Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
4

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
15 Min Metrou Aparatorii Patriei | Apartament 2 camere tip studio
11
9

Se oferă spre vânzare un apartament tip studio, cu 2 camere, situat la etajul 3 din 3 într-un bloc construit în anul 2017, la aproximativ 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Aparatorii Patriei. Ideal pentru locuit sau investiție, apartamentul este bine compartimentat, luminos și eficient ...

1860 EUR/m2 | 43 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 4 camere - Aparatorii Patriei - Str Democratiei
14
1

Apartament cu 4 camere, renovat în 2025, situat pe Strada Democratiei nr. 4, în zona Apărătorii Patriei – o alegere excelentă pentru familii sau pentru cei care își doresc confort, liniște și acces rapid către oraș. Locuința este amplasată la etajul 10/10 al unui bloc construit în 1986, pe o stradă ...

2063 EUR/m2 | 73 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament   2 camere decomandat 53 mp/ sector 3
5

Apartament 2 camere decomandat 53 mp/ sector 3

Apartament 2 camere decomandat – Titan Sun Park 4, Sector 3 Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, situat la etajul 2 din 4, într-un bloc construit în 2019, în complex rezidențial închis. Suprafață utilă 49,3 mp + balcon închis. ✔️ Bucătărie separată ✔️ Balcon lung închis ✔️ Centrală proprie ✔️ ...

2170 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare
3
14

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare

Vanzare garsoniera in zona Stefan cel Mare,etaj 5 din 8,bloc construit in 1986,suprafata 34 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este foarte buna,la 3 minute de metrou,aproape de parc,magazine,restaurante si mijloace de transport ...

2059 EUR/m2 | 34 m2

Stefan cel Mare, Sector 1, Bucuresti

Casa de vanzare zona 1 Mai
10

Casa de vanzare zona 1 Mai

Proprietar vand casa zona 1 Mai str.Gala Galaction.Casa compusa din 2 camere la parter ,baie ,hol.La etaj o camera neamenajata .Suprafata casei 49 m,suprafata teren in fata casei 48 m.Casa are posibilitate de mansardare,are o pivnita mare ,ferestre de termopan gresie faianta parchet curent sobe pe gaz,canalizare,apa ...

3673 EUR/m2 | 49 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Politehnicii
6
74

Apartament 2 camere zona Politehnicii

Va propunem un apartament de doua camere in zona Lujerului-Politehnica, pe Aleea Cetatuia. Apartamentul este decomandat si compartimentat astefel: living ,balcon, dormitor, bucatarie, o baie. Se află situat la etajul 3 din 10 , bloc construcție 1981 cu o suprafta de 52 mp.

1712 EUR/m2 | 52 m2

Politehnica, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!
5
3

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!

Mc Donald's, Aleea Valea Prahovei, et. 9 9, confort 1 semidecomandat,amenajata, libera, balcon, bloc cu 2 lifturii, acte, curat, acces usor Auchan, metrou, piata, parc,agentie!

1933 EUR/m2 | 30 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!
5
1

Drumul Taberei, Telekom Moghioros confort 1!

1933 EUR/m2 | 30 m2

Drumul+Taberei, Sector 6, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Salaj
6
22

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Salaj

Ofer spre vanzare apartament de 2 camere in zona Salaj, renovat,,pe Strada Turturica, într-un bloc de 4 etaje construit în 1986. Apartamentul se află la etajul 3 și are o suprafață totală de 56 mp,decomandat,Imobilul se vinde complet mobilat și utilat, fiind pregătit pentru a fi locuit,la 5 minute de ...

1304 EUR/m2 | 56 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Drumul Taberei, Valea Oltului
10
23

Drumul Taberei, Valea Oltului

Brancusi, ertajul 3 din 3,, decomandat, mobilat complet, bucatarie mobilata, renovat, gresie, faianta, parchet, termopan, usi de interior schimbate, bloc izolat termic acte facute, zona buna, apropiere Kaufland, STB 93, la 10 minute de metrou Valea Ialomitei, se accepta credit usor discutabil

1633 EUR/m2 | 60 m2

Drumul%252bTaberei, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina
7
177

Oferim spre vanzare garsoniera in zona Colentina

Oferim spre vanzare garsoniera in Colentina.Anul de constructie este 1987. Suprafata este de 42mp, spatios complet utilata si mobilata,are aer conditionat si centrala termica proprie bloc reabilitat si renovat,este situata la etajul 4 10.

1071 EUR/m2 | 42 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Garsoniera de vanzare Bucurestii Noi 30mp
3
7

Garsoniera de vanzare Bucurestii Noi 30mp

Garsoniera Bulevardul Bucurestii Noi confort 1, decomandat etaj 4 din 10, vedere Bulevard 30 metri de gura de metrou Bazilescu si 50 metri Parc, bloc reabilitat termic .

2000 EUR/m2 | 30 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Dorobanti- Amman
16
2

Dorobanti- Amman

Top Home Advisors va propune spre vanzare un apartament de 2 camere situat la etajul 7/10, decomandat, 43 mp, mobilat si utilat ca in prezentarea foto. Apartamentul este liber si se poate viziona cu o programare in prealabil cu 24-48 h inainte. Comision cumparator standard. Vizionarea se face doar în ...

2488 EUR/m2 | 43 m2

dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Vanzare apartament de doua camere zona Rahova
5
55

Vanzare apartament de doua camere zona Rahova

Oferim spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata de 56mp etaj 3 an constructie 1978 complet mobilat si utilat .Apartamentul se afla la 10 minute de Piata Rahova!

1036 EUR/m2 | 56 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Garsoniera de vanzare in zona Obor
4
21

Garsoniera de vanzare in zona Obor

Vanzare garsoniera decomandata, etajul 3 10, anul constructiei 1986, suprafata totala 31 mp, renovata partial, usi de interior noi, bloc reabilitat termic.Puncte de reper:Metrou Obor,Mall Veranda.

1984 EUR/m2 | 31 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vanzare apartament de doua camere Colentina
6
33

Vanzare apartament de doua camere Colentina

Ofer spre vanzare apartament cu doua camere in zona Colentina .Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp etaj 3 an constructie 1980.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Facultatea de Drept*Credit ipotecar*Stare buna*Modern*
9

Facultatea de Drept*Credit ipotecar*Stare buna*Modern*

Avem placerea sa va prezentam un apartament de 2 camere situate intr-o zona frumoasa a orasului, pe strada Vasile Parvan nr.2-4, in apropiere de piata Mihail Kogalniceanu si de Facultatea de Drept, la etajul 6 al unui imobil de 7 niveluri. Este un apartament de 40 mp, compus dintr-un living de peste ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona ghencea
5
19

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona ghencea

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona ghencea,complet mobilat si utilat, cu acces facil catre mijloacele de transport,apartamentul are o suprafata utila de 59mp si este situat la etajul 3 din 9,an de constructie 1980,pentru mai multe detalii sunati-ma.

1186 EUR/m2 | 59 m2

Ghencea, Sector 5, Bucuresti

Drumul Taberei 1 Mai Compozitorilor semistrada ctie 1980
5
1

Drumul Taberei 1 Mai Compozitorilor semistrada ctie 1980

VANZARE 2 CAMERE DRUMUL TABEREI 1 MAI COMPOZITORILOR semistradal cf 1 semidecomandat etaj parter cu balcon 10 gresie faianta parchet termopan usa metalica liber mobilat utilat toate actele pr t 89.000 euro usor discutabil

1679 EUR/m2 | 53 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere in Militari
5
28

Apartament 2 camere in Militari

Apartament 2 camere zona Militari.Apartamentul dispune de 60 mp2 si se afla intr-o zona linistia a sectorului 6. Apartamentul este in apropiere de mijloace de transport in comun si dispune de loc de parcare. Este situat la etajul 4 al blocului . Blocul este construit in anul 1980.

1083 EUR/m2 | 60 m2

Sector 6, Bucuresti

Vanzare apartament 2 camere Giurgiului
5
6

Vanzare apartament 2 camere Giurgiului

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat situata in Bucuresti zona Giurgiului,intr-un imobil tip bloc construit in anul 1977,la etajul P 7.Dispune de o suprafata de 50mp,etaj 3.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Piata Victoriei
6

Apartament 2 camere - Piata Victoriei

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 2 camere, situat în apropiere de Piața Victoriei, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul este situat la etajul 8 al unui imobil construit în anul 1976, blocul nefiind încadrat în nicio clasă de risc seismic. Compartimentare: - ...

3256 EUR/m2 | 40 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Gorjului
7
50

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Gorjului

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Gorjului, foarte aproape de metrou, acesta se vinde utilat si mobilat complet. Dispune de o suprafata de 53mp, fiind situat la etajul 2 al unui imobil construit in anul 1977. Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul afisat!