Promovat
Apartament 2 camere 50 mp zona Giurgiului loc parcare
15

Apartament 2 camere 50 mp zona Giurgiului loc parcare

Ramiro Imob va propune spre vanzare un apartament de 2 camere, decomandat, cu o suprafata totala de aproximativ 50 mp. Caracteristici: -etaj 3/7 -dispune de balcon si spatii de depozitare -compartimentare decomandata -renovat recent -mobilat -exista si uscatorie pe etaj -blocul se va reabilita in 2-3 ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Teren 1,079mp Strada Matei Voievod, CU valabil 2024
3

Teren 1,079mp Strada Matei Voievod, CU valabil 2024

Teren in suprafata de 1079 mp, pozitionat in zona M3 cu precadere si avand o suprafata de aprx 50 mp in L1a. Terenul este la strada si are deschidere de 27 ml. Conform planului de retele subterane, acesta nu este traversat de nici o retea subterana (retele sunt in spatiul viran dintre urmatoarele 2 ...

1,079 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 Camere Exigent Plaza Etaj 6 Metrou Lujerului
13
3

2 Camere Exigent Plaza Etaj 6 Metrou Lujerului

Va propun spre inchiriere un apartament cu doua camere situat în Complexul Exigent Plaza Residence Lujerului Faza 4. Proprietatea se inchiriaza complet mobilată/ utilată conform fotografiilor! Compartimentarea interioară a apartamentului este de tip decomandat și este dispus astfel: living, bucatarie ...

2965 EUR/m2 | 57 m2

lujerului, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere la parter Bd Constructorilor ideal investitie
13

Compartimentare și Structură Interioară Decomandat Living și dormitor cu forme regulate (ușor de reconfigurat/mobilat), ferestre mari orientate spre lumină naturală. Bucatarie Inchisa Baie utilata INFRASTRUCTURĂ ȘI FACILITĂȚI ÎN ZONĂ Proprietatea este situată intr-o zona buna, Locația ...

1672 EUR/m2 | 58 m2

giulesti, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând casă în București, Sectorul 5
5
11

Vând casă în București, Sectorul 5

Vând casă pe strada Piramidei, nr. 18, București, Sectorul 5.

1643 EUR/m2 | 70 m2

Sector 5, Bucuresti

Vânzare garsonieră Tineretului - Dimitrie Cantemir
6
2

Vânzare garsonieră Tineretului - Dimitrie Cantemir

Vă prezint o garsonieră în zona Dimitrie Cantemir - Bd. Tineretului, la etajul 5/5. Garsoniera, aflată într-un bloc interbelic, beneficiază de centrală proprie și aer condiționat. Este spațioasă, iar vederea este spre străduța laterală. Instalațiile electrice au fost schimbate. Odată cu montarea centralei, ...

1549 EUR/m2 | 36 m2

tineretului, Sector 4, Bucuresti

Vânzare apartament 3 camere Obregia
8

Vânzare apartament 3 camere Obregia

Apartamentul cu 3 camere are vedere pe spate, fiind ferit de zgomotul bulevardului. Bucătăria a fost unită cu camera de zi și holul, rezultând un spațiu generos pentru petrecerea timpului cu familia și prietenii. Ușile interioare sunt glisante. Tâmplăria ferestrelor este din aluminiu Exalco. Apartamentul ...

1923 EUR/m2 | 70 m2

Sector 4, Bucuresti

Obor Colentina Teiul Doamnei
1
7

Obor Colentina Teiul Doamnei

propunem spre vanzare apartament 3 camere cf. 1 semidecomandat situat in zona Colentina, Teiul Doamnei, intr-un bloc anvelopat construit in 1986, suprafata 69 mp, 2 gr. sanitare, baie prevazuta cu geam, 3 debarale, un balcon, etaj 8, terasa refacuta, 2 lifturi, scara curata, termopan, necesita renovare. ...

1522 EUR/m2 | 69 m2

Obor, Sector 2, Bucuresti

Vând teren arabil extravilan!
2
3

Vând teren arabil extravilan!

Vând teren arabil extravilan, situat pe lângă centura București-Berceni (podul nou), având suprafața de 9 805 m lungime și 28 m lățime, identificat în tarla 2, parcela 93/4/26.

Sector 4, Bucuresti

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian
6
1

Foisorul de Foc-Calea Mosilor-Traian

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,semidecomandat,amplasat la etajul 2/2 al unei vile interbelice. Apartamentul a fost complet renovat in 2019 cand s-au schimbat instalatiile sanitare, electrice si termice, s-au folosit materiale de calitate superioara.

2000 EUR/m2 | 40 m2

mosilor, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Metrou Piata Iancului 3 Camere 68mp Gata de Mutat!
8

Metrou Piata Iancului 3 Camere 68mp Gata de Mutat!

Vă propunem spre vânzare un apartament de 3 camere, excelent poziționat pe Șoseaua Mihai Bravu, la doar câțiva pași de stația de metrou Piața Iancului, oferind acces rapid către toate zonele importante ale orașului. Locuința dispune de o suprafață utilă de 68 mp și este compartimentată eficient în living ...

1653 EUR/m2 | 68 m2

iancului, Sector 3, Bucuresti

Metrou Piata Muncii-Decebal
8

Metrou Piata Muncii-Decebal

Imobiliar Expert Grup va propune spre vanzare un apartament amplasat la parterul unui bloc construit in anul 2025.Apartamentul beneficiaza de o curte proprie de 60 mp. Apartamentul are 48 mp ( utili) si va fi finisat in functie de dorintele cumparatorului. Optional se poate achizitiona un loc de parcare ...

3850 EUR/m2 | 48 m2

Sector 2, Bucuresti

Vand apartament 3 camere, zona Mall Vitan, Proprietar 239000 (negociabil)
5
2

Apartament cu 3 camere cu o suprafata utila 77 mp. Este situat la Et. 2 din 8, intr-un imobil construit in perioada 1990. Apartamentul este decomandat, compus din Living generos, 2 Dormitoare, Bucatarie generoasa, 2 Bai, Hol H, Balcon inchis cu termopan, bloc anvelopat, linistit, scara curata, loc de ...

3104 EUR/m2 | 77 m2

Vitan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
3 camere in Rate la Dezvoltator Berceni pe 3 ani - 1900 euro mp
12
2

Vanzare fara comision in rate pe 36 luni, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus = 105300 euro. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus = 112320 euro. Rate la dezvoltator cu avans de 30000 euro = ...

1879 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu scara interioara si centrala proprie, bloc nou
5
4

Apartament cu 2 camere in zona Luica Sos. Giurgiului - zona linistita, parcare publica in fata blocului, 3 minute pana la statia de tramvai Cimitirul Evreiesc Luica si maxim 15 min cu tramvaiul de statia de metrou Eroii Revolutiei. Blocul arata impecabil, construit in 2013 si bine intretinut. Apartamentul ...

1837 EUR/m2 | 43 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vand teren 500 mp, Gura Lotrului, Sector 5, Bucuresti
1
5

Vand teren 500 mp, Gura Lotrului, Sector 5, Bucuresti

Vand 500 mp intravilan, construibil, str. astfaltata, zona Prelungirea Ghencea, Gura Lotrului, aproape de Raul Doamnei, aproape de mijloace de transport, Sector 5, Bucuresti, toate utilitatile (gaze, curent, apa, canalizare), deschidere 15 m, pret 220.000 euro

500 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 3 camere de vanzare zona Unirii
7
4

Apartament 3 camere de vanzare zona Unirii

Apartament 3 camere decomandat, 74 mp, complet mobilat și utilat Bulevardul Corneliu Coposu, la 5 min de metrou Piața Unirii Vă propunem spre vânzare un apartament modern de 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 74 mp, situat într-o zonă ultracentrală pe Bulevardul Corneliu Coposu, la doar ...

3649 EUR/m2 | 74 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Schimb 2 apartamente cu casa în București 1

Schimb 2 apartamente cu casa în București

Schimb 2 apartamente cu 2 camere, sector.3 cu casa în Bucuresti , sectoarele 1,2, 3,4 . Apartamentele sunt renovate, mobilate, utilate în 2025. Mai multe detalii la tel. .

803 EUR/m2 | 43 m2

Sector 3, Bucuresti

Vânzare apartament 3 camere cu centrală Bd. Obregia - Fântâna Florilor
20

Vă prezint sptre achiziție un apartament de 3 camere semidecomandat, situat aproape de Fântâna Florilor și la 15 minute de mers pe jos de stația de metrou Piața Sudului și Sun Plaza. Locuința este contorizată la gaz, fiind dotată cu centrală proprie. Are 2 aparate de aer condiționat. De asemenea, a fost ...

2044 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Vânz gars la P din 4, 16 mp, bloc de ap și gars, 1994, izolat,sect 2-zona Doamna Ghica, 32000 Euro
10
16

Vânzare garsonieră in sect 2, zona Doamna Ghica - direct proprietar 16 mp - Parter din 4 Bloc mixt, 1994, izolat, curat Mobilată Utilata Parchet Gresie Faianță Termopan Ușă metalică La 2 minute de strada principală, liniște, vedere pe spate Vecinătăți: scoli, grădinițe, parc, 2 minute până la ...

2000 EUR/m2 | 16 m2

Doamna%2bGhica, Sector 2, Bucuresti

Vând loc de parcare suprateran
1

Vând loc de parcare suprateran

Proprietar vând loc de parcare suprateran cu suprafața de 13 mp, intrare controlată, monitorizare video, sector 4 strada Drumul Gilăului Nr 7 F .

Sector 4, Bucuresti

Vanzare imobil 1134mp (D+P+3E) | pretabil Spatii cazare | Clinica | Birouri | Camin Seniori
5
7

Va prezentam, spre vanzare, un imobil amplasat aproape de zona ultracentrala Piata Alba Iulia din Bucuresti, un imobil cu utilizare multivalenta si care reprezinta o oportunitate excelenta de investitie. Suprafata totala construita a imobilului este de 1134 mp, cu o SU de 915 mp, amplasata pe un teren ...

1727 EUR/m2 | 915 m2

Piata Alba Iulia, Sector 3, Bucuresti

Vânzare apartament 2 camere Bd. Obregia - Fântâna Florilor
7

Vânzare apartament 2 camere Bd. Obregia - Fântâna Florilor

Vă propun spre vânzare un apartament spațios, luminos, semidecomandat de 2 camere. Situat la etajul 9/10, într-un bloc izolat, construit în 1972. Apartamentul este semidecomandat, are o suprafață utilă de 46,5 mp, la care se adaugă balconul închis de 5,8mp, rezultând o suprafață utilă totală de 52,3 ...

1501 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

De vanzare spatiu comercial pe bd, Constantin Brancoveanu
2
1

De vanzare spatiu comercial pe bd, Constantin Brancoveanu

De vanzare spatiu comercial cu suprafata de 65 mp, amplasat in intersectie pe bd, Constantin Brancoveanu, zona cu vizibilitate excelenta si trafic intens. Context și locație: - Situat în inima unui cartier dinamic, cunoscut pentru diversitatea sa și potențialul de dezvoltare. - Amplasare strategică cu ...