Promovat
Apartament 2 camere Stefan cel Mare   Metrou Bucur Obor
8

Apartament 2 camere Stefan cel Mare Metrou Bucur Obor

Apartament 2 camere, confort 1, semidecomandat, etaj 1 10, suprafata 52 mp, recent renovat, contorizat, gresie, faianta, parchet, termopane, usa metalica, instalatii schimbate, mobilat si utilat complet, zona linistita, langa metrou, acte pregatite pentru vanzare, pret 135000 euro, se accepta orice fel ...

2596 EUR/m2 | 52 m2

stefan cel mare, Sector 2, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere spațios, amenajat, bloc nou, comision 0%
12

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sectorul 1 al Capitalei. Suprafața totală utilă este de 82.5 mp mp (74.5 mp utili + terasă de 8 mp), etaj 5, compartimentat eficient, fiind decomandat și este compus din: Bucătărie ...

2534 EUR/m2 | 73 m2

chitila, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Tei
6
26

Garsoniera de vanzare zona Tei

Garsoniera de vanzare zona Tei, este situata la 200m de Universitatea de Constructii, bloc reabilitat termic, utilata si mobilata ca in poze, etaj 3, 26mp Facilităti in zonă: Transport: Statia de autobuz in fata blocului, metrou Obor la 15 minute de mers pe jos Centre comerciale: Veranda Mall, Mega Mall, ...

1923 EUR/m2 | 26 m2

Tei, Sector 2, Bucuresti

Promovat
COMISION 0%| Bucurestii Noi  | 2 Camere | Centrala | Parcare
17
3

COMISION 0%| Bucurestii Noi | 2 Camere | Centrala | Parcare

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, semidecomandat, in zona Bucurestii Noi - Doi Cocosi. Imobilul este situat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime P + 4, finalizat in anul 2008, avand o suprafata utila de 61,54 mp. Imobilul se afla ...

2356 EUR/m2 | 62 m2

Bucurestii Noi, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsonera Drumul Taberei zona Piata Moghioros
7

Garsonera Drumul Taberei zona Piata Moghioros

Galaxy Imob va pune la dispozitie un apartament de 1 camere, decomandat, situat in Drumul Taberei, zona Piata Moghioros. Detalii imobil: An constructie: 1965 Cladire fara risc seismic Reabilitat termic: Nu Zona cu un ambient placut si accesibilitate excelenta Detalii apartament: Apartamentul se vinde ...

1813 EUR/m2 | 32 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Garsonieră 31 mp
8
22

Garsonieră 31 mp

Vînd garsonieră 31 mp pe lângă piața Miniș strada aleea bicaz ,instalație baie ,bucătărie din cupru ,apometre inteligente ,contor lumină inteligent etaj 4 din 10 ,două lifturi an construcție 1977 acte în regulă 10 minute până la stația metrou Costin Georgian preț 53 000 euro negociabil

1710 EUR/m2 | 31 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Piata Moghioros
4

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Piata Moghioros

Galaxy Imob va pune la dispozitie un apartament de 2 camere, decomandat, situat in Drumul Taberei, zona Piata Drumul Taberei. Detalii imobil: An constructie: 1970 Cladire fara risc seismic Reabilitat termic: Da Zona cu un ambient placut si accesibilitate excelenta Detalii apartament: Apartamentul poate ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Plaza Romania
5

Apartament 2 camere Drumul Taberei zona Plaza Romania

Galaxy Imob va pune la dispozitie un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat in Drumul Taberei, zona Plaza Romania. Detalii imobil: An constructie: 1973 Cladire fara risc seismic Reabilitat termic: Da Zona cu un ambient placut si accesibilitate excelenta Detalii apartament: Apartamentul poate ...

1778 EUR/m2 | 50 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Pantelimon Cora 2 camere confort 1
1
92

Pantelimon Cora 2 camere confort 1

Pantelimon Cora 72.200 Caracteristici Circular Etaj 8 din 10 M Descriere 2 camere, confort 1, circular, decomandat, stradal, 7 10, bloc reabilitat, acte la zi Zero șapte șase șase opt șase doi cinci șase noua

1450 EUR/m2 | 50 m2

Pantelimon, Sector 2, Bucuresti

Comision 0% I 2 camere, 3 balcoane, loc de parcare I Kristal Residence
13

Vanzare apartament 2 camere decomandat, cu o suprafata utila de 52 mp si 66 mp suprafata totala. Se vinde complet mobilat si utilat, cu electrocasnice premium in garantie (+3 ani): masina de spalat vase, masina de spalat rufe cu uscator si frigider cu dozator de apa. Apartamentul este luminos, cu spatiu ...

2442 EUR/m2 | 52 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili 1

8 boxe de depozitare - 107,45 mp utili

Vând 8 boxe de depozitare în blocuri nou construite, curate și moderne, din zona Grand Arena, sector 4, București, în suprafață totală de 107,45 mp utili . Boxele sunt grupate 4 cu 4 în două blocuri vecine, unul lângă altul, vizavi de celalalt, practic, la aceeași adresă. În ambele blocuri, două dintre ...

1582 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

Schimb loc din cimitirul Jilava 2 cu loc în cimitirul Cărămidarii de Jos
1

Plătesc diferența, dacă va fi necesar. Numărul de telefon este valabil doar prin WhatsApp! Dacă nu răspund, vă rog, trimiteți mesaj.

Sector 3, Bucuresti

Apatament 2 Camere Decomandat | Drumul Taberei - Raul Doamnei | Zona V
10

Galaxy Imob va prezinta un apartament de 2 camere decomandat, situat in una dintre cele mai cautate zone din Drumul Taberei Raul Doamnei, o locatie apreciata pentru confort, accesibilitate si liniste. De ce merita acest apartament? Bloc solid construit in 1973 Fara risc seismic ...

17 EUR/m2 | 3,625 m2

drumul taberei, Sector 6, Bucuresti

Vanzare Garsoniera Berceni - Oltenitei - Balcon Spatios
8

Vanzare Garsoniera Berceni - Oltenitei - Balcon Spatios

Avem garsoniera perfecta pentru tine! Iata si motivele: Are un aer foarte calduros si primitor! Este este calduroasa iarna si racoroasa vara, are tamplarie de buna calitate, balcon inchis cornier (asteptam reabilitarea) si vecini de nota 10! Situat la etajul Parter din 4, beneficiaza de serviciu curatenie ...

1944 EUR/m2 | 36 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Vand urgent doua camere zona Unirii.
5

Vand urgent doua camere zona Unirii.

Apartamentul se află în zona Unirii, la 3-4 minute de metrou. Se vinde mobilat, utilat, are o curte generoasă cu flori, terasă cu boltă de viță-de-vie și un hol mare cu șemineu. Este un parter mezanin, cu centrală proprie. Se pretează ca sediu de firmă.

2109 EUR/m2 | 64 m2

Unirii, Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare 123.000 ,Popești-Leordeni
9

Apartament de vanzare 123.000 ,Popești-Leordeni

Vand apartament cu 2 camere,într-un asamblu rezidential ,finalizat in anul 2023,zona linistita la 10 min distanta de supermarketuri zona Palady. Apartamentul este compus din Dormitor(12.08 mp)+balcon(7mp) Living(18.71 mp)+balcon(8.58 mp) Bucatrie(8.23 mp) Baie(4.50mp) Hol(8mp) Loc de parcare incluus Apartamentul ...

2365 EUR/m2 | 52 m2

Popesti%252525252b%2525252525e2%252525252580%252525252593%252525252bLeordeni, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum   Smeeni, Buzău
3
1

Teren agricol 2,31 ha, comasat, acces drum Smeeni, Buzău

Vând teren agricol extravilan, în suprafață de 2,31 ha, situat în comuna Smeeni, județul Buzău Detalii teren: Suprafață: 2,31 hectare (23.100 mp), 30 m deschidere la drum, o singura parcela Localizare: Smeeni jud. Buzău Carte Funciară: CF nr. 30906 Smeeni Categoria de folosință: teren agricol, cat. ...

23,100 m2

Sector 5, Bucuresti

Vand loc de veci 3

Vand loc de veci

Vand loc de veci fara construcție, in cimitirul privat Eternitatea,Sector 4 Bucuresti . Locul de veci este situat pe alee principala , ușor de accesat. Posibilitate sa se construiască 3 cripte în adâncime.

Sector 4, Bucuresti

Teren intravilan construibil, București, sector 4, 400 mp, zona M2, urbanism P+4
4
1

Teren intravilan construibil, București, sector 4, 400 mp, L30, l12, Drumul Jilavei, drum de acces asfaltat, 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei, deschidere pe 3 laturi, toate utilitatile langa teren. Conform PUZ terenul se afla in zona M2, certificat de urbanism P+4.

400 m2

Sector 4, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat | 105 mp | Etaj 4 | Boxă | Parcare | Prelungirea Ghencea
10

Se oferă spre vânzare apartament de 3 camere, decomandat, situat în zona Prelungirea Ghencea nr. 285, într-un imobil construit în anul 2010 pe structură din beton, cu zidărie din cărămidă Porotherm și izolație exterioară din polistiren. Apartamentul este amplasat la etajul 4 din 5 (retras, ceea ce face ...

2229 EUR/m2 | 83 m2

Sector 6, Bucuresti

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona  Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%
20
4

Apartament 2 camere,confort 1,centrala proprie,zona Bld. Uverturii-Lidl,comision 0%

VEDERE SUPERBA CATRE INSULA SI LACUL MORII; APARTAMENT FINALIZAT-MUTARE IMEDIATA- BLOC RECEPTIONAT LA FINALIZAREA LUCRARILOR; PRETUL CONTINE TVA 21%; FINISAJE PESTE MEDIE; INCALZIRE PRIN PARDOSEALA la etajele 9 si 10; In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu 2 si 3 camere, ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,centrala proprie,confort. 1,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus
20
2

MUTARE IMEDIATA-Bloc receptionat la terminarea lucrarilor-ACTE GATA; APARTAMENT CU 3 CAMERE -TVA 21% INCLUS - FINALIZAT!!! POZE REALE! APARTAMENTUL SE VINDE MOBILAT LA PRETUL DE 210000 EURO SAU NEMOBILAT LA PRETUL DE 184900 EURO. In acest ansamblu rezidential, avem placerea sa va oferim apartamente cu ...

2365 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Apartament 3 camere,2 bai,confort 1,centrala proprie,zona Bd. Uverturii-Lidl,comision 0%,TVA inclus!
20

2691 EUR/m2 | 78 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

de vanzare teren  gura calitei 101 sect 3 2

de vanzare teren gura calitei 101 sect 3

teren intravilan str drumul gura calitei numarul 101 F sector 3 516 m pretul zonei

516 m2

Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea