Promovat
ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj
6
5

ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj

ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj,situat pe soseaua Salaj 202, etaj 3 din 4,59mp suprafata utila,loc de parcare inclus decomandat,anul de constructie este 1980,in fata blocului este statie de autobuz.

1322 EUR/m2 | 59 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere decomandat Soseaua Giurgiului / Piata Progesul
17

Va propunem spre vanzare,un apartament de 3 camere,decomandat,situat pe Soseua Giurgiului, intr-un imobil reabilitat termic. Caracteristici: -etaj 3 -decomandat -anul constructiei 1978 -aer conditionat(nou) -instalatii electrice/sanitare schimbate. -2 balcoane -suprafata utila 60mp -suprafata totala ...

2282 EUR/m2 | 60 m2

Giurgiului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
ZONA Popa Nan-Unirii - casa batraneasca cu teren 432 mp
11
1

ZONA Popa Nan-Unirii - casa batraneasca cu teren 432 mp

De vanzare casa de renovat cu teren de 432 mp, una dintre cele mai mari suprafete din zona ultracentrala. Imobilul se afla pe Cezar Bolliac, in aria de vile si isi asteapta viitorul proprietar pentru a-i oferi confort, o oaza de verdeata si de liniste in chiar inima capitalei. Nu este doar un teren, ...

3747 EUR/m2 | 120 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon
9
65

Apartament 2 camere de vanzare zona Pantelimon

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Pantelimon, 47 mp, etaj 2 . Este situat la 10 minute de Mega Mall , se vinde complet mobilat utilat. In zona se regasesc parcuri,scoli, gradinite, spatii de joaca pentru copii. Pentru mai multe detalii si vizionari suna la numarul de telefon.

1511 EUR/m2 | 47 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

P ta Victoriei , Titulescu , Str. Moltopol vila noua deosebita Ds+P+1+2(M ),
20
2

Vila construcție an 2023 , arhitectura adaptata perioadei interbelice , teren 230 mp , 350 mp utili , Demisol 150 mp proiectat pentru clinica medicala , curent trifazic , sistem protecție antiefracție , monitorizare video cu aplicație telefon , sisteme de iluminat ,,NEW AGE" cu sticla de Murano ...

5600 EUR/m2 | 300 m2

Titulescu, Sector 1, Bucuresti

vanzare teren extravilan

vanzare teren extravilan

Vand teren in suprafata de 21.000 mp in Comuna Dobroteasa,judetul Olt (zona Campul Mare).

Sector 6, Bucuresti

Apartament frumos și cochet cu centrală proprie aproape de Parcul IOR
20

Vă oferim spre cumpărare un apartament cochet și frumos amplasat în inima cartierului Baba Novac, între Parcul IOR și Parcul Național, mai exact între strada Ion Țuculescu și Câmpia Libertății la câteva zeci de metri de Biserica Sfântul Calinic, la trei minute de Grădina de Trandafiri din parcul Alexandru ...

2340 EUR/m2 | 35 m2

Sector 3, Bucuresti

ULTRACENTRAL Spatiu Comercial Stradal DACIA    Eminescu
10
2

ULTRACENTRAL Spatiu Comercial Stradal DACIA Eminescu

Spatiu comercial stradal cu vizibilitate excelenta, situat intr-una dintre cele mai bune si centrale zone din Bucuresti, intre Str. M . Eminescu si B.du Dacia. Beneficiaza de vad comercial foarte bun si trafic pietonal constant, pozitionat langa Liceul Cantemir si numeroase birouri din zona. Spatiul ...

Dacia, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2  proprietar
10
1

Apartament 2 camere 54 mp Soseaua Iancului Bucuresti sect2 proprietar

Vedere Panoramică Arena Națională] Apartament 2 Camere, Șos. Iancului SE ACCEPTA CREDIT IPOTECAR ! Vand apartament care îmbină confortul unei locuințe recent renovate cu o vedere spectaculoasă, neobturată, către Arena Națională. Situat pe Șoseaua Iancului, acest spațiu a fost gândit pentru a oferi o ...

2019 EUR/m2 | 54 m2

Iancului, Sector 2, Bucuresti

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4  minute de metrou luminous, calduros
7
2

Apartment 2 cam semidecomandat et 4 Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou luminous, calduros

Apartament de vanzare 2 cam semidecomandat , etaj 2 , 48, 51 mp , luminos, uscat , bine intretinut , bloc civilizat, la sosea , sector 6 - Calea Crangasi nr 27 , la 4 minute de metrou, de tramvai 41, de piata , an constructie 1986, termosistem -anul trecut , ocazie ! Pret 105000 euro . Tel

2143 EUR/m2 | 49 m2

Piata Crangasi , Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere, Baba Novac, cu privesliste spre Parcul IOR.
11

Apartament cu vedere superbă spre Parcul IOR, Baba Novac.Dristor,Metrou,Piata. Caracteristici ale proprietății: Amplasat la etajul 15 dintr-un total de 17 etaje Termoizolație finalizată în 2022 Construcția datează din anul 1976 Suprafața utilă este de aproximativ 52 mp Dotat cu 3 lifturi, inclusiv ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Sector 3, Bucuresti

Garsoniera de vânzare în Tineretului, in apropiere de Metrou,Piata.
11

Garsoniera de vânzare în Tineretului, decomandat, disponibil imediat, cu suprafața utilă de 30 mp, situat la parterul unui bloc solid, fără risc seismic, construit în anul 1981. Garsoniera se află în centrul cartierului Tineretului, pe o stradă liniștită și curată, la câteva minute de Parcul Tineretului ...

3000 EUR/m2 | 30 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere in zona Brancoveanu
6
5

Apartament 4 camere in zona Brancoveanu

Apartament decomandat de 79.58 mp, constructie 1970, doua apartamente pe etaj, Are doua bai si camara in bucatarie. Este situat la etajul 1 într-o zonă urbană. Camerele sunt spațioase și luminoase, cu pardoseală și covor în living. Bucătăria este utilata, la fel si celelalte camere. Sunt 4 dispuse in ...

1488 EUR/m2 | 84 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere,Tineretului,Calea Vacaresti.
9
1

Apartament 3 camere,Tineretului,Calea Vacaresti.

Apartament de vânzare: 3 camere decomandate, situat în zona Tineretului - Timpuri Noi, pe Calea Văcărești.Park Tineretului la 3 minute de mers pe jos. Acest apartament spațios, de confort 1 sporit, se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje și are o suprafață construită de 84 mp. Recent renovat.Compartimentarea: - ...

2679 EUR/m2 | 84 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Brancoveanu
8
1

Apartament 2 camere, zona Brancoveanu

Apartament de 2 camere, confort 1, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc liniștit aproape de bd. Brâncoveanu. Suprafața de 49 mp este eficient compartimentată, oferind un spațiu foarte practic Locuința este bine întreținută, curată și gata de mutare, fără necesitatea unor investiții majore. Situat ...

1720 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Duplex, 4 camere, Mobilat LUX, 3 locui parcare. Pipera   Comision 0
21

Duplex, 4 camere, Mobilat LUX, 3 locui parcare. Pipera Comision 0

Avem plăcerea de a vă oferi spre vânzare un Duplex de LUX, situat pe șoseaua Pipera. Duplex, cu 5 camere și o dispunere pe parter și mezanin. imobil 2020. Proprietatea dispune de 3 băi moderne și 3 terase spațioase, fiind mobilată și utilată la standarde de lux. Sunt disponibile 3 locuri de parcare. ...

3710 EUR/m2 | 155 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere, Brancoveanu,Metrou,Park Oraselul Copiilor.
13
3

Apartament de vis cu 4 camere, 92 mp, poziționat la parterul înalt | Aproape de Metrou Brâncoveanu și Parcul Tineretului Experimentați un confort excepțional într-o locuință spațioasă și contemporană, ideală pentru familia dumneavoastră sau pentru un birou sofisticat! Având o locație strategică în ...

2989 EUR/m2 | 92 m2

Sector 4, Bucuresti

Casa,Brancoveanu, Metrou,Park Oraselu Copiilor.
20
12

Casa,Brancoveanu, Metrou,Park Oraselu Copiilor.

Casa, in apropiere de Metrou Brancoveanu, Park Oraselul Copiilor, dar si usor accesibil catre Piata Unirii, P+E+M, 5 camere si 3 bai, cu suprafata construita de 150mp, teren total 275mp, amprenta la sol 50 mp. Caracteristicii: - parter - hol acces, baie cu dus (cu abur si masaj), bucatarie, si living - ...

2875 EUR/m2 | 120 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, Timpuri Noi, 7 minute Metrou.Centrala termica.
10

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, bine iluminat, situat în Timpuri Noi, la doar 7 minute de mers pe jos de stația de metrou Timpuri Noi și în apropierea pieței și a facultății din zona. Construcția imobilului datează din 2007 și se află într-o zonă liniștită, etajul 3 din 4, având o suprafață ...

2606 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere zona Rahova
7
1

Apartament 3 camere zona Rahova

Apartament 3 camere, spațios și luminos, situat Rahova în zona Mărgeanului intr-o zonă liniștită, ferită de zgomotul stradal, dar cu acces rapid la mijloace de transport , școli, grădinițe și supermarketuri. Caracteristici principale: Suprafață: 68 mp Camere: 3 camere (living + 2 dormitoare). Băi: ...

1371 EUR/m2 | 70 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere, Rahova, Sebastian, Petre Ispirescu
11
6

Apartament 3 camere, Rahova, Sebastian, Petre Ispirescu

Apartament cu 3 camere decomandate, situat la etajul 3 din 10, într-un bloc reabilitat termic, curat și bine întreținut. Apartamentul se află într-o zonă liniștită, dar excelent conectată la centrul orașului, la doar 15-20 de minute de Piața Unirii. DESCRIERE APARTAMENT 3 camere decomandate 2 ...

1523 EUR/m2 | 65 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 4 camere.Casa Presei Libere!
12
3

Apartament 4 camere.Casa Presei Libere!

Apartament 4 camere, decomandat, este amplasat în Complex Rezidential,Zona Casa Presei Libere, la etajul 9 din 11. Aceasta dispune de o suprafață utilă de 106 mp, la care se adaugă trei balcoane însumând 14 mp. Apartamentul beneficiază de o centrală termică proprie cu sistem de încălzire prin pardoseală. ...

2667 EUR/m2 | 120 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere mobilat, utilat zona Turda ,Ion Mihalache
15
2

Apartamentul 3 camere Strada Turda la etaj 8 din 10, orientat spre E S -E in bloc izolat termic, cu instalatia de caldura centrala a blocului schimbata complet in 2025. Are vedere spre spatele bulevardului Turda spre zona de case Str Abrud, Gala Galaction - zona fara trafic si cu expunere lunga la ...

2714 EUR/m2 | 70 m2

Ion Mihalache, Sector 1, Bucuresti

vila sector 5    300mp
9
1

vila sector 5 300mp

sunt propietar vand vila sectorul 5 str pășunilor nr 20 suprafata totala 300 mp vila are 100 mp la parter se afla un dormitor living baie și bucătărie la etaj trebuie compartimentat pret 195000 euro

975 EUR/m2 | 200 m2

Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea