si 4,unu peste altul,etaje separate,in clădirea mare din poza tip casa, usa fier,geam fier,foarte spatios si mare,cavou înalt, in stinga de la capela este ...

Sector 2, Bucuresti

 Proprietar Vanzare Închiriere  Parcare Subterana
10
2

Proprietar Vanzare Închiriere Parcare Subterana

INVESTIȚIE LOCUINȚĂ@ IANCU NICOLAE Vând Studio de LUX în Residence5, la doar 200m de Pădurea Băneasa! Mai mare decât multe apartamente de 2 camere! TOP 5 AVANTAJE: Spațiu imens: 73 mp construiți (42 mp utili + terasă de 10 mp). Parcare Subterană: Poziție strategică lângă lift.(25000) Calitate: ...

3173 EUR/m2 | 52 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere Decomandat
10
1

Apartament 2 camere Decomandat

[DIRECT PROPRIETAR] Apartament 2 Camere Decomandat Militari, Apusului 56 mp Preț: 128.500 EUR Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, complet decomandat, situat în inima cartierului Militari, zona Apusului. Proprietatea se află la parterul unui imobil solid cu 4 etaje, construit în ...

2295 EUR/m2 | 56 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan- 1 Decembrie 1918
5
3

Titan- 1 Decembrie 1918

garsoniera situata pe strada Ghita Serban, la numai 5 minute metrou 1 Decembrie 1918, Auchan Titan, intr-un bloc reabilitat din 1978.etaj 6 10 Garsoniera este partial mobilata si utilata, are gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, este libera. Toate actele sunt la zi si se accepta credi ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

casa 4 camere
5
4

casa 4 camere

casa 4 camere , sector 1 , zona soseaua Chitilei, st 135 m , SC 90m , toate utilitățile , preț8 190000euro. 2 camere sunt consolidate cu plasa de Buzău și tencuite, iar celelalte 2 sunt construite in 2006 cu fundație făcută pentru constructie etaj.Particular.

2111 EUR/m2 | 90 m2

Sector 1, Bucuresti

Salvează căutarea