Promovat
vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei
8
56

vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei

Ofer spre vanzare garsoniera in zona Drumul Taberei complet utilata si mobilata. Garsoniera dispune de o suprafata utila de 40mp etaj5,situata vis a vis de Auchan.

1571 EUR/m2 | 35 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Eroii Revolutiei
6
5

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Eroii Revolutiei

Se ofera spre vanzare apartament decomandat, cu 2 camere, situat la etajul 2 din 7.Blocul finalizat in 1969, este pozitionat in spatele Pietei Progresul. Apartamentul are 50mp.Apartamentul este renovat recent, instalatia electrica si cea sanitara schimbata,la cateva minute, statiile de tramvai 7, 19, ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Eroii Revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare zona Drumul Taberei
7
44

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Drumul Taberei

Oferim spre vanzare,apartament 2 camere in zona drumul taberei 34, Favorit situat la parter 9 cu o suprafata de 53mp , confort 1, semidecomandat, bloc semistradal, reabilitat, bloc tip OS, scara curata si civilizata, se poate vinde mobilat , bucatarie mobilata , liber, intabulat, la 2 minute de scoala, ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Dristor-Camil Ressu-Ap 3 Camere etj 1
18
1

Dristor-Camil Ressu-Ap 3 Camere etj 1

DRISTOR - APARTAMENT 3 CAMERE Va propun spre vânzare apartament cu 3 camere decomandat in suprafata de 64 mp, situat la etajul 1 din 4 intr-un bloc din anul 1970, aflat pe Bulevardul Camil Ressu, sector 3, Bucuresti. 7 minute de mers pe jos fata de stația de metrou Dristor 1 4 minute de parcul IOR 5 ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apart 2 camere 47mp FINALIZAT Astorium Life Pallady Cladirea A
16

PROGRAMATI VIZITA TELEFONIC PRET PROMOTIONAL PENTRU ACEST APRTAMENT DE 2 CAMERE DE 47 MP SITUAT LA ETAJUL 7 /11 OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATOR Apartamentele sunt spațioase, inteligent compartimentate și beneficiază de finisaje premium, inclusiv încălzire prin pardoseală cu centrală termică ...

2085 EUR/m2 | 47 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, zona Militari
19
39

Apartament 2 camere, decomandat, zona Militari

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1835 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Locuri de veci Cimitirul Bellu
2

Locuri de veci Cimitirul Bellu

Vanzare 2 locuri de veci cimitirul Bellu , figura 81 loc 37 , in apropiere de Ion Mincu si Ion Voicu. Dimensiune 3x2= 6 mp . Exista lucrari in stanga si dreapta bine delimitate. Pot fi vandute impreuna sau separat. Detalii importante: Nu este lucrare facuta

Eroii%2525252bRevolutiei, Sector 4, Bucuresti

Achizitionez Garsoniera sau Apartament 2 CAMERE BLOC RISC SEISMIC  BULINA
1
14

Achizitionez Garsoniera sau Apartament 2 CAMERE BLOC RISC SEISMIC BULINA

Anunt de Achizitie Achizitionez GARSONIERA SAU APARTAMENT 2 CAMERE BLOC RISC SEISMIC BULINA. Sunt interesat sa achizitionez in zona centrala Universitate, Unirii, Romana, Piata Galati, Cismigiu, Armeneasca, Cotroceni, izvor, Kogalniceanu etc. Strict - pentru Depozitare Rafturi - Carti - Anticariat! Pret ...

1500 EUR/m2 | 1 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dezvoltator - 2 cam, decomandat Militari 61,5mp Bd. Iuliu Maniu 20 min metrou Preciziei
20
21

1836 EUR/m2 | 61 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
 2 cam, 58mp, decomandat, Bd. Iuliu Maniu 590
17
25

2 cam, 58mp, decomandat, Bd. Iuliu Maniu 590

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Iti doresti sa ai parte de intimitatea si functionalitatea pe care ti le-ar oferi un apartament cu doua camere, dar esti oarecum constrans la capitolul buget? In ansamblul EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, gasesti solutia optima! ...

1840 EUR/m2 | 59 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Vanzare aparatament 2 camere 13 Septembrie etaj 1 Suprafata 64 mp
8

Va oferim spre vanzare un apartament Decomandat de 2 camere situat in zona 13 Septembrie langa Parcul Sebastian.Apartamentul este pozitionat la etajul 1 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1989.Imobilul are o suprafata totala de 64 mp,dispune de toate imbunattirile:gresie,faianta,parchet,termopan,aer ...

1844 EUR/m2 | 64 m2

13 septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

propietar ofer spre vânzare vila cu 8 camere plus magazin alimentar 155 de mi EUR
10
3

de vanzare vila cu 8 camere 5 bai plus terasa plus magazin alimentar București sector 5 salaj pret scazut la 155000 euro negociabil. doresc sa o vand urgent acept credit schimb cu apa8rtament plus diferență din partea dvs pentru mai multe detalii aștept oferta dvs pretul este scazut pentru mai ...

861 EUR/m2 | 180 m2

Sector 5, Bucuresti

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu 300000 euro
1

vand casa ionescu sisesti 4 camere 200 metri cu teren 500 mp la rosu p+e fără credit ipotecar

500 m2

Străulești Nord, Sector 1, Bucuresti

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,700ha 4600E ha,Timisoara 1300 ha 7000 euroha,Brașov 500 ha
1

Vand Teren intravilan bucuresti,ilfov,Constanta 700ha 4600E ha, Timisoara 1300 ha 7000 euroha, Brașov 500 ha pret 4500euro ha, Călărași 200 ha 10.000 euro ha, Cluj 200 ha pret 10000 euro ha, Tulcea Galati 1000 ha 6000 E ha, pentru detalii astept telefon sau whatsapp, negociabil, pretabil agricol, ...

200,000 m2

Sector 3, Bucuresti

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro met
3

vand spațiu birouri la bucur obor pantelimon,pe etaje super ieftin urgent 800 metri la 1000 euro metru pătrat etaj 3.4.5.6.7.8.9 fiecare etaj se vinde si are cate 500 mp +600 mp + 700 mp + 800 mp

1000 EUR/m2 | 800 m2

Sector 3, Bucuresti

vand teren 75 euro metru pallady 15000 mp front cale ferata 400 mL la asfalt 30 mL
7
2

15,000 m2

Sector 3, Bucuresti

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r
1

Vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r

vand teren nordului 8500 mp m2 zona,s+p+4+5r pret 4.250.000 euro pret 500 euro mp

8,500 m2

Henri Coandă, Sector 1, Bucuresti

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp
20
4

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp

vila primaveri televiziune 400 mp cu teren 300 mp ,6 camere,2 bai ,deschidere la doua străzi super pozitie

2833 EUR/m2 | 400 m2

Primăverii, Sector 1, Bucuresti

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp
1
1

vand teren Berceni 10000 mp zona lux la imgb p+4 50 Euro Mp

vand teren nordului cut 2.5+06 pot 70% h s+p+4 teren 10000 metri la 50 euro mp

10,000 m2

Sector 4, Bucuresti

Victoriei vand vila 499000 teren 465 metri vila 300 mp propietate singur curte victoriei
18
1

vand vila 300 metri teren 465 metri propietate singur curte victoriei București formata din parter +mansarda cu posibilitate de extindere cut 2,5 pot 60% s+p+4+5r constructie amenajata pret 499000 euro închiriem pentru firme cu 4000 euro lunar negociabil

1996 EUR/m2 | 250 m2

Sector 1, Bucuresti

vand cladire decebal p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro
5

vand cladire bulevardul decebal formata din p s+p+3 ,birouri ,clinica ,gradinita,pensiune 600 m decebal pret 1.250.000 euro

2500 EUR/m2 | 500 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand apartamente decebal sector 3 lux 2000 euro metru patrat faomat din s+p+3 constructie lux
14
2

1154 EUR/m2 | 130 m2

Centrul Civic, Sector 3, Bucuresti

vand teren meriot 881 metri cut 70% pot 3,5 s+p+14 zona m2 deschidere 35 metri
1

881 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Salvează căutarea