Promovat
Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata
11
1

Garsoniera Brancoveanu utilata si mobilata

Se vinde garsoniera 32mp in Bucuresti, b-dul Brancoveanula etajul 10/10, cladire cu 2 lifturi. Garsoniera este renovata complet utilata și mobilata gata de mutat! Blocul este reabilitat cu terasa izolata complet si 2 lifturi noi! Va rugam sa ne sunati pentru mai multe informatii!

2141 EUR/m2 | 32 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vilă individuală Băneasa, lângă lac, aproape de Herăstrău, zona Nord, direct proprietar
10
3

Vă propun spre vânzare o vilă individuală situată într-una dintre cele mai apreciate zone din Nordul Capitalei Băneasa, la doar 50 m de faleza Lacului Băneasa și la câteva minute de Parcul Herăstrău Locație excelentă, pe străzi liniștite, cu trafic redus, între Str. Gârlei și Bd. Dobrogeanu Gherea, ...

2116 EUR/m2 | 250 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Crangasi
5
41

Vanzare garsoniera zona Crangasi

Garsoniera de vanzare zona Crangasi . Dispune de 48mp2. Etajul 5. Bloc dupa 1977. Bloc care dispune de lift. Loc de parcare. Se afla intr-o zona accesibila si linistita.

1250 EUR/m2 | 48 m2

Crangasi, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Baneasa-Aviatiei I Finisaje Premium I COMISION 0%
12
1

Va ofer spre vanzare apartamente cu 3 camere spatioase si luminoase, in zona Aviatiei - Baneasa, sectorul 1, pe o strada adiacenta strazii Biharia, in Nordul capitalei, intr-o zona rezidentiala aerisita si foarte selecta. Disponibilitate imediata! Ideal locuinta familie / investitie! Apartamentele ...

2800 EUR/m2 | 75 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 Camere- 77 mp in Militari, langa METROU, liber, NOU, COMISION 0%
15

Apartament cu 3 camere, decomandat, disponibil la etajul 1, cu suprafata totala de 77 mp, compus dintr-un living+ bucatarie de 26 mp, 2 dormitoare de 14 mp respectiv 13 mp, 2 bai a cate 3 mp si un hol de 7 mp in care se poate amenaja mobilier pentru depozitare. Proiectul vă propune mai multe tipuri ...

1967 EUR/m2 | 71 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Ap 2 camere, 46 mp, etaj 2 din 4, METROU Pacii 10 min., Bloc nou, COMISION 0%
11

Apartament 2 camere, la etajul 2/4, cu suprafata de 46 mp, compus dintr-un living + bucatarie de 24 mp, 1 dormitor de 13 mp, baie de 4.7 mp si un balcon de 4 mp. Proiectul vă propune mai multe tipuri de apartamente cu 2 şi 3 camere, iar datorită pozitiei reprezintă un cadru ideal ce îmbină spiritul ...

2104 EUR/m2 | 43 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
2 camere 60 mp, decomandat, etaj 4, Margelelor, zona de case, NOU, COMISION 0%
10

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, disponibil la etajul 4, cu suprafata totala de 61.30 mp, compus dintr-un living+ bucatarie de 27.5 mp, dormitor de 13 mp, baie de 6 mp si un hol de 6 mp in care se poate amenaja mobilier pentru depozitare. Toate proprietatile din proiect se vor izola termic cu ...

2047 EUR/m2 | 53 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei
18
2

Titan Metrou M1-statia Titan si parc IOR, Bebe Tei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere in Titan, langa metrou si parcul IOR, in apropiere de Piata Minis, Lidl, Mega Image, la etajul 5/10, curat si bine intretinut, cu balcon spatios si luminos. Scara dispune de 3 lifturi moderne, blocul este anvelopat termic, scara blocului este curata impecabila ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament deosebit 3 camere imobil Art Deco emblematic | Mantuleasa
19

Va prezentam spre vanzare un apartament deosebit, situat intr-un imobil Art Deco construit in anul 1925, pe una dintre cele mai frumoase si autentice strazi istorice ale Bucurestiului – Strada Mantuleasa. Proprietatea impresioneaza prin eleganta arhitecturii interbelice si prin pastrarea unor detalii ...

2789 EUR/m2 | 57 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului
8
29

Apartament 2 camere de vanzare zona Lujerului

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere semidecomandat cu bucataria open-space cu o suprafata utila de 55mp situat la etajul 4 8 se afla la o distanta de doar 10 minute fata de metrou Gorjului in apropiere regasim piata gorjului,restaurante,banci si scoli. Anul de constructie: 1985.

1673 EUR/m2 | 55 m2

Lujerului, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere cf 1

Apartament 2 camere cf 1

Se vinde apartament 2Camere decomandat suprafața 50mp strada Croitoru Vasile

1360 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€
10

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600€

2 CAMERE - 5 MINUTE METROU APARATORI + PARCARE - 103.600euro; 53,3mp Mobilat Utilat, gata de mutat Centrala + Calorifere Situat pe strada dealu bistrii Etaj parter Pret 103.600euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3
17

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3

3 CAMERE 1 BAIE - 15 MINUTE METROU TITAN - SECTOR 3 Aleea Barajul Bistritei Etaj 10 10 si peste avem etaj tehnic Bloc din 1964 fara risc 73.58mp Se vinde mobilat si utilat cu tot exceptia: dormitor mic, TV uri, masa living Pret: 126.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1703 EUR/m2 | 74 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
1

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere   zona Gara de Nord | Ideal investiție   Airbnb
4
6

Apartament 2 camere zona Gara de Nord | Ideal investiție Airbnb

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Gara de Nord, etaj 8 din 9, cu vedere panoramică frontală către Gara de Nord. Imobilul beneficiază de parc atât în fața, cât și în spatele blocului, oferind lumină, deschidere și zone verzi. Apartamentul este mobilat și utilat complet și se vinde ...

1512 EUR/m2 | 43 m2

Sector 1, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 3 Camere Decomandat
15

Grand Arena - 3 Camere Decomandat

3 CAMERE SECTOR 4 Strada Turnu Magurele Etaj 10 10 70mp Loc de parcare de la primarie Anul 1974 Teava de gaz in casa - posibilitate montare centrala Apartamentul se vinde mobilat utilat (fara frigider, masina de spalat , televizoare) Pret 116.000euro; 0729 - 233 - 211 disponibil si pe wha ...

1657 EUR/m2 | 70 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - Baicului - 100.000€
13

2 CAMERE - Baicului - 100.000€

Apartament 2 camere decomandat - Sector 2 Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat situat in zona Baicului . Bloc reabilitat termic An constructie 1988 Etaj 4 din 4 fara lift Suprafata 53.4 mp Renovat Instalatie sanitara schimbata Calorifere schimbate Boiler in baie Statie ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

baicului, Sector 2, Bucuresti

 garsoniera de vanzare  în zona Colentina   Doamna Ghica,
3
41

garsoniera de vanzare în zona Colentina Doamna Ghica,

ofer spre vânzare o garsonieră în zona Colentina Doamna Ghica, Sector 2, într-un bloc construit în anul 1985. Suprafața utilă este de 30 mp, etaj 3 8. Proprietatea se vinde mobilată și beneficiază de acces la transport public, Parcul Plumbuita și supermarketuri. Se acceptă credit.

1267 EUR/m2 | 30 m2

Colentina, Sector 2, Bucuresti

Apartament central 110 mp | Ideal locuita sau birou | 4 camere |  et.2 7
16

Apartament central 110 mp | Ideal locuita sau birou | 4 camere | et.2 7

Excelenta prin experienta! Va propunem spre vanzare un apartament generos cu 4 camere, central, situat pe Bdul Alexandru Ioan Cuza, la etajul 2 al unui imobil cu 7 niveluri, potrivit atat pentru locuinta, cat si pentru activitati office, cabinet de avocatura, notariat sau alte activitati profesionale. Proprietatea ...

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

3camere|Stefan Cel Mare|Mosilor|Mihai Eminescu|Incălzire pardoseala|Buncăr Atomic|Spati verzi
10
3

Central Home 178 Apartamentul se va preda finisat 0% COMISION DIRECT DEZVOLTATOR *Bucuresti sector 2, Stefan cel Mare-Viitorului *Zona ultracentrala -Situata la doar două minute de mers pe jos de statia de Metrou OBOR -5 minute de statia Stefan cel Mare -Piata Romană-Piata obor la 5 minute ...

2799 EUR/m2 | 73 m2